Skocz do zawartości
VEDAMGO

Modem Sagem - Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa sie dzieje z moim modemem 'Sagem'. Dzisiaj zauwazylem, ze mruga dioda ( dokladnie tak jakby linia nie byla przygowowana do neostrady lub kabel byl odpiety ), odruchowo chcialem isc docisnac kabelki, ale o dziwo net byl caly czas. Nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane, w zasadzie net jest, ale tak sie chyba nie powinno dziac.

Dodam, ze z neo nie robilem nic od dluzszego czasu i lacze sie przez polaczenie internetowe z WinXP.

Jakies sugestie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki dziala nic nie ruszaj, bo jak zepsujesz to i miesiac na monterow bedziesz czekal icon_wink2.gif

Niezla porada :huh: ,ale i tak thx za zainteresowanie.

Moze cos sie dzieje na linii, mial ktos podobna sytuacje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie tak dzieje na neostradzie, u mnie na Thomsonie tak jest, na Sageamch u moich znajomych tez czasem. Nie jest to jakąś regułą pojawia sie różnie, raczej rzadko. Według mnie wtedy coś kombinują na centrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie tak dzieje na neostradzie, u mnie na Thomsonie tak jest, na Sageamch u moich znajomych tez czasem. Nie jest to jakąś regułą pojawia sie różnie, raczej rzadko. Według mnie wtedy coś kombinują na centrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys jeszcze lepsza historie :)

 

u mnie net byl a ... NIC sie nie palilo :) modem totalnie ciemny

 

dzialalo z rok czasu po czym cos sie zepsulo... pojechalem do telepunktu i wymienili mi na miejscu na nowy ;] ale po prostu chyba mialem szczescie bo facet przleozyl tylko sam modem i powiedzial ze odesle do tpsy i powie ze dali uszkodzony... (zszokowany bylem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...