Skocz do zawartości
J-A-J-O

Darmowe Internetowe Konta Bankowe

Rekomendowane odpowiedzi

Crosis sorry ale to naprwde bylo :wink:

 

J-A-J-O poszukaj w szukajce, ostatnio byly z 3 takie topiki. Ulatwie ci tylko ze w tamtych pytajacy wybrał mbank :) i najwiecej osob go polecalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Inteligo, z jednego jak dla mnie najważniejszego powodu.

Otóż żaden bank internetowy nie posiada takiej sieci punktów kasowych i bankomatów, w całej Polsce bez problemu można wpłacać i wypłacać pieniądze bez prowizji.

Konto jest darmowe wystarczy na początku po założeniu konta wpłacić 100 zł i to wystarczy.

Nie wiem jak w, mBanku ale w Inteligo można zakładać sobie subkonta i do każdego z nich osobno wyrabiać kartę (w ramach jednego konta można mieć ich kilka, oczywiście każde subkonto ma swój unikalny numer).

Możliwość doładowywania kont POP, TAk Tak, Heyah, Sami Swoi, SimPlus z poziomu konta i zazwyczaj wiąże się to z bonusami typu 20% doładowania.

Jednak najważniejszym argumentem pozostaje siec bankomatów i punktów kasowych.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Inteligo, z jednego jak dla mnie najważniejszego powodu.

Otóż żaden bank internetowy nie posiada takiej sieci punktów kasowych i bankomatów, w całej Polsce bez problemu można wpłacać i wypłacać pieniądze bez prowizji.

Konto jest darmowe wystarczy na początku po założeniu konta wpłacić 100 zł i to wystarczy.

Nie wiem jak w, mBanku ale w Inteligo można zakładać sobie subkonta i do każdego z nich osobno wyrabiać kartę (w ramach jednego konta można mieć ich kilka, oczywiście każde subkonto ma swój unikalny numer).

Możliwość doładowywania kont POP, TAk Tak, Heyah, Sami Swoi, SimPlus z poziomu konta i zazwyczaj wiąże się to z bonusami typu 20% doładowania.

Jednak najważniejszym argumentem pozostaje siec bankomatów i punktów kasowych.

Pozdrawiam

1565355[/snapback]

Ej no <_<

 

Konto w Inteligo nie jest do końca darmowe :-| Wiem, bo mam

 

Jeżeli nie kożystasz z karty Visa, oraz twoje miesięcznie saldo będzie przekraczało 99,99 zł to faktycznie za prowadzenie rachunku nic nie będziesz płacił.

 

Jeżeli do rachunku zażyczysz sobie kartę bankomatową Visa Electron (A o to właśnie większości osób chodzi) to tak czy owak będziesz miesięcznie bulił 99 gr. A jeżeli do tego pod koniec miesiąca nie osiągniesz salda powyżej 99,99 to doliczą Ci kolejne 4.99 zł

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było.

Crosis sorry ale to naprwde bylo

Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

Od czego jest regulamin ? :mur:

 

Wracając do tematu, ja wybrałem Inteligo, bo:

 

-jest mi potrzebne do handlowania na allegro (duża część sprzedających/kupujących) właśnie w tym banku ma konto, a co za tym idzie przelew jest już po paru minutach zrealizowany.

 

Tak jak ktoś pisał wcześniej, ma największą sieć bankomatów ze wszystkich. Też zastanawiałęm się nad mbankiem, ale połąszczyłem się na 20zł na konto allegro ;].

A VW Bank już nie jest darmowy :/.

Zobacz sobie co oferuje Inteligo i Mbank i wybieraj z tych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi.

 

Wszedłem na stronę mBanku i wybór nie jest taki prosty...

 

Dostałem swoją pierwszą pracę (a właściwie to 3 różne, na raz :D ). Nie wiem czy będe mieć stałe wpływy. Nie potrzebuje od konta jakiś poleceń zapłaty, realizacji zleceń stałych czy przelewów do ZUS.

 

Jedyne czego wymagam od konta to żeby było bezpłatne (dlatego mbank), bym miał możliwość bezpłatnego wyrobienia karty i korzystania z bezprowizyjnych bankomatów. No i oczywiście przydało by się, żęby kasa na koncie jakoś tam procentowała :-P

 

Możecie mi polecić któreś konkretne konto z oferty mbanku?? Bo jak narazie nie znam się na tym...

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede zakladal konto w Inteligo, bo najbardziej mi odpowiada ich siec bankomatow. A nie wiem czy mBank ma bezprowizyjne wyplaty w sieci euronet.

Zreszta 1zl miesiecznie za prowadzenie konto to nie majatek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już założyłem konto w mBaknu - eKonto. Z tego co czytałem cała sieć euronet i BZ WBK są dla tego banku bezprowizyjne.

 

Można na tym koncie zjechać na debet?? A jeżeli tak to jak dużo i po jakim czasie trzeba go spłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś głupi czy tylko udajesz??

 

Konto bedzie nieaktywne dopuki nie podpisze umowy którą mi prześlą. Nie zagłębiałem się narazie w to co dokładnie to konto oferuje, bo nie mam na to czasu. Musze mieć szybko miejsce gdzie będe mógł bezpiecznie składować pieniądze. Przeczytałem jakie opłaty mnie obowiązują i tyle narazie wystarczy. Jak dostane umowe to dokładie ją przeczytam zanim ją podpisze.

 

Pytam o debet ludzi którzy mają już to konto i wiedzą jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś głupi czy tylko udajesz??

O to samo chcialem cie zapytac, ale uznalem to za malo taktowne...

 

Mam gdzies kiedy bedziesz mial zalozone konto - chodzi o sam fakt tegp ze decydujesz sie na cos o czym nie masz pojecia - i nie zmienia tego to, ze nie musisz podpisywac umowy...

 

Jak chcesz tam przelac kase to MUSISZ podpisac umowe... i gdzie ta twoja logika ?

 

Jak dla mnie to EOT... <_<

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies kiedy bedziesz mial zalozone konto - chodzi o sam fakt tegp ze decydujesz sie na cos o czym nie masz pojecia - i nie zmienia tego to, ze nie musisz podpisywac umowy...

 

Jak chcesz tam przelac kase to MUSISZ podpisac umowe... i gdzie ta twoja logika ?

1574309[/snapback]

Czy ty rozumiesz że list dotrze do mnie w ciągu kilku dni?? Do tego czasu zdąże się zorientować co i jak, jak mi się nie spodoba to najwyżej nie podpisze i już. Jutro jeszcze poświęce chwile i dowiem się dokładnie co i jak, a zaraz chyba założe konto inteligo, żeby liost od nich też był w drodze.

 

Rozumiesz że teraz nie jestem zdecydowany, a bede jutro, może pojutrze. W tym czasie listy będą już wysłane i będe miał je u siebie co znacznie skróci czas oczekiwania na aktywację konta....

 

Teraz rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odkopanie, ale niedawno skonczylem 18, i mysle ze przydaloby mi sie wkoncu wlasne konto bankowe. Uzywane byloby glownie do przelewow typu allegro itd, choc czasami pewnie i z bankomatu bym skorzystal.

 

Inteligo dalej najlepsze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy inteligo jest najlepsze to bym polemizował, raczej najpopularniejsze dzięki dużej ilości oddziałów i bankomatów PKO. Jeśli nie masz "milionów" na koncie to najlepiej inteligo albo mbank wybór należy do Ciebie ja wybrałem inteligo bo w moim mieście są aż dwa bankomaty :lol: ...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam mBank, żadnych opłat, przelewy poza bank 50 gr a bankomatów WBK jest nawet dużo ( no chyba ze nie mieszkasz w jakimś większym mieście )

 

w inteligo musisz mieć na koncie 100 zl żeby bylo darmowe wiec w sumie wychodzi jakbyś tej stówy niemiał chyba ze chcesz płacić 5 zł miesięcznie,

przelewy poza bank złotówkę, jedynie dobre jest to że bankomat na każdym rogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BZW <30, znam parę osób co ma i nie narzekają. Konto + karta za darmo, przelewów 5 miesięcznie za free, reszta 50gr. Bankomatów nie za wiele, ale po co ci na każdym rogu ten bankomat. Do tego masz karte, niestety visa, ale za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zalozylem w inteligo. ;] Uznalem, ze bedzie dla mnie najlepsze (glownie z powodu rozbudowanej sieci bankomatow, taniej obslugi konta i robienia przelewow na przyklad na allegro :D)

I z tymi 100zl na koncie to prosze czytac ze zrozumieniem:

Opłata dla konta z srednim miesiecznym saldem ponizej 100PLN wynosi 4,99PLN

BTW 0,99PLN za karte moge placic miesiecznie. ;) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A BZW <30, znam parę osób co ma i nie narzekają. Konto + karta za darmo, przelewów 5 miesięcznie za free, reszta 50gr. Bankomatów nie za wiele, ale po co ci na każdym rogu ten bankomat. Do tego masz karte, niestety visa, ale za free.

Czemu "niestety" Visa?

 

A rozbudowana siec bankomatow docenisz, gdy bedziesz szybko potrzebowal gotowki (bo np. w kawiarni, do ktorej wybrales sie z dziewczyna, padl terminal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja mam Inteligo i wybrałem je głównie z powodu sieci bankomatów PKO BP + Euronet. To był główny powód. Saldo na koncie mam zdecydowanie powyżej 100 PLN co miesiąc, więc nie martwię się o te 4,99 - co więcej - za te 5,99 odpaliłem sobie serwis SMS - serwis informuje o uznaniach i obciążeniach na bieżąco SMS'ami. Bardzo wygodna sprawa i bardzo sobie to chwalę.

 

W sumie płacę więc 6 + 1 = 7 PLN co miesiąc za konto + przelewy.

Ale jestem bardzo zadowolony! Do tego:

* Szybkie przelewy do Inteligo / PKO BP

* Wypłaty / wpłaty w oddziałach PKO BP

 

Jedyne do czego się mogę przyczepić, to to, że na mojej karcie zaczęły znikać literki [słaba jakość wykonania] - ale może to dlatego, że często z niej korzystam. Choć i tak uważam to za lekką wadę.

 

Polecam INTELIGO ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...