Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam honor dla KIS6, tylko instalacja musiala u mnie wygladac tak:

 

1. Odinstalowanie CFos

2. Instalacja KIS6, nie restartowac, zaktualizowac baze i program przez "live update"

3. Restart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Viste i nie wykrył mi sterowników do dźwięku i kontrolera magistrali zarządzania systemem. Gdzie znajdę sterowniki do tego? Jak wcześniej pisałem mam nForce2 (nf7).

Poszukaj jakichś sterowników do nforce3 pod viste; powinny działać, a dzwięku możesz szukać na stronie realteka

Edytowane przez noe9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w grach z odświeżaniem na monitorze CRT, wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

 

Takie fajne programiki były pod poprzednie Windowsy, ale tutaj coś nie działają... :(

 

7900GS@100.65

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podejście do visty nr 2 :D i postawiłem to na dysku 20 GB seagate . Okropnie pierdzi , cały czas myśli . Czy jak postawie to na dysku co mam z podpisu to nie będzie takich objawów . Dodam jeszcze że trochę muli mi system przy większych obciążeniach na tym disku :lol:

 

Ale co jest fajne że coraz mniej problemów mam ze strerami . Czy większość z was siedzi only na Viscie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierki chodzą dokladnie tak samo (przynajmniej te co mam).

Prawie nigdzie nie trzeba nawet zgodności z wcześniejszymi OS włączać.

Gothic 3, Oblivion, Diablo II, Sacred, Starcraft, Icewind Dale, Stalker Beta.

Na razie mam jeden problem przy wychodzeniu ze Steam'a jakiś error się pokazuję.

 

Ale wracając do odświeżania, pomocy.

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foobar, Lanchat, Gadu-Gadu 6.0, wszystko działa, ale tutaj już trzeba już dać zgodność ze starszym OS.

Podobnie jak w XP :)

Właściwości pliku .exe i zakładka zgodność.

 

Czasami też trzeba uruchomić program jako Administrator.

Prawy -> uruchom jako Administrator.

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co poniżej widać działa i niczego nie muszę uruchamiać w trybie zgodności:

 

Dołączona grafika

 

PS. Obecnie siedzię tylko na Viście.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z X-Tweakerem to narobilem troche zmian. Wersja 1.5 alpha o ktorej jest info na stronie jest anulowana.

Wersja 1.0-1.4 - Windows 95/NT4/98/98SE/2000/Me/XP/2003 - Wersja 1.2 moze jeszcze w tym miesiacu/sporo zmian z anulowanej wersji 1.5

Wersja 1.5 -1.9 - Vista/Longhorn Server - Moze w przyszlym miesiącu bedzie jakas wersja testowa o ograniczonej funkcjonalnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na Viscie ruszają gierki, a ty masz kłopoty z grami ??

Nie nie mam kłopotów, ale Vista zużywa za dużo ramu i np. w takiego Gothica 3 sobie już nie pogram z moim 1GB :(, R6:Vegas też nie bedzie chodził za rewelacyjnie.

P.S. Dlaczego Firefox pozainstalowaniu działa normalnie a po resecie juz nie chce sie w ogóle uruchomić? Miał już ktoś taki problem?

P.S.2 Czy istnieje możliwość odsłuchu dźwięku na wszystkich głośnikach w winampie? Na Xp miełem dźwięk na wszystkich glośnikach,jak sluchałem muzyki, bo działał mi EAX a teraz nie dziala :mur: Wiecie co ztym fantem zrobić?

Please Help Me!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...