Skocz do zawartości
lucek1

Prosze O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Do dzisiaj wszystko chodzilo pieknie. Nagle przestala odtwarzac dzwiek. Probowalem instalowa cstery inne, bios inny i nic, plyta jest glucha. Nie wiem co mam zrobic, plyta jest na gwarancji tylko, ze przykleilem klejem termoprzewodzacym niebieskiego zalmana na mostek poludniowy i w razie jak bym musial oddac na gware to nie wiem czy teraz odejdzie.

Moze ktos mial podobny problem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś konfiguracji głośników to pytam, nie działa żadne z wyjść czy tylko jedno? Może przepaliłeś któryś kanał. I co to znaczy nagle? Urwało CI dzwięk w grze/winampie?

Jeśli chodzi o gwarę to masz dwa wyjścia. Spytać w sklepie jak oni potraktują jak oddasz z dodatkowym chłodzeniem (kiedyś ktoś mówił że Abit nie robił z tym problemów) tylko uwaga, jak płytę Ci wymienią to możesz nie odzyskać Zalmana.

Drugie wyjście to spróbować oderwać Zalmana, metoda na zamrażalnik powinna pomóc. Potem zostanie doczyścić czymś ewentualne pozostałości by śladu nie było.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosniki to zwykle dwie kolumienki podlaczone przez wzmacniacz. Dzwiek nagle sie urwal i nie dziala zaden kanal, zadne wyjscie kompletnie nic, cisza.

Zadzwonie do sklepu i zapytam faktycznie co z dodatkowym chlodzeniem. Jezeli nie wezma to nie wiem, ten cholerny klej trzyma jak diabli. Myslisz, ze po zamrazalniku odejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla pewnosci sprawdzales na sluchawkach ?

sprawdziles czy jest zalaczony dzwiek w biosie ?

w mu jest widoczna dzwiekowka ?

czy nie masz gdzies mute on ?

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki nie dzialaja i nigdzie nie mam mute. W biosie tez jest wlaczona karta. Nie wiem co sie stalo, kompletna cisza. Reszta wszystko w porzadku dziala. Pytalem dzis w serwisie, to powiedzieli, zeby system przeinstalowac, malo prawdopodobne zeby sie uszkodzila karta muzyczna. Natomiast przyklejony radiator na mostku poludniowym wezma w sklepie, ale w ABICIE nie wiedza co nato powiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...