Skocz do zawartości
Seducho

P4 2.4@2.8 I Kart Dzwiekowej Nie Mam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam p4 2.4(fsb 533) i jak go podkręce o 200 mhz to dzwięk mi strasznie rwie i szumi nie da niczego słuchać a jak go podrasuje o 400-500 mhz to znikam mi wogle dzwięk i system nie wykrywa jakby mojej karty dzwiekowej poprostu nie było :mur: !Może jest to wina mojego zasiacza noname 350 W?prosze o pomoc porzdro! :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Ja mialem ta plyte i musialem sprzedac bo za cholere nie bylo tej opcji...

uuu... no to straszna lipa.

 

@Serducho:

lepiej daj spokoj z oc bo spalisz jeszcze dysk albo cos....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bylem pewny ze musi miec blokade - to co nam tu Kamikaze wkreca?

 

Ja mialem ta plyte i musialem sprzedac bo za cholere nie bylo tej opcji...

1563176[/snapback]

nawet w fabrycznym biosie jest na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet w płytach ECS'a i Ascrock'a na chipsecie i865PE jest taka blokada... więc tym bardziej w MSI :wink: zresztą ta płytka nie jest wcale taka zła jeśli chodzi o OC

 

p.s. możliwe jeszcze, że mostek południowy się przegrzewa i dlatego dźwięk pierdzi :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a ludzie na tym forum są jacyś upośledzeni... miałem tego abita w rękach i on ma to na 10000%

 

w zakładce SOFTMENU albo uGURU [nie pamiętam która tam jest :D] tam to znajdziesz

 

p.s. celowo producenci zaczeli tworzyć płyty na LGA ze starymi chipsetami, gdyż nowe dzieci chipzilli nie miały własnie takich blokad... tylko DZIELNIKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby ma. Ale jak ustawie, to i tak to nic nie daje. Bo jak zwiększam FSB to rośnie też częstotliwość AGP. Mimo że w uGuru jest ustawiona na 66MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mozliwe, zeby rosla, moze to jakis bug programu?? :? czy komp po OC jest stabilny?? czy podkrecasz przez bios czy przez program uGURU pod Windows'em??

 

p.s. wgraj najnowsza wersje biosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 9800 XT i chce podrasować procka żeby karta mi rozwineła skrzydała jak robie 2.4@2.88 to mi rosnie fps z 40-50 na 60-80 ale wtedy karta dziekowa mi nie działa!ja mam MSI 848P Neo-V (MS-6788). może to wina zasilacza ja mam noname 350W...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wrecz idealnie

emigrujesz na ciemną stronę mocy :lol:

Venice 3000+ ~ 500 zł

Freezer64 ~ 70 zł

DFI NForce4 ULTRA-D ~550 zł

 

czyli to co podałeś + to co uzyskasz za sprzedane części [proca i płyte] i jeszcze starczy Ci na zasilacz

 

żyć nie umierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba ..ja mam chłodzenie pentagramu więc nie musze lepszego kupować..ale pier kupie zasilacz 420 W i albo podkręce procka na 3ghz albo na 3.6 i sie uda albo go spale i starzy kupią nowego athlonika bo te p4 to mają krótką zywotność:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wrecz idealnie

emigrujesz na ciemną stronę mocy  :lol:

Venice 3000+ ~ 500 zł

Freezer64 ~ 70 zł

DFI NForce4 ULTRA-D ~550 zł

 

czyli to co podałeś + to co uzyskasz za sprzedane części [proca i płyte] i jeszcze starczy Ci na zasilacz

 

żyć nie umierać  :D

1568058[/snapback]

to kup mu jeszcze grafe na PCI-E to bedzie szczesliwy, widac jak dokladnie czytasz jego posty

 

zamiast tego kup plyte MSI K8N neo2 platinum Z AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...