Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalał ktoś tą dodatkową opcje?

Daje to faktycznie jakiegoś kopa?

 

Dołączona grafika

 

P.S. Dlaczego Firefox pozainstalowaniu działa normalnie a po resecie juz nie chce sie w ogóle uruchomić? Miał już ktoś taki problem?

Nie mam problemów z FF.

Co do obsługi dźwięku 5.1 to też by się coś przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Sound blasterów instalujecie stery od xp?? ja do swojego postawiłem do xp i połowa rzeczy nie działa, i w ogóle w necie nie ma żadnych pod Viste, Czy normalne to jest że nie da się wyłączyć mikrofonu?

Znalazłem od X-fi czy mogę je postawić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, coś mi "zepsuło" autostart dla napędów ;/

 

Myśle że może być to wina któregoś z programów, jakie instalowałem (wydaje mi się że DVDFab od razu wyłącza autostart ze znanego tylko sobie powodu) jesdnak DVDFaba wywaliłem, a problem pozostał. W Panelu Sterowania oczywiscie włączyłem autostart, dodatkowo "Reset to defaults". Dalej nic. Może gdzieś w rejestrze siedzą sobie ustawienia od tego? Tylko gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ma pytanie czy da sie zainstalowac viste na dysku D: przy zainstalowanym Xp na C; nie ruszajac Xp i potem przy odpalaniu wybierac pomiedzy Xp i Vista tak jak kiedys sie dalo z np XP i 98 ??

 

Pozdrawiam Endriu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ma pytanie czy da sie zainstalowac viste na dysku D: przy zainstalowanym Xp na C; nie ruszajac Xp i potem przy odpalaniu wybierac pomiedzy Xp i Vista tak jak kiedys sie dalo z np XP i 98 ??

 

Pozdrawiam Endriu.

da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, coś strasznie skopane są te drivery dla Sapphire Theatrix'a. Obciążenie procka pod Vistą 60-78% (wraz z timeshiftingiem) podczas oglądania TV, czasami potrafi nawet przyciąć :lol: Pod XP obciążenie 10-15% (wraz z timeshiftingiem) i to podczas nagrywania.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez timeshiftingu?

U mnie na przykład vivo nie działa na tych sterach (podłączałem magnetowid jako tuner i oglądałem TV).

Note: ATI All-In-Wonder™ and VIVO variants listed above are supported in the display driver only.

Może i na tym tunerze przez to nie działa sprzętowe kodowanie.

 

Cały czas mam problem z CCC. Po odpaleniu jakiejkoliwek aplikacji 3D i jej wyłączeniu, odznacza mi się opcja Preserve Ati Overdrive settings at logon.

I czasami nie "zeruje" mi zegarów pamięci, tylko zostawia na tryb 3D. Napięcia GPU chyba też nie obniża, bo mi wtedy karta trzyma 50st.

Czy u kogoś też coś takiego występuje?

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów z FF.

Co do obsługi dźwięku 5.1 to też by się coś przydało.

Napisz jakią wersje masz, bo mi FF 2 się sypie :angry:

Znalazłem kolejny problem visty, przynajmniej u mnie. Mianowicie: Zainstalowałem sobie Vista Codek pack, żeby móc oglądać filmy. I tak, wszystko działa na Windows Player ajak już spróbowałem odpalić np. w Subedit Playel to dźwięk był a obrazu nie lub wogóle film nie dziłał :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie taki problem że nie możecie napisc literki polskiej "ci"??

Wszystko inne działa.

@Proofit

Nie wiem co u Ciebie z tym FF.

A co do kodeków to ja mam FFDSHOW i działa jak na razie wszystko.

Ja z ta literka nie mam problemów.

A z tymi kodekami spróbuje powalczyć, odinstaluje stare i zobacze, a nóż bedzie mi działał ulubiony K-Lite Codek Pack B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakią wersje masz, bo mi FF 2 się sypie :angry:

Znalazłem kolejny problem visty, przynajmniej u mnie. Mianowicie: Zainstalowałem sobie Vista Codek pack, żeby móc oglądać filmy. I tak, wszystko działa na Windows Player ajak już spróbowałem odpalić np. w Subedit Playel to dźwięk był a obrazu nie lub wogóle film nie dziłał :mur:

Luknij na strone SubEdita, program niestety poki co jest niekompatybilny z Vista :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do filmow polecam klite codec pack + allplayer i wszystko dziala jak nalezy

bestplayer ktorego zwyklem uzywac mial wyrazne problemy z wlaczeniem pelnego ekranu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AllPlayer+VistaCodeckPack i wszystko działa.

Tylko mnie wkurza to że nie mam dźwięku 5.1 podczas słuchania muzy :angry:

A i FF mi nadal nie działa i wyskakuje takie cos:

post-137249-1171797627_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ALLPlayer + VistaCodeckPack działa dobrze, tylko AllPlayer wyłącza AeroGlass i przełącza się na styl Basic.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...