Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość razorex

Mam problem

 

Próbowałem zainstalować Adobe Readera i wyskoczył komunikat z białym krzyżykiem na czerwonym tle..... Folder Temp znajduje się na dysku, który jest pełny lub niedostępny. Zwolnij miejsce na tym dysku lub sprawdź, czy masz prawo zapisu w folderze Temp.... OK! mysle sobie WTF :blink:

robie screena aby przeslać koledze... to paint mi wypluwa że nie może zapisać tego pliku (.jpg) zmieniam na .bmp no i zapisał tylko przy próbie otwarcia tego obrazka jak i kazdego innego na dysku pojawia się napis " Nie można otworzyć tego obrazu w Galerii fotografii, ponieważ nie masz uprawnień pozwalających na dostęp do lokalizacji pliku. "

Co jeszcze nie działa nie zdążyłem przetestować... :|

 

Ja już z tego nic nie wiem... dodam ze nic w systemie nie grzebałem (przywracanie systemu wyłączone :sad: )

Edytowane przez razorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poratujcie lamę, bo już zdążyłem zepsuć swoją Vistę. Grzebałem w usługach i niektóre z nich powyłączałem i jeszcze zmieniłem parę wpisów w rejestrze. (Okolice tego klucza, gdzie wyłącza się te wkurzające okienka, które pytają czy chcę wykonać każdą czynność za którą się zabieram.) Wszystko ładnie, tylko, że nie mogę wejść do Panelu Sterowania. (Włącza się pusty folder bez nazwy, ani np Personalizacji Ekranu - nie dzieje się nic. W trybie awaryjnym wszystko jest ok. Nie ma ktoś pomysłu, co mogę z tym zrobić? Nie chce mi się wszystkiego przeinstalowywać... :|

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie kis6 rozjechał Vistę. pobrałem go z polskiej strony i zainstalowałem ale system wyrzucał ciągle komunikaty o niezgodności sterownika. postanowiłem odinstalować, ale niestety lipa - system przestał odpowiadać. reset i deinstalacja przeszła ale byłem odcięty od netu, a każda próba zabawy połączeniem lokalnym kończyła się po chwili pełnym obciążeniem procka tak, że nie sposób było poruszać myszką. pomogło przywracanie :) w każdym razie można się zniechęcić do kisa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że w którymś poście polecałeś kis6 - postanowiłem spróbować. gdy już uporałem się z problemem, zauważyłem że tylko przy ang podają kompatybilność z v. mimo wszystko rozejrzę się za czymś innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba chodzic po stronach z... :wink:

 

Ja mam tylko blokade połączen przychodzących na wszystkich portach z pewnymi wyjatkami na iptables na serwerze przed swoim pc, fw wylaczony(na xp, na viscie to musiałbym sparwdzic, ale chyba tez) i juz od bardzo dawna nie mialem zadnych trojanow ani spywaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz dosc skladania sprzetow na co najmniej rok ;) po ostatniej porazce z nowa obudowa ktora miala byc ultra cicha musze zrobic sobie przerwe bo mi pikawa nie wytrzyma ;)

 

ale koniec OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda - fw w kis wymiata, a alternatyw jak na lekarstwo :/ a co powiecie o fw w pakiecie trend? instalator ma 180MB po rozpakowaniu - sporo. dają 90-dni triala podobnie jak Norton. z ciekawości zainstaluję :)

http://www.microsoft.com/athome/security/u...owsvistaAV.mspx

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj zainstalowałem viste i mam problem z przełączeniem obrazu z monitora na Tv. Tzn udaje sie ale jest czarnobiały obraz w xp nie było tego problemu. Zainstalowałem najnowsze stery Nvidia pod Viste i dalej to samo....:/....Probowałem TvToolem i tez nie da rady Pomózcie!!!Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operka się sama "domyśliła" pod Vistą

Spróbuj może przez programy domyślne:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ale nie wiem, co zrobić jak FF nie będzie na tej liście. Pewnie do rejestru.

 

edit

A nie - jest tam opcja skojarz typ pliku lub protokół z określonym programem

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problema z innej beczki... jak chce otworzyc jakikolwiek film divx, xvid to obraz jest jakis w kolorowe pasy i za przeproszeniem kupe widac... instalowalem ffdshow nowe, vista codekpack oraz oddzielnie divx i xvid i to samo... ma ktos jakas rade na to? i sory ze pytam bo moze to juz bylo.. ma ktos cos na limit polaczen? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o infolinii 801 308 801 słyszałeś?

 

----------------------------------------

 

wczoraj pojawiły się dwie poprawki z serii Ultimate Extras dostępne przez WU:

 

Ulepszenia dotyczące funkcji BitLocker i systemu EFS

 

Ten dodatek dla systemu Windows Ultimate zawiera dwa narzędzia ułatwiające korzystanie z niektórych funkcji zabezpieczeń dostępnych w systemie Windows Vista Ultimate: Windows BitLocker Drive Preparation Tool (Narzędzie przygotowania dysku dla funkcji Windows BitLocker) i Secure Online Key Backup (Bezpieczne wykonywanie kopii zapasowej klucza w trybie online) dla klucza odzyskiwania BitLocker oraz certyfikatów systemu EFS.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=80936

 

Gra pokerowa Hold Em

 

Ten dodatek dla systemu Windows Ultimate umożliwia granie w popularną grę pokerową w systemie Windows Vista. Gra pokerowa Hold 'Em umożliwia rozgrywanie partii pokera z komputerem i zapewnia doskonałą zabawę. Na grę Hold 'Em można poświęcić wiele czasu, jednak nie ryzykuje się utraty pieniędzy, ponieważ żetony nie są prawdziwe.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=80937

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl pacz do SubeditPlayera. Po zainstalowaniu na ostatnią wersje umozliwia ogladania filmow pod Vista.

 

 

PS. Pod Vista 64 nie dzialaja przezroczyste napisy. Moze kos sprawdzic u siebie czy jes tak samo?

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl pacz do SubeditPlayera. Po zainstalowaniu na ostatnią wersje umozliwia ogladania filmow pod Vista.

PS. Pod Vista 64 nie dzialaja przezroczyse napisy. Moze kos sprawdzic u siebie czy jes tak samo?

Heh dlatego wlasnie zakupie 32bit, narazie wchodzic w 64bit to loteria...

 

Jesli pisza w nowych grach :

 

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

 

· OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of Vista are not supported)

 

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...