Skocz do zawartości
TinAmoU

Blokowanie Partycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam sie, czy ktokolwiek z was jest w stanie pomoc mi z moim pytaniem.

 

Kiedys u kumpla podpatrzylem taki bajer: jedna z jego partycji (mial tam jakies dane z firmy-wazne i takie tam) byla zabezpieczona w taki sposob, ze byla 1) ukryta 2) po 'odkryciu' wymagane bylo haslo, zeby sie na nia dostac.

 

Anyone?

 

Mam nadzieje, ze mnie zrozumieliscie. Kazda droga, by to osiagnac, mile widziana... Aha, jesli sprawia to roznice, to poprosze o porade na win xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zaszyfrować (wtedy dostęp ma tylko właściciel), albo ustawić zezwolenia dla Twojego użytkownika z poziomu administratora plus hasło dostępu (ofkoz o ile pracujesz na codzień na koncie zwykłego usera, a nie admina :P) - w przypadku Windows 2003 partycja jest traktowana bodajże jako folder specjalny, więc powinno działać - z XP Pro powinno też działać - PPM, zabezpieczenia i udostępnianie, -> zabezpieczenia ....

 

Najprawdopobniej jednak kolega użył jakiegoś progsa zewnętrznego ...

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, moj blad. znalazlem dzisiaj rano tuz po napisaniu poprzedniego posta. wczesniej jak szukalem to sie bawilem w polskim guglu na polskich wyrazeniach. a tu zonk - wystarczylo po angielsku 2 wyrazy napisac i juz jest.

no prawie juz..zapomnialem jak to jest szukac czegos korzystajac z modemu.... (nie smiejcie sie, to nie moj komp-jestem na wakacjach, tak jakby)...

 

Aha, topic do zamkniecia =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...