Skocz do zawartości
baka

Zalman Cnps 9500 Led

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana sprawdzam dzikie.net a testu jak niebyło tak niema <_<

 

 

Kiedy będzie? A może szanowny redaktor dostał trzeci egzemparz Zalmana i sie okazało że dwa pierwsze były felerne... mam nadzieje bo wierze w to 'maleństwo' :unsure:

Edytowane przez rikimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez Wy jestescie niecierpliwi... nie puszcze tekstu bez korekty i dokladnego sprawdzenia... Zreszta jest ogromny, grubo ponad 200 zdjec, do tego kilkanascie stron... a tak poza tym - dzien sie jeszcze nie skonczyl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja musze wcześnie iść spać bo rano na rozpoczęcie trzeba baną jechać :(

1625510[/snapback]

Ja tez jade na rozpoczecie... brata na szczescie :lol2:

Jak nie przeczytacie dzisiaj... to przeczytacie jutro. Gwarantuje Wam, ze i tak dzisiaj zabraklo by Wam czasu :lol:. Dawno nie splodzilem tak obszernego tekstu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez i to autkiem 70 kilosow :( Dlatego taki niecierpliwy....ale spox najwyzej lookne jutro pod wieczor.... respect za ten test !!!! jesli naprawde obejmuje te coolery o ktorych pisales PanieNaczelny Dzikie.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez i to autkiem 70 kilosow :( Dlatego taki niecierpliwy....ale spox najwyzej lookne jutro pod wieczor.... respect za ten test  !!!! jesli naprawde obejmuje te coolery o ktorych pisales PanieNaczelny Dzikie.net

1625550[/snapback]

Mysle, ze liste coolerow juz moge podac:

 

Zalman CNPS9500 LED

Scythe Ninja

Scythe Katana

Thermaltake Big Typhoon

Zalman CNSP7700-AlCu

Zalman CNSP7000B-AlCu

AKASA Evo 33

AKASA Evo 120

Coolink U8-92-1900

Coolink U8-120-1600

Arctic Cooling Freezer 64

Akasa AK-859

Zestaw chłodzenia wodnego*

 

Tak na zoastrzenie apetytu. A drugie tyle bedzie moze juz niedlugo (zalezy od dostawcow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda wszystkie Thermalrighty, ktore wejda na A64 juz niedlugo :). Poza tym miedzianych Zalmanow braklo i kilku innych konstrukcji Scythe, TT... sukcesywnie bede dodawal, a na razie ide sie napic herbaty, bo na oczy nie widze i literki mi sie mieszaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda wszystkie Thermalrighty, ktore wejda na A64 juz niedlugo :). Poza tym miedzianych Zalmanow braklo i kilku innych konstrukcji Scythe, TT... sukcesywnie bede dodawal, a na razie ide sie napic herbaty, bo na oczy nie widze i literki mi sie mieszaja :D

1625649[/snapback]

spiesz się powoli :)

bardzo mi zależy na tym teście i wielu innym ludzikom :) ale lepiej poczekać żeby testy były jak najbardziej obiektywne :) THANKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na liste to zalman na 4 miejscu jest dla mnie rzeczywiscie nie milym zaskoczeniem <_<

To znaczy ze pierwsze 3 to : scythe,akasa i coolink :) Mam racje?  B)

1625858[/snapback]

Gratulacje, strzal w 10tke :). Tak wyglada pierwsza trojka... chociaz Ninja pojawia sie tam dwa razy :D. Skoncze to zobaczycie... a staram sie jak moge, moja korekta poszla spac, zostalem sam :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga jest Akasa Evo 120?! Właśnie sobie dzisiaj oglądałem w komputroniku i pomyślałem że to musi być wydajne chłodzenie B)

 

PS: Dzień sie skończył - testu niema :huh:

 

PS2: AKASA - niech żyje moje przyszłe chłodzenie! Miałbyć Big Typhoon, potem myślałem o Zalmanie ale za drogi i za słaby no a teraz mi z nieba spadłeś z tym testem :wub:

 

PS3: Radiator przypomina chłodnice z WC :twisted:

Edytowane przez rikimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi... nie 120 :). Dzisiaj juz nie wrzuce... dorabiam kilka ciekawych i bardzo przydatnych wykresow (m.in. z cena i takim czyms wydajnosc/cena).

Wybaczycie i poczytacie juz na 100% jutro :) Musze to dopiescic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy!  :D  Jeszcze się okaże że to wszystko ściema, test wygrał Zalman a wydajnością zdeklasował Ninje i przebił chłodzenie wodne szanownego redaktora dzikie.net  :lol:

1626012[/snapback]

Hi hi hi :mrgreen: zobaczycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi :mrgreen: zobaczycie...

1626023[/snapback]

jedno bym jeszcze chciał wiedzieć czy wszystkie wentylatory mieszą się w standardowych obódowach

np: Akasa jest wydajnym chłodzeniem ale nie mieści się w obódowach o szerokości 21 cm. Test Akasy zamiezczony był na www.in4.pl

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=254

Edytowane przez saper223

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno bym jeszcze chciał wiedzieć czy wszystkie wentylatory mieszą się w standardowych obódowach

np: Akasa jest wydajnym chłodzeniem ale nie mieści się w obódowach o szerokości 21 cm. Test Akasy zamiezczony był na www.in4.pl

1626257[/snapback]

Mam pomiar wysokosci kazdego z zestawow :). Miedzy innymi dlatego troche opozniam publikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomiar wysokosci kazdego z zestawow :). Miedzy innymi dlatego troche opozniam publikacje.

1626348[/snapback]

Jedno jest pewne Akasa EVO 120 nie wejdzie każdemu do paczki :) więć z przyczyn czysto fizycznych ten wentyl już u mnie odpada ( zawsze mam zamknietą budę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...