Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko - zony laptop ma viste home basic. wkurza mni to ,ze jak nie trafie w linka , w krzyzyk, w pasek przewijania w przegladarce to okno zmienia rozmiar z full screen do okienka:( strasznie to wkurza.. jak to cos wylaczyc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloperflake, rzeczywiscie jest na stronie Planeta FW v1.22 z dopiskiem "Na problemy z Vista". No to go wrzucilem (hasla mi juz nie byly potrzebne, poradzilem sobie sam), ustawilem w tryb klienta, znalazlem siec, polaczylem i pod XP chodzi. No to ucieszony instaluje Viste no i radosc trwala krotko bo jest dalej to samo. Teraz jakims cudem sie polaczyl, ale przeciez tak nie mozna tego uzywac. Ma ktos pomysl co z tym jeszcze zrobic? Wrzucalem rozne wersje FW, bawilem sie z DHCP, ale dalej jest to samo... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak raz i skutecznie wyłączyć indeksowanie dla dysków w vista ultimate sp1, bo u kumpla po zładowaniu visty dysk mieli i mieli że jest to nie do zniesienia.

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak raz i skutecznie wyłączyć indeksowanie dla dysków w vista ultimate sp1, bo u kumpla po zładowaniu visty dysk mieli i mieli że jest to nie do zniesienia.

na kazdym dysku wejsc we wlasciwosci i wylaczyc indeksowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki maly problem z vista64 mianowicie nie moge zainstalowac sterownikow do Bluetooth pod nia. Mam plyte dolaczona do bluetooth ale sterowniki sa tylko pod xp (WIDCOMM). Jako ze mam SEk800i zainstalowalem najnowszego Sony Ericsson PC Suite ale on tez nie instaluje sterownikow bluetooth pod viste64. Takze jak podlaczam Bluetooth do kompa pisze zeby zainstalowac sterowniki...

Chcialem miedzy innymi pouzywac bluetooth remote control :rolleyes:

Moze ktos pomoc?

Edytowane przez DuchSwiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak cięzko wejsc na http://www.broadcom.com/ i sciagna zaktualizowana wersję widcomm(instalator sieciowy)?

Probowalem tak i jest lipa... nie rozpoznaje wlasciwie tego urzadzenia i przez to nie dziala

 

btwinitialupdate sciaga sobie pliki a podczas instalacji "instalacja oparta na skrypcie zakonczyla sie niepowodzeniem"

Edytowane przez DuchSwiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalezienie czegokolwiek tutaj byloby cudem wiec pisze posta.

 

staram sie zainstalowac narazie piracka wersje Vista x64 Ultimate (zanim kupie oryginal OEM) na testy czy mi sie spodoba. problem w tym, ze zadna wersja instalacyjna mi nie dziala. przechodzi pierwszy ekran ladowania, potem drugi i w momencie gdy pokazuje grafike w tle, sie zatrzymuje. komputer nie odpowiada na nic. musze dac reset :| sprzet jak w podpisie.

 

ktos sie spotkal z czyms podobnym?

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś się nie rozczarował. To nie będzie doświadczenie z Vistą, tylko "test kompatybilności".

Parę rzeczy nie działa prosto-z-pudełka (np. Aero, Wi-Fi) trzeba sobie to powłączać (niz trudnego), ale i tak nie będzie Media Center, paska bocznego (chyba że rip z Visty), czy dreamscene z Utlimate.

 

Convert your Windows Server 2008 to a Workstation!

 

Oddzielnie trzeba ściągnąć i zainstalować pełny polski interfejs.

 

Za to napakowany system na 240 dni za friko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mam w laptopie HP na dole vist basic. w ogóle jej nie używałem nigdy, nie aktywowałem seriala. mogę komuś "podarować" serial żeby u siebie zainstalował, aktywował i używał? Wiadomo że ta osoba nie bedzie miała legalnego 100% systemu, jenak nie bedzie musiała bawić sie w craki itp. Wyskoczy mu że system oryginalny? teraz mam roczną ultimate więc BASIC mi jest nie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, instalator Windows Server 2008 Ent zatrzymuje sie na tym samym miejscu. pojawia sie trzeci ekran, tym razem z bialo/czarnym tlem, kursor i stop. nic dalej sie nie dzieje. moge myszka ruszac ale nic sie nie pojawia. jakies pomysly? nie wierze, ze to sprzet. wkoncu mam XP, i Fedore 9. jesli tak, to jest to najbardziej idiotyczny system od poczatku MS. juz nawet Win 95/98 byly mniej problemowe.

 

UPDATE: dobra, nie wazne. po dlugiej lekturze na sieci (forum Microsoft Community) znalazlem chyba tylko jeden dokladnie taki sam przypadek jak moj. osobie tej udalo sie zainstalowac bo....zostawila komputer na 1.5h. w tym czasie Instalator doladowal/znalazl co musial i mogl dalej instalowac. zrobilem to samo, na szczescie nie trwawlo to wiecej niz 10minut. wlasnie siedze na Vista x64 Ultimate i staram sie to jakos zjesc :)

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam wątek z ciężkim bólem(ślepka...) i póki co nie trafiłem na info -udało się komuś uruchomić SB Live 5.1 (na PCI) w Vista 64?Przymierzałem różne sterowniki(z FAQ też linkiem poszedłem) i choć się pakują to karty nie rozpoznaje.W sieci też póki co nic nie znalazłem.Jest sens szukać?Miałem jakieś modowane na V32bit(zamieniłem ją z kolegą na 64kę angielskojęzyczną) ale nie mogłem się z nimi połapać i wrzucałem zawsze z płytki do karty w trybie zgodności.Tam działały...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3058206[/snapback]

UPDATE: dobra, nie wazne. po dlugiej lekturze na sieci (forum Microsoft Community) znalazlem chyba tylko jeden dokladnie taki sam przypadek jak moj. osobie tej udalo sie zainstalowac bo....zostawila komputer na 1.5h. w tym czasie Instalator doladowal/znalazl co musial i mogl dalej instalowac. zrobilem to samo, na szczescie nie trwawlo to wiecej niz 10minut. wlasnie siedze na Vista x64 Ultimate i staram sie to jakos zjesc :)

 

Znaczy ściągał z sieci, czy tyle myślał? U mnie serwer 2008 instalował się nie dłużej niż 15 minut.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczajony do tego, jak w kiedys w przypadku win95/98/2000/xp, ze instalator nie staje w miejscu na 10min bez zadnych informacji na ekranie, nie wiedzialem co sie dzieje. sadzilem, ze sie po prostu wiesza, mimo ze moglem ruszac myszka. dopiero wlasnie potem przeczytalem o jednej osobie, ktora zostawila to na dluzszy czas i po jakims nie okreslonym dla niej czasie (do 1.5h) pojawil sie ekran dalszej instalacji. zrobilem tak, i rzeczywiscie.

 

narazie mi sie podoba. chyba kupie OEMa na nastepna wyplate :D

 

a o eksperymencie Mojave Windows czytalem :)

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...