Skocz do zawartości
J-A-J-O

Darmowe Internetowe Konta Bankowe

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam IZZYkonto w mBanku już od kilku lat (trzeba mieć przynajmniej 13 lat żeby je założyć), polecam mBank, żadnych kłopotów, zero wpłat miesięcznych, przelewy po 50gr, bankomaty bez prowizji: WBK, Eurobank - pełno ich.

 

ponad to karta visa electron za free (do bankomatu, płacenia w sklepach itp), konto całkowicie FREE. możliwość doładowania telefonu w dowolnej sieci, hasłą jednorazowe dostępne na liście lub przez SMS - hasła do zatwierdzania przelewów.

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również mogę śmiało polecić mBank, przede wszystkim konto to służy mi do transakcji na Allegro, a tam dużo osób posiada konto w mBanku [głównie firmy], poza tym nie miałem problemu z wyborem, ponieważ płacę kartą visa Electron, którą dostaje się za darmo (nie ma absolutnie żadnych kłopotów z płatnością kartą a dodatkowo można przecież wybrać dowolną [zależy do umowy] sumę przy kasie na zakupach, jest ona wtedy doliczana do rachunku), poza tym mBank oferuje dużo bankomatów, w tym własne [w punktach mBank, bez prowizji dla jakiejkolwiek operacji!] oraz Euronet [wypłata bez prowizji, inne operacje stosownie z cennikiem], reszta bankomatów 5,- (niestety jedynie w bankomatach Ing Banku można wypłacać sumy <50zł, reszta aparatów 50 aż do limitu), brakuje tylko wpłatomatów, ale te posiada tylko CitiBank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu "niestety" Visa?

A rozbudowana siec bankomatow docenisz, gdy bedziesz szybko potrzebowal gotowki (bo np. w kawiarni, do ktorej wybrales sie z dziewczyna, padl terminal).

Jak sobie ją ktoś, przypadkiem przywłaszczy to zrozumiesz. Taki mankament visy że nie potrzebuje autoryzacji pinem, wystarcza podpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.O.H.N.

A ubezpieczenie od nieautoryzowanych transakcji :-P (czy jak to się tam zwie?). Chyba można wykupić i jakiś majątek to ono nie kosztuje.

 

Ja od 2 lat korzystam z mBanku i jestem zadowolony, przedmówców nie będę powtarzał.

Edytowane przez MRJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zadam pytanko własnie odnosnie mBanku:

dzisiaj była u mnie pani z siódemki z umowa (swoja droga bardzo, ale to cholernie bardzo atrakcyjna :wub: :) ). W jaki sposób i kiedy dostane karte płatnicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zmieniam z konta studenckiego kredyt banku na...no wlasnie nie wiem. Zgubilem Karte i wydanie nastepnej koszowac mnie bedzie 20 zeta. Niby nie dyzo ale uznalem ze mi sie nie oplaca.Ponadto nie jestem juz studentem choc oni dalej mnie tak traktuja(2 lata - wszystkie oplaty taniej)ale jak mi dowala 7 zeta na miesiac to juz fajnie nie bedzie-wiec zgubienie karty uznalem za dobry moment zeby zmienic bank-Szkoda mi tylko wszystkich danych z rachunku internetowego-ale to sie przekopiuje(mam nadzieje). Zmieniam chyba na WBK-jest u mnie oddział a konto <30 przedstawia sie zachecajaco-oplaty tylko za przelewy reszta za free(prowadzenie, karta na 2 lata).Ma ktos ten rachunek ?

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, polecam jeszcze allekarte w bzwbk tez bezplatne i dostajesz karte dzialajaca w necie ;] A w mbanku ekarta za 25 rocznie?

 

// lol co dzisiaj miale akcje, ide do bankomatu po kase, a tu wywala mi "brak autoryzacji" mysle sobie wtf?! ide do banku.. mowie zeby obadali karte bo nie moge uzywac.. pokazuje money.pl karte a babka wywala text: to nie karta naszego banku :lol: :lol: Mowie Pani luknie z tylu.. a tam jak byk ze ich banku ;] wyslala mnie do okienka obok, mowie kolesiowi zeby sprawdzil, on zebym zadzwonil do centrum kart :? nie mam czasu prosze wyplacic mi kase z karty... on do mnie niemoge :lol: No dobra to z konta do tej karty [; no ok :lol:

 

 

Co lole

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zalozylem sobie konto w Inteligo, dzis rano dzwonila do mnie pani i wypytywala sie o poprawnosc danych, musialem podac jeszcze raz wszystko, musialem jeszcze wyslac zgode od mamy/taty gdyz <18 poinformowano mnie ze "zestaw startowy" dostarczy kurier w ciagu 10 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest między 18 a 26 lat to polecam ING Bank Śląski - KONTO Z LWEM Student

 

# 0 zł za prowadzenie konta

# pełny dostęp do pieniędzy poprzez sieć oddziałów, Internet i telefon

# 0 zł za przelewy przez Internet i serwis automatyczny HaloŚląski

# Moja Karta ING – karta debetowa, która wygląda, tak jak chcesz

# 0 zł za wydanie karty debetowej VISA Electron lub Maestro ze standardowym wizerunkiem

# 0 zł za korzystanie z karty debetowej VISA Electron i Maestro jeśli w ciągu miesiąca zapłacisz kartą na kwotę min. 100 złotych

# 0 zł przez 3 miesiące za Pakiet SMS – usługę powiadomienia o transakcjach na koncie

# 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego, a z bankomatów sieci Euronet za 1 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Inteligo? Nadal ich karta dziala przy platnosciach w necie?

 

Poszukuje jakiegos rozwiazania alternatywnego do ekarty z mbanku, tanszego niz te 25zl rocznie (niby zaden majatek, ale skoro mozna to zalatwic taniej, to po co przeplacac? ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Inteligo? Nadal ich karta dziala przy platnosciach w necie?

 

Poszukuje jakiegos rozwiazania alternatywnego do ekarty z mbanku, tanszego niz te 25zl rocznie (niby zaden majatek, ale skoro mozna to zalatwic taniej, to po co przeplacac? ;) ).

Jeśli chodzi o PayPal to śmiga bez najmniejszych problemów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Inteligo? Nadal ich karta dziala przy platnosciach w necie?

 

Poszukuje jakiegos rozwiazania alternatywnego do ekarty z mbanku, tanszego niz te 25zl rocznie (niby zaden majatek, ale skoro mozna to zalatwic taniej, to po co przeplacac? ;) ).

- inteligo

- bzwbk allekarta

- bzwbk money.pl karta

- bzwbk grono.net karta

 

wszystkie oprocz intelgo 'praktycznie' bezplatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko prosze o nie krzyczenie :>.

 

Szukam info na temat tej Allekarty z allegro.

 

To jest krta kredytowa w banku BZWBK? Jakie sa platnośći, jakas odpowiedzialność? Jakies info :P. Bo szukam i jakos nie moge sie doczytac w tych ich wszystkich regulaminach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...