Skocz do zawartości
sreberko

Zasoby Systemowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Nowy komp nowy problem.

Mam nowego kompa,zakułam WIN98 i wszystkie stery,weszły pięknie,system chodzi tylko podczas wgrywania programu albo aktualizacji sam się restartuje.Kilka razy była niebieska plansza a potem napis "Krytycznie niskie zasoby systemowe".Mam trzy kości pamięci 128MB sdram,133MHZ czy to może mieszć bo jak było tylko 128 i poprzedni system,było wszystko ok.Kości są identyczne.Czy one naprawdę muszą chodzić parami.Nie mogę szukać w faq bo ni

e wiem kiedy znowu się komp zbiesi.Dziek za pomoc.

 

 

PS

Przyszła pomoc,wyciągamy pamięć bo to podobno to,zobaczę co będzie na razie dzięki tym co nie pomogli też. :D

Edytowane przez sreberko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mellow:

1) wrozkami nie jestesmy. myslisz ze rzucajac haslo "cos mnie boli" lekarz odrazu wie ocb? podaj co posiadasz

2)

zakułam 98 i wszystkie stery

kuc? chyba musze siegnac po kawe

:mellow: ta buzka idealnie oddaje moj stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mellow:

1) wrozkami nie jestesmy. myslisz ze rzucajac haslo "cos mnie boli" lekarz odrazu wie ocb? podaj co posiadasz

2)

 

kuc? chyba musze siegnac po kawe

:mellow: ta buzka idealnie oddaje moj stan.

1564280[/snapback]

Posiadam wiele zależy jak patrzeć,ale poważnie to:

płyta KOB815e TFSX Merkury dźwięk i grafa zintegrowane

procek Celeron chyba 1000

a dalej to nie wiem bo do środka nie zaglądam a Aidy ani innego programu wgrać nie mogę,komp w połowie mówi ło i restart i od nowa,ledwie jakiegoś antywira zapakowałam.Oj bieda i płacz.Mam projekt do skończenia a nie mam Photoshopa jak zainstalować ratunkuuuuuuuuuu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...