Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne???? Że tyle zajmuje folder windows????

 

[img.]http://img382.imageshack.us/img382/2904/windowsso3.jpg[/img]

 

Vista Home SP1 od HP + wszystkie aktualizacje na dzień dzisiejszy.

Norma, u mnie 10GB, bez SP1. Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalka dosyć świeża (ma kilka dni dopiero) + sp1

Dołączona grafika

 

Tak btw. czy jest jakaś szansa na polskojęzyczną wersje Speech Recognition? Imho to fajna sprawa, nawet samo przeglądanie forum jest w miarę przyzwoite. Tylko trochę głupio jeśli otwieram polskie liniki wymawiając je zgodnie z angielską wymową. Dla przykładu, aby cofnąć strone w polskim Firefoxie trzeba powiedziec "Łstetsh" (zamiast wstecz :D) Mimo wszystko to działa, lecz polska wersja tego oprogramowania była by przyjemniejsza w obsłudze.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok

 

Jak to zrobiłeś????

 

Mam jeszcze problem ze zmniejszeniem partycji systemowej.

Ma ona rozmiar 150gb a czego jest zajęte jakieś 30gb, czyli wolnego jest 120gb.

Tym windowsowym menadżerem mogę ta partycje pomniejszyć o jakieś 60gb dlaczego tylko o tyle?

Istnieje jakiś inny lepszy darmowy program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok

 

Jak to zrobiłeś????

vLite.

 

Mam jeszcze problem ze zmniejszeniem partycji systemowej.

Ma ona rozmiar 150gb a czego jest zajęte jakieś 30gb, czyli wolnego jest 120gb.

Tym windowsowym menadżerem mogę ta partycje pomniejszyć o jakieś 60gb dlaczego tylko o tyle?

Istnieje jakiś inny lepszy darmowy program?

Ja do tego celu używałem Paragon Partition Manager v8.5, nie jest darmowy ale za to nie było żadnych problemów z tego typu operacjami. Zresztą gdzieś widziałem Trial 30dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium 64 bit walcze ze sterownikami do live 5.1...... te z 1strony z FAQ nie rozwiazuja mojego problemu, aktualizacje wszystkie zainstalowałem, zadne kx czy inne stery pod viste nie chca podejsc... :blink:

Zainstalowałem jakies zmodowane do X-fi i bsody mam...wrrrr

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XP po pobraniu aktualizacji w C:\Windows były ukryte foldery z tymi aktualizacjami zaczynające się bodaj od $, które można było usunąć. gdzie tego szukać w Viscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XP po pobraniu aktualizacji w C:\Windows były ukryte foldery z tymi aktualizacjami zaczynające się bodaj od $, które można było usunąć. gdzie tego szukać w Viscie?

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

Darmowy CCleaner gdy zaznaczysz czyść deinstalatory hotfixów kasuje automatycznie zawartosc tego folderu...

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Uzytkuje Viste od prawie roku i ogolnie jestem bardzo zadowolony, ale od poczatku jedna rzecz nie daje mi spokoju.

Pragne i pozadam jednego elementu z interfejsu XP a mianowicie

 

Dołączona grafika

 

Chodzi mi o przycisk X sluzacy do usuwania zaznaczonej wlasnie pozycji.

 

Da sie to w Viscie przywrocic ?? Moze sie znajdowac ggdziekolwiek, abym nie musioal tylko zuwac PKM lub klawisza DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, to samo działo się na 32 bitach i teraz na 64.

na 32 bitach miałem folder aaa, zrzucałem do niego dane z pendrive'a, zeby je posegregować, zrobiłem to i wywaliłem folder. Co jakiś czas się przywracał, na 64 bitach tak się dzieje juz z dwoma folderami, jeden ukryłem to dzisiaj znów. Nie ważne co z nim robie, wywalam, kopiuje , zmieniam nazwe itp, co jakis czas na pulpicie pojawia się folder o tej nazwie jaką miał wczesniej. co z tym zrobic?

 

czasem folder pojawia się na moich oczech, nie ma go i nagle ciach jest nie wiadomo skąd. wnerwia mnie to. jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, to samo działo się na 32 bitach i teraz na 64.

na 32 bitach miałem folder aaa, zrzucałem do niego dane z pendrive'a, zeby je posegregować, zrobiłem to i wywaliłem folder. Co jakiś czas się przywracał, na 64 bitach tak się dzieje juz z dwoma folderami, jeden ukryłem to dzisiaj znów. Nie ważne co z nim robie, wywalam, kopiuje , zmieniam nazwe itp, co jakis czas na pulpicie pojawia się folder o tej nazwie jaką miał wczesniej. co z tym zrobic?

 

czasem folder pojawia się na moich oczech, nie ma go i nagle ciach jest nie wiadomo skąd. wnerwia mnie to. jak temu zaradzic?

egzorcyzmy :lol2:

a powaznie ja chyba mam podobny problem z gg, skopiowalem folder gg caly z kontaktami itd, a teraz co jakis czas gg mi wysypuje profile i tworzy jeden z jakims numerem (nie znajomym) a moje i zony wywala, przywraca jakby jakis stary folder. GG 76 wrrrrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, mam folder na pulpicie, były w nim fotki, powiedzmy, ze nazywał się foty, przeniosłem go całego, razem z zawartością, do folderu z Pictures (ang vista) i niby ok, po jakims czasie znów mam ten folder foty na pulpicie, ale jest pusty. moge z nim kombinowac i tak to nic nie daje, np zmienie nazwe to i tak po jakimś czasie pojawi sie kolejny folder o nazwie foty :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie POMOCY!

Pewbie było o tym milin razy ale nie mogę sobie z tym poradzić.

Od kilku dni mam kompunikat ze vista mi sie kończy.... Czytałem, szukałem... nawet activatora uruchamiałem... i nic... bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem nowym użytkownikiem Visty wersja Home Premium:)

Proszę trochę wyrozumiałości jakby to było głupie pytanie;)

Mam pytanko :

W 3dmarku 2006 po przeprowadzeniu testu ,żeby mógł pojawić się wynik , 3dmark musi być podłączony do internetu.Czy to jest konieczne ?

W Systemie XP włączałeś -> przeprowadzało test -> pokazywało wynik i wsio.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie POMOCY!

Pewbie było o tym milin razy ale nie mogę sobie z tym poradzić.

Od kilku dni mam kompunikat ze vista mi sie kończy.... Czytałem, szukałem... nawet activatora uruchamiałem... i nic... bardzo proszę o pomoc.

Jesli masz oryginalna wersje to dzwon na infolinie albo aktywuj jeszcze raz, jesli pirata no to sory .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

Właśnie zostałem nowym użytkownikiem Visty wersja Home Premium:)

Proszę trochę wyrozumiałości jakby to było głupie pytanie;)

Mam pytanko :

W 3dmarku 2006 po przeprowadzeniu testu ,żeby mógł pojawić się wynik , 3dmark musi być podłączony do internetu.Czy to jest konieczne ?

W Systemie XP włączałeś -> przeprowadzało test -> pokazywało wynik i wsio.....

 

musisz mieć odblokowaną wersję 3dmarka 06 by miec wynik od razu na ekranie zaaz po skonczonym tescie.. jezeli masz wersje FREE to musisz sie laczyc z netem i stronką ORBa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzien chwale sobie Viste, dzisiaj sie to zmienilo. Vista wykrywa pendriva (datatraveler 4gb) ale nie moze znalezc do niego sterownikow (:lol:) przez co nie moge nawet na niego wejsc.

 

Ktos moze pomoc ? Org. Vista Ultimate 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...