Skocz do zawartości
Kaeres

MAFIA vs GTA3

Rekomendowane odpowiedzi

po 1 - wyskoczyles z tym tematem jak dziadek kleofasy w rzymkach na pole :P

po 2 - nie mieszajcie tu drivera w nic bo w nim nie da sie rozwalac ludzi na piechote ;)

po 3 - mafia lepsza, ale bardziej cenie gta bo to ono bylo prekursorem (ach te dlugie wieczory przy jedynce :] )

ale jednak all bylo lepsze w mafii, w misjach z ganem czulem sie jak w maxie paynie  :!: (ogromna zaleta)

gta zrobilo sie jakies takie dretwe :( , dobrze ze powstalo VC to mozna bylo na motorku podzikac 8) i ten klimat lat 70 (? :D)

MISTRZU

 

zgadzam sie z każdym twoim punktem (szczególenie 2 :) )

 

gta 1 i2 to było coś. Wszystko sie zjebało w 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 - wyskoczyles z tym tematem jak dziadek kleofasy w rzymkach na pole :P

po 2 - nie mieszajcie tu drivera w nic bo w nim nie da sie rozwalac ludzi na piechote ;)

po 3 - mafia lepsza, ale bardziej cenie gta bo to ono bylo prekursorem (ach te dlugie wieczory przy jedynce :] )

ale jednak all bylo lepsze w mafii, w misjach z ganem czulem sie jak w maxie paynie  :!: (ogromna zaleta)

gta zrobilo sie jakies takie dretwe :( , dobrze ze powstalo VC to mozna bylo na motorku podzikac 8) i ten klimat lat 70 (? :D)

MISTRZU

 

zgadzam sie z każdym twoim punktem (szczególenie 2 :) )

 

gta 1 i2 to było coś. Wszystko sie zjebało w 3...

A ja chciałem GTA3 w 3D :D

Najlepiej jakby zrobili połączenie klimatu i pokazanie struktury organizacyjnej mafii w "Mafii" , "szybkość" GTA - najlepiej żeby gra nazywała się "The Sopranos" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwoj GTA i stworzenie kolejnych czesci w 3D bylo nieuniknione, gdyby zostali przy widoku z lotu ptaka (wiem wiem, nie lapac za slowka, w gta3 tez jest taki widok) to staliby w miejscu a konkurencja nie proznuje no i trendy na rynku gier takze ulegaja zmianie

wiec jakby klepali to 2D to by im to na zle wyszlo a kolega Worek pisalby teraz pewnie "czemu nie zrobia GTA w 3D" :D hehehe

 

ja bym chcial zobaczyc FLASHBACK'a w 3D jezusicku ale by byla PIEKNA gra :) (kto gral w to to sie domysla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwoj GTA i stworzenie kolejnych czesci w 3D bylo nieuniknione, gdyby zostali przy widoku z lotu ptaka (wiem wiem, nie lapac za slowka, w gta3 tez jest taki widok) to staliby w miejscu a konkurencja nie proznuje no i  trendy na rynku gier takze ulegaja zmianie

wiec jakby klepali to 2D to by im to na zle wyszlo a kolega Worek pisalby teraz pewnie "czemu nie zrobia GTA w 3D" :D hehehe

 

ja bym chcial zobaczyc FLASHBACK'a w 3D jezusicku ale by byla PIEKNA gra :) (kto gral w to to sie domysla)

A nie lepiej Another World :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tesh :]

ale we Flashbacku mozna bylo znalezc prace itd (cos ala gta)

bardzo OT: A może "ktoś" by się wziął za "Alone in the Dark" i zrobił to porządnie - 1 i 2 ROX :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolega Worek pisalby teraz pewnie "czemu nie zrobia GTA w 3D" :D hehehe

kolega worek by tak nie napisał, bo nie jest przeciwnikiem gier 3d. Nie da się ukryć ze gta 3 w porównaniu z poprzenikami wymięka. A sama oprawa graficzna jeszzce o niczym nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem GTA3 w 3D  :D  

Najlepiej jakby zrobili połączenie klimatu i pokazanie struktury organizacyjnej mafii w "Mafii" , "szybkość" GTA - najlepiej żeby gra nazywała się "The Sopranos"  :twisted:

Zgadzam się w zupełności. Oglądam ten zarąbisty serial i by pasował do takiej gry jak mówisz. Ale tak wracając do tematu to oczywiście że lepsza jest MAFIA. GTA3 i VC może się schować. Co jest lepszego w MAFII? Odpowiedź jest prosta: WSZYSTKO :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem GTA3 w 3D  :D  

Najlepiej jakby zrobili połączenie klimatu i pokazanie struktury organizacyjnej mafii w "Mafii" , "szybkość" GTA - najlepiej żeby gra nazywała się "The Sopranos"  :twisted:

Zgadzam się w zupełności. Oglądam ten zarąbisty serial i by pasował do takiej gry jak mówisz. Ale tak wracając do tematu to oczywiście że lepsza jest MAFIA. GTA3 i VC może się schować. Co jest lepszego w MAFII? Odpowiedź jest prosta: WSZYSTKO :!:

GTA:VC - majstersztyk, ale kuźwa mimio wszystko fabuła lepsza w MAFII, choć po uprzednim obejrzeniu "Scarface" badziej wczułem się w klimat VC :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Mafię 18 razy ;] i uważam że jest ona o niebo lepsza od GTA 3(skończone 9 razy) i VC(skończone 10 razy) , a jak będzie San Andreas i Mafią 2 to zobaczymy wkrótce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przeszedłem:

mafie 3 razy

gta 3 ani razu

vc raz

nie potrafie porównać vc i mafi bo to 2 różne gry, ale gta3 zdecydowanie najgorsze 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję za GTA3, a to dla tego że sporo na nią czekałem i się nie zawiodłem jak już wyszła. Z resztą gta3 to dla mnie nowy klasyk a mafia to poprostu kolejna dobra gra, ale każdy ma swoje zdania a moje jest tj ww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

driv3r zmiecie oba te tytuly :twisted:

ok wiem, ze post pisany 29.lutego ale...

 

niedawno wyszedl driver3 (na razie na konsole) i raczej nie zmiecie obu tych tytulow (patrzcie na recenzje, np na gamespot.com)

podobno nie spełnil oczekiwan; wyszedł z niego zwykły średniak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...