Skocz do zawartości
westsajd

Nowa Stronka Z Programami Dla Overclockerów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Stworzyłem stronkę z programami dla overclockerów. Stronka ciągle updatowana, w miare możliwości staram się opisywać dzialanie programów. Jeśli macie jeszcze jakieś programy podawajcie linki lub nazwy a postaram się je dodać.

 

http://www.stenesite.prv.pl dział download

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawasprawa. Jak sie dobrze rozwinie to może byc przydatna i popuarna na tweaku. Byle by nie pojawiło sie za duzo "zbędnych" zeczy - nie przesadz, bo nie bedzie przejzysta. Jak z serwerem? Nie wysiądzie przy 20 podłaczeniach :D

 

Troche nie miły interface, moze zrob troche wiecej miejsca i wywal to foto notebooka po prawej bo zabiera duzo miejsca.

Zrób same linki do programow w spisie alfabetycznym , a opis po kliknieciu - zagniezdzony nizej, bo to strasznie przeszkadza w nawigacji.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna czcionka przy 'njusach'. W operze nic się nie da przeczytać.....

 

Nazwa: AIDA32 - Enterprise Edition 3.93

Pobierz/Waga: aida32ee_393.exe/3,36 MB

Opis: Program podobny do Everest'a. Także zawiera informacje na temat naszego kompa.

No dziwne zeby nie był podobny jak everest to nowa wersja aidy(dali nową nazwę i idą z numeracją od początku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie dać jakiegoś screena jak to wygląda na operze? Bo teraz mam tylko IE i Firefoxa i na nich jest wszystko spoko

 

Dobra zrobiłem download z menu zagnieżdżonym niżej. Mam nadzieję, że teraz jest dobrze :wink:

 

Ehh... w IE sie dobrze wyświetla a w firefoxie sie sypie...

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie ściągnałem tą opere i zoptymalizowałem stronkę (narazie sam download) do IE, Firefoxa, Opery... Mam nadzieję, że download jest teraz bardziej czytelny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mi sie wogole download nie ładuje - klikam downloada tu nic - firefox

 

//

 

dobrze juz mam - otworzyłem w nowym panelu i sie załadował, ale......... obraz mi mruga! Ah ten obrzydliwy banner na lycos ............... :mur:

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mi sie wogole download nie ładuje - klikam downloada tu nic - firefox

 

//

 

dobrze juz mam - otworzyłem w nowym panelu i sie załadował, ale......... obraz mi mruga! Ah ten obrzydliwy banner na lycos ............... :mur:

1570064[/snapback]

Miganie naprawione... Co do wchodzenia w download - wchodziłeś pewnie wtedy, kiedy wysyłałem pliki na serwer :)

 

Przed chwilą dodałem program S2kControl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ci nie włazi to masz coś z systemem albo przeglądarką bo u mnie na FF/IE/Operze działa lux...

 

Linka w podpisie nie dam bo sie moderatorzy przyczepią :lol:

 

http://members.lycos.co.uk/caliberpl/menu/d1.html

 

kliknij sobie :D

 

Lol klikam w IMG koło twoich 3dsmarków z podpisu i włącza mi się:

 

Anonse Legnica

 

:D :D :D

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi wlazi i jest ldnie, ale tak jak pisałem zapodaj zagniezdzone opisy, albo zrob po lewej spis tresci, a poprawej iframe z opisem, linkiem do download rozmiarem licencją itd itp

 

juz nie raz chciałem napisac takja stronke, ale jakos mi sie nie chciało ;)

 

Jest ładnie, ale zapodaj moze mirrory do plikow ;)

 

//

 

a moje 3dsmarki to brak czasu - wiem jaki mam wynik dlatego falka, ze około, a screenow nie ma bo nie zrobiłem, ale mam w planach :D :D :D :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dałem zagnieżdżone opisy to poprawnie wyświetlało się tylko na IE. A z tym iframem to nie wiem... zajmował by niepotrzebnie pół strony ponieważ mam krótkie opisy. Jakbym robił jakieś recenzje to owszem ale po co oddzielać pół strony na 3 linijki tekstu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposob ;) daj wieksze opisy :D bo takie troche nie wielkie te są i mało dają, może porobkategorie chociaz. Typu: Procesor, Grafika, informacje itd, bo jak dodasz wiecej programow to bedzie ciezko co kolwiek znalezc.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak będę miał troszke więcej to się pomyśli. A z tymi opisami większymi to nie wiem bo jak są duże to lipnie to wygląda...

 

Czy mogę liczyć na przyklejenie tematu? :wink:

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w operze czcionka na stronie glownej jakas dziwna... nieczytelna... a moze w ie tez tak jest?:)

 

p.s. nie chce mi sie czytac innych postow z tego topica... ale stronka okej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak tego Laptopa zmniejszyl, ale autor mnie jawnie olewa :(

Te czerwone tło koło przycisków bym wyrównał i zaokrąglił, teraz trocher wygląda jakby piksele było widać :)

Generalnie fajna stronka, dużo tam programów będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie wiem. Na tyle, ile serwer pozwala czyli 50 MB... Jeśli więcej to założe następny na lycosie :)

 

Opera wogóle te czcionki jakies ma dziwne... Dałem verdane 10 bold a on wyświetla jak by była 7 albo 8 :/

 

Laptopa zaraz zmniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...