Skocz do zawartości
sebasw

Laptop Sie Wylaczycl I Nie Chce Wlaczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec dzis podczas pracy na laptopie, tzn. byl wlaczony wygaszacz ekranu - black screen

laptop sie wylaczyl i nie mozna go wlaczyc.

 

Naciskam wlacznik i zero reakcji, nic sie nie dzieje :(

 

wyjmowalem baterie, poprawialem zasilacz itp., nic, zero reakcji

 

laptop ma niecaly rok, baterie w swietnym stanie

 

DELL Inspiron 1150

 

prosze o pomoc, nie wiem co robic.

 

Reklamowac musze w USA, wiec wole wyczerpac - sprawdzic wszystkie mozliwosci zanim wysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie martwy, nic sie nie dzieje :(

 

czy to moze byc plyta ?????

 

ciekawe jaki koszt, ale pewnie ogromne pieniadze...

1567540[/snapback]

Ja bym obstawiał zasilacz. MOBO w czasie normalnej pracy to raczej nie powinna paść (choć różne przypadki się zdarzają).

Masz pląby załozone na tego Laptopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez obstawialbym cos z zasilaniem. Gdyby padl w czasie przenoszenia to np mogl sie jakis scalak "odlutowac". Ale tak, w czasie zasilania? Moze jakis bezpiecznik na wejsciu czy cos. Wtedy wystarczy wymienic/przelutowac.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam plomb i serwis DELLa na PL oficjalnie powiedzial mi przez telefon, ze moge rozbierac sprzet, gwarancja nie przepadnie, jakby co....

 

ale skoro zasilacz to na baterii powinien dzialac ?

chyba, ze jakis wewn. modul zasilania macie na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - wlasnie mysle nad czyms po stronie laptopa.

 

Moze ma jakis znajomy czy cos laptopa z podobna bateria? Zebys mogl wsadzic na 100% naladowana baterie i sprawdzic? Mozliwe jest (chyba;) ze padla tez ladowarka i po prostu jest kompletnie rozladowany.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam plomb i serwis DELLa na PL oficjalnie powiedzial mi przez telefon, ze moge rozbierac sprzet, gwarancja nie przepadnie, jakby co....

 

ale skoro zasilacz to na baterii powinien dzialac ?

chyba, ze jakis wewn. modul zasilania macie na mysli.

1567856[/snapback]

Z tego co ja sie orientuje, Dell ma w standardzie gwarancje Swiatowa...

Wiec powinni Ci przyjac go do serwisu w PL...

Aczkolwiek i tak sprowadzanie czesci z USA troche potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety źle się orientujesz, co mnie bardzo martwi :(

1571924[/snapback]

Sory, faktycznie mi chodzilo o Toshibke...

Zwracam honor...

Pomylily mi sie marki...

Jak mialem zamiar kupic lapa, to dzwonilem do Toshiby Polska, dowiedziec sie czy gwaranca amerykanska jest wazna w PL.

Okazalo sie ze to swiatowa gwarancja, ale trzeba i tak czekac dluzej na czesci, bo u nas sa inne modele dostepne, rozniace sie dosc znacznie ot tych zza oceanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w dellu tez jest International Warranty, ale trzbeabylo doplacic za to 150$, co rownalo sie takze, z dluzszym okresem gwarancji, ale oszczednosci i niestety...

narazie ustalam jaki koszt naprawy, bo nie wiem, czy warto wylozyc te 150$ na wydluzke gwary i jej umiedzynarodowienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w dellu tez jest International Warranty, ale trzbeabylo doplacic za to 150$, co rownalo sie takze, z dluzszym okresem gwarancji, ale oszczednosci i niestety...

narazie ustalam jaki koszt naprawy, bo nie wiem, czy warto wylozyc te 150$ na wydluzke gwary i jej umiedzynarodowienie ;)

1572146[/snapback]

Ja sadze, ze warto :D

Bedzie po klopocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Dzisiaj rano wstalem i komputer wylaczony... Tak juz mialem i strasznie sie przestraszylem, ale wtedy na szczescie po jakims czasie sie wlaczyl... Wlasnie to mnie dziwilo. Komputer nie dawal zadnej reakcji, nie palily sie zadne diody kompletnie nic - wszystko wskazywalo na smierc mojego laptopa (Toshiba Satellite X205-SLi2). Az tu nagle odpalil. To bylo jakis czas temu. Moze istotne jest dodac ze miedzy tamtym a tym zdarzeniem o ktorym zaraz opowiem zdarzaly sie dziwne rzeczy typu, samoistne wylaczanie lub hibernacja komputera. Wspomne ze naprawde czesto uzywam komputera i zadko go wylaczam wiec byc moze to byc powodem. Nie rzadko tez zostawiam na noc kiedy sciagaja mi sie pliki. Dzisiaj niestety czekam juz chyba 2 godzine i dalej nic... Mam nadzieje ze sie jeszcze wlaczy i bede sie z tego smiac, ale skoro zobaczylem ten temat to postanowilem sie zapytac o wasze opinie lub jakies rady. Mam taki drugi laptop i sprawdzalem zmiane baterii i zasilacza. Aha dodam jeszcze ze takze sprowadzilem sprzet ze Stanow.

Edytowane przez slodki111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo podobny problem.

Wczoraj program Spyware Rerminator zaznaczyl dwa pliki ktore usunalem.

Dzis probuje wlaczyc laptopa a tu czarno.Kontrolki swieca wentylator chodzi,ale zadnej reakcji procka ani ekranu.

zero reakcji na klikania.Bios tez martwy.

Acer Aspire9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...