Skocz do zawartości
sappa

Counter Strike Pod Linuxem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanko czy ktos moze odpalil cs 1.5 pod linuxem (konkretnie ferora 3) przez wine. cs niby sie odpala ale gdy prubuje wejsc w jakiews pod menu np play cs to jest tylko migniecei i dalej pozostaje glowne menu. prze ystarcie wywal mi jakis blad ale w tej chwili nie moge powiedziec jaki o pisze z kawiarenki i nie a nie pamietam jaki dokladnie. jesli komus sie udalo odpalic [brzydkie określenie na linuksa]a to bym prosil o opis mniej wiecej jak albo linka do jakies stronki z opisem in pl :D

z gory Thx

Edytowane przez sappa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktyczeni dzila. wczesniej mialem cedege z cvs i cos nie chulalo ale teraz juz sie pali ale .... bez ale nie obejdzie sie.

giera dosc dlugo sie odpala ale to nie jest znowusz taki straszny problem

(edit) tylko pod gnome pod KDE odpala sie porwnywalnie jak pod winda

nie widzi serwerow lana z wingrozy ale connect ip w consoli i wszystrko hula

jesli chce zalorzyc mape to sas tylko takie ktoryw nie ma :P np bounce.bsp sa to jeszcze mapki do hl takie za apteczkami itp :? ale w systemie nie ma takich plikow. sa tylko te nazwy z rozszerzeniem .txt i bmp a nie bsp wiec skad on sobie to bierze

koloejna sprawa najgorsza. gra niemilosiernie rwie tak ze o grez nie ma mowy. niby net_graph pokazuje 90-100 fps ale straszliwuie szarpie a pinga nie wiem jak sprawdzic bo jak wciskam TAB to mi sie czarny ekran robi i tyle grania. moge biegac strzelac ale nie moge patrzec :blink:

jesli ktos sie zetknol z podobnymi problemami i znal lekarstwo na moje bolaczki to bardzo bym prosile o pomoc

Edytowane przez sappa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...