Skocz do zawartości
KuBaN

Bluedragon Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu, żebym pisał na temat mojego modu, bo nie o to tu chodzi, lepiej popatrzcie :wink: P.S. Bądźcie wyrozumiali jestem jeszcze dzieckiem :lol:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Jeśli wam się spodoba to podrzuce jakieś nocne fotki...

Edytowane przez KuBaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ze wyciales okno i oswietliles wnetrze kompa 2xkatoda i wiatrak, to nic tam odkrywczego nie widze ;] Nawet pochowanie kabli w peszle to juz zadna nowosc, tak jak budy sprzedawane od razu z oknami...

Ten smoczek nie ratuje sytuacji ;]

 

No ale na poczatek wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za swój priorytet nie zakładałem odkrycia Ameryki, a jedynie upiekszenie mojego szarego blaszaka. Także korzystałem jedynie ze starych i sprawdzonych sposobów, a co też niektórych interesuje tanich... No ale każdy może mieć swoje zdanie :) Z chęcią wysłucham konkretnych propozycji kolejnych przeróbek.

Edytowane przez KuBaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne.. zazwyczaj podchodziłem krytycznie do tego typu "modów".. jednak tutaj jakoś tak nie mam negatywnych myśli... :) mimo, że nic odkrywczego jak wspomniałeś... może daltego że fajnie w pokój CI się wkomponowało :D

 

troche mnie się rzuciły w oczy te kłęby peszli... I pytanie, czy ta katoda ma taki właśnie kolor czy to aparat kłamie? bo taki kolor by mi ładnie pasował do pulpitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjęcia nocne...

Aparat rzeczywiście trochę przekłamuje kolory i niestety nie wygląda to tak jak być powinno, ale innego nie mam :?

Jeśli chodzi o peszle to w rzeczywistości wyglada to o wiele lepiej, a to ze względu na to że aparat jakim robie zdjęcia nie odwzorowuje dokładnie głębi i wygląda na to, że zbite są w jedna całość, a tak nie jest... Może kiedyś dorobie się lepszej cyfrówki :lol:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez KuBaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba. I peszle mi sie podobają, wygląda jakby coś konkretnego tamtędy płyneło :D i do tego kultowa płyta K7S5A.

 

Maj jeszcze takie pytanie, czy dziure w biurku miałeś i pod nią wycinałeś w obudowie, czy robiłeś obie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny mod :wink: Mimo że nie wymyśliłeś czegoś niezwykłego wszystko wyglada estetycznie. Chyba sam zrobie sobie coś podobnego :twisted:

 

Kiedy ja zajmowałem się obudową, ojciec ciął biurko - także respect dla niego

Nie ma to jak pomoc rodziców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardzik, ale w sumie czysto dosc zrobione co jest na +.

Ja jednak jestem zwolennikiem mniej symetrycznych okien ale zakrywajacych to co wystaje na pierwszy plan (napedy 5,25 i platanina peszli). No ale wtedy okno musi miec nieco bardziej "wymyslny" ksztalt co dla niektorych moze byc wadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto tak uważa :lol: .. ja mam tylko w pokoju... niebieskie ściany, niebieski pulpit, w tym .. niebieską tapetę, niebieskiego Total komandera, niebieskiego konnekta, niebieksiego sysmetrixa, niebieskiego aston shella, niebieskiego firefoxa, stronę www też mam niebieską... i w ogóle I'm blue daba di daba daa ... :lol::lol:

 

aha.. i światło w komputerze też mam.. zielone :lol:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto tak uważa :lol: .. ja mam tylko w pokoju... niebieskie ściany, niebieski pulpit, w tym .. niebieską tapetę, niebieskiego Total komandera, niebieskiego konnekta, niebieksiego sysmetrixa, niebieskiego aston shella, niebieskiego firefoxa, stronę www też mam niebieską... i w ogóle I'm blue daba di daba daa ... :lol::lol:

 

aha.. i światło w komputerze też mam.. zielone :lol:

1570089[/snapback]

ja mam niebieski sufit, niebieski dywan, niebieskie lozko, niebieski fotel, niebieski pulpit i tez jestem bluabada bi daba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...