Skocz do zawartości
KarolBSh

Gf 6800 Nie Moge Podkrecic:(

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeśli ten temat już był przerabiany.

Jestem szczesliwym posiadaczem karty MSI GeForce 6800 (na pudelku pisze: NX 6800, TD256E). Ma ona 256 MB pamieci 256 bit (ale nie tej GDDR 3 tylko zwyklej DDR), nie podkrecena, pod PCI-E x16. Używam oryginalnych sterownikow nVidii (77.72) i riva tunera v2.0 RC 15.4.

Moj problem polega na tym, ze nijak nie moge nawet sprobowac odblokowac na niej brakujacych potokow. Wydaje mi sie ze robie wszystko wg instrukcji ktore mozna znalezc w internecie. Jednak w oknie riva tunera (tam gdzie powinno sie wszystko odblokowywac) Nie ma zadnych pozycji "disabled" Sa tylko 3 grupy potokow (po 4 w kazdym) i 5 Vetrexow. Z tego co czytalem powinna tam jeszcze byc jedna grupa potokow do odblokowania i 1 vetrex zaznaczone jako disabled. Jednak czegos takiego nie widze tam!!!

Prosze o pomoc, bo nie wiem co zrobic aby cieszyc sie pełnią karty. Moze mam złe sterowniki albo złą wersje riva tunera, albo cos po prostu zle robie... A moze to wina karty ktora po prostu nie ma tych dod. jednostek... Sam nie wiem co myslec.

POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no moze nie mozna odblokowac, ale za to czestotliwoscie 450-500 na gpu nie są problemem do osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...