Skocz do zawartości
baka

Zalman Cnps 9500 Led

Rekomendowane odpowiedzi

Pepe podeslij go do mnie i ja go sprawdze ;]

1623168[/snapback]

Nie ma po co sprawdzac... juz 3 razy go zakladalem, przylega idealnie, HP nagrzewaja sie jak glupie, sprawdzalem nawet w pozycji poziomej (obudowa lezala)... Wyglada na to, ze po prostu jest tak "slaby". Nie zmiotl wszystkich tak jak to zapowiadala firma, jest zaraz za czolowka... no coz :cry:

Tak apropo - poczytajcie tutaj (franc.): http://www.matbe.com/articles/refroid/zalm...-9500/page1.php

Tez nie wypada super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na BT i chyba na xbit wypadl rewelacyjnie. czekam na dzielo konkurencji, bo do moich urodzin powinno byc ;] a ta druga zabawka to ninja czy cos od bardziej znanych producentow??

 

z zalmanem moze byc to co sie dzialo z si97 czyli rozwalka po jakims czasie choc przy si97 trwalo to dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na BT i chyba na xbit wypadl rewelacyjnie. czekam na dzielo konkurencji, bo do moich urodzin powinno byc ;] a ta druga zabawka to ninja czy cos od bardziej znanych producentow??

 

z zalmanem moze byc to co sie dzialo z si97 czyli rozwalka po jakims czasie choc przy si97 trwalo to dluzej.

1623228[/snapback]

Ninja, Ninja ... ale nie tylko :).

Nie wiem co jest z Zalmanem. Wypadl na 4 miejscu i tyle. Publikacja jutro. Jak bedzie juz towar w magazynie znow poprosze o jedna sztuke i sprawdze 3 raz... w koncu to nowosc i rozne moga byc jaja. CHIP juz po testach... jutro bede wiedzial jak u nich wypadl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w chipie wygra gigabyte jak zawsze ;) :P

 

podeslij mi ta zabawke to juz znajde jakis sprzet fajny. szkoda tylko, ze jutro wychodzi z moich rak p4 640 z GB na SLI intel edition. na tym moznaby bylo go pomeczyc ;]

1623290[/snapback]

Nie mam takiej mocy zeby Ci go podeslac :-P. Pojedzie pewnie dalej, do nastepnych. Chociaz... moze zostawia nam, bo mam dwie sztuki. Zreszta moj A64 i tak go ladnie wymeczyl... cos czuje, ze ten procek dlugo nie pozyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze zalman taki kiepski :-|

Mam dostac zalmana na dniach ale teraz nie wiem czy jest sens zdejmowac xp120 i plyte glowna zeby go zamontowac :)

 

Mozna gdzies w Polsce kupic Ninje? Jak narazie chyba nigdzie nie widzialem.

 

Czekam jeszcze na SI-120. W testach lepszy o jakies 2C od xp120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zmienie na Big Typhonka przynajmniej jest sprawdzony a wydajność w porównaniu do tego co mam w opisie będzie większa przy pracy na 5 V Poczekam jeszcze aż się cała sytuacja wyklaruje i wtedy zmienię mojego ukochanego Frezerka za 55zł na coś lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zmienie na Big Typhonka przynajmniej jest sprawdzony a wydajność w porównaniu do tego co mam w opisie będzie większa przy pracy na 5 V Poczekam jeszcze aż się cała sytuacja wyklaruje i wtedy zmienię mojego ukochanego Frezerka za 55zł na coś lepszego :)

1623435[/snapback]

Odradzam BT :) Jest cos wydajniejszego :) ... BT z fabrycznym wentylem na 5V jest slaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam BT :) Jest cos wydajniejszego :) ... BT z fabrycznym wentylem na 5V jest slaby.

1623454[/snapback]

czemu nas trzymasz w niepewności ??:)

ja już się nie mogę doczekać na rec :)

moze to wydawać się śmieszne ale strasznie się cieszę z dobrodziejstw internetu :)

wyobrażacie sobie kupowanie czegokolwiek sugerując się testami z naszych gazet ???

jeszcze raz dzięki dobry człowieku za test który zapodasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nas trzymasz w niepewności ??:)

ja już się nie mogę doczekać na rec :)

moze to wydawać się śmieszne ale strasznie się cieszę z dobrodziejstw internetu :)

wyobrażacie sobie kupowanie czegokolwiek sugerując się testami z naszych gazet ???

jeszcze raz dzięki dobry człowieku za test który zapodasz :)

1623509[/snapback]

Nie trzymam w niepewnosci... zwyciezca jest juz znany... padla tu jego nazwa chyba ze 3 razy :). Zmiotl konkurencje totalnie... i z tego co wiem bedzie taniutki jak barszcz i moze (za moimi namowami) sklep, gdzie bedzie dostepny zrobi jakas promocje :). Ale pamietajcie, ze nie liczy sie zawsze tylko pierwsze miejsce, a stawka ulozyla sie wyjatkowo ciekawie :-D. 2 miejsce to totalne zaskoczenie, przynajmniej dla mnie, na 3 nowosc, 4 nowy Zalman, a dalej... zobaczycie jutro wieczorem.

A nasze gazety? Sa jakie sa, ja bym az tak nie wybrzydzal. Choc to prawda - w sieci wszystko pojawia sie zdecydowanie szybciej.

I nie dziekuj - od tego jestem :)

PS. zaczalem juz zalatwiac nastepne coolerki do rozszerzenia testu (m.in. XP90 i XP120, ktorych tem razem zabraklo, kilka wiekszych TT, Zalmany CU itp.) ... mysle, ze na przyszly tydzien bede mial nastepne tyle sztuk do przetestowania, wiec beda kolejne wykresiki i recenzja :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tanie extra nie jest" to o Ninja?!  :mur:

1623693[/snapback]

HAHAHA! No to sie chlopie zdziwisz! I to baaaaaaardzo! Ale do jutra do wieczora juz nic tutaj nie napisze! Troche potrzymam Was w napieciu i niecierpliwosci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA! No to sie chlopie zdziwisz! I to baaaaaaardzo! Ale do jutra do wieczora juz nic tutaj nie napisze! Troche potrzymam Was w napieciu i niecierpliwosci!

1623714[/snapback]

O ci Ci chodzi?! "Tanie extra nie jest" to nie moje stwierdzenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ci Ci chodzi?! "Tanie extra nie jest" to nie moje stwierdzenie!

1623734[/snapback]

O wybacz... nie ta osobe mialem cytowac. Ale to nie zmienia faktu, ze sie mylicie grubo co do ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego wydajnosc jest wiecej warta jak cena typhoona, sporo wiecej.

1623783[/snapback]

Sporo? BT nawet nie liznal czolowki... Ninja, tak jak pisalem, zmiotla wszystkich... jeszcze troche a balem sie, ze dogoni moj zestaw WC na X2P :). No ale ja juz ide spac... cene pewnie poznacie jutro. Nie jest straszna! Branoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was...w PL jeszcze nigdzie nei widzialem scythe ninja wiec podaje cene z usa gdzie najtaniej gdzie znalazlem jest po 44$ wiec wydaje mi sie ze w PL min. 170-200zl.

 

W recenzji PCLab.pl z 5 czerwca scythe ninja kosztuje 200-250zl.

 

No chyba ze ktos okradl dostawe scythe na europe i teraz rozprowadza po dawnym bloku wschodnim:D

 

No jestem ciekawy tej ceny- wlasnie chcem zalatwic sobie hyper 6 po promocyjnej cenie w usa wiec jesli ninja bedzie w PL w szokujacej cenie to chyba skusze sie na nia. Moze bedzies sprzedawana pod szyldem Biedronki:D:D

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...