Skocz do zawartości
qqrydza

Trespasser

Rekomendowane odpowiedzi

...no właśnie.Bohaterka, młoda dziewczyna z dużym dekoltem a na piersi o rozmiarze c miała tatuaż reprezentujący jej siły witalne, przylatuje na wyspę pełną dinozaurów.Gra mocno związana z filmem, głos doktorka i jego osoba żywcem przenieśona z ekranu.Pamiętam jeszcze, że miała spore na tamte czasy wymagania i bardzo rozbudowaną fizykę.Grafika lepsza niż w far :cry: :wink:

Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

Szukałem na necie ale nie wpadłem na żaden trop.Może któryś z Was pamięta?

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dreamworksgames.com/Games/Trespasser/

 

Kiedys to mialem na dysku (w folderze Windowsa :blink: ) ale nie wiedzialem co to jest, kiedys czyli jakis 2 lata temu. Jesli to jest darmowe i ktos znajdzie skad mozna to sciagnac niech da znac, chetnie w to zagram jeszze raz :]

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest to.

 

Dzięki.

 

No, co do wymagań i grafiki to się nie myliłem :D ,ile to już lat...?Kiedyś robiła ogromne wrażenie.Jestem ciekaw czy ruszy na moim sprzęcie i to pytanie jest akurat na poważnie.

Chętnie bym to sobie odpalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera - koniec 1998...

 

Kurcze - jakim cudem ta gra pozostała niezauważona ??...na 98 rok prezentuje się genialnie...

 

EDIT...

 

Znalazłem...na p2p...nikt się pluł nie będzie jak zassam w celach poznawczych ?? :P...

Btw mi tu pisze w CDA że tej gry już normalnie dostać nie można...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - już nie będe...

 

Demo znalazłem - tylko w większości sam opis (btw 30 mb) ale serwerów nigdzie nie ma :|

EDIT...

 

Kurcze nigdzie dema nie ma do ściągnięcia :|...nie wiecie czy na XP toto działa ?...

 

PS...na allegro za dyszkę :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich głupich pytań nie zadawaj, bo możesz na 30 dni przestać czytać Tweaka, w gorszym razie możesz się pożegnać z tym forum.

1569665[/snapback]

boze ..wez człowieku sie opamietaj..zastanów się nad sobą..moze wyślij go do kamieniołomów ze pyta o gre sprzed 7 lat?? ktorej nie mozna kupic w sklepie

 

to PROSZE BARDZO!!! znajdź mi tą grę do kupienia w SIECI/EMPIKU itp..CHETNIE tez kupie!!! ale nie ma...to skad niby ją wziąć??? z d.....??

 

już naprawde niektórzy moderzy przeginają...

 

a tak btw. tematu...gdzieś to demko NA PEWNO mam..w ktorym z CDA..poszukam i moze gdzieś wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk - spokojnie...Cro ma rację...póki gra nie ma statusu Abandonware (czy jak mu tam) to w świetle tutejszego (czyt. tłikowego) prawa mogę w łeb za to dostać...

 

A jak już wyżej naskrobałem jest do kupienia...tylko najpierw demo trzeba obaczyć...zwłaszcza się zastanawiam czy na XP działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ta gierke, gralem w nia dawno za czasow celiny i pamietam, ze 128mb ramu o jej bylo malo, na v2 12mb dalos ie grac, ale szarpalo. ;]

Wlasnie ja zainstalowalem i sse patch 1.1 (35mb) zobaczymy jak to sie prezentuje i czy wogole odpali na xp.

Jak sie uda zdam jeszcze dzisiaj relacje + scr. ;]

 

EDIT

 

Link do patcha 1.1 tu

 

Jak na tamte czasy gierka prezentowala sie naprawde dobrze, nie tylko ze wzgledu na grafike, ale takze silnik gry (cos podobnego do silnika fizycznego z hl2 z tym, ze tutaj mozna np. krzeslo rozwalic na czesci i kazda czesc powiedzmy noge uzyc do walki : )

 

Odpalalem gre przed i po zaaplikowaniu patch i na pierwszy rzut oka nie widac roznicy. Maksymalna rozdzialka w grze totylko 800x600 no, ale to w koncu 98'

 

Tutak kilka scr zrobionych przed chwila.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w toto z pół roku temu. Działa na XP i można grać w rozdzialkach wyzszych niz 800x600 jak również podkręcić grafę powyżej domyślnych ustawień. Poszukajcie na forach o Trespasserze.

 

PS. Gierka jest świetna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra byla wydana jakos przy okazji Unreala.

Pamietam, ze grajac w U1 cieszylem sie jakiego mam wypasionego kompa, ze mi to smiga jako jedynemu z osiedla (C400 + Virge+Voodoo2 12MB)..

Odpalam Tresspassera a tu na max det. sieczka jakich malo.

Grafika grafiką, byla genialna ale ta fizyka ile musiala z proca brac to dzisiaj sobie nawet ciezko wyobrazic.

Gdy sie zahaczylo bronia o przeszkoda to potrafila wyleciec z reki.

Gry nie przeszedlem ale troszke w nia pogralem - oczywiscie dopiero jak mialem odpowiedniego kompa do niej (C400@500 + GF2mx juz wystarczyl).

Dzisiaj szczerze powiedziawszy nawet HL2 nie ma takiej fizyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w toto z pół roku temu. Działa na XP i można grać w rozdzialkach wyzszych niz 800x600 jak również podkręcić grafę powyżej domyślnych ustawień. Poszukajcie na forach o Trespasserze.

 

PS. Gierka jest świetna

1569883[/snapback]

Zapodaj jakies linki, bo chetnie bym zobaczyl odswierzonego tressa. ;] (googlowalem, ale bez sqtq)

 

EDIT: slabo googlowalem

 

TresCom - all about

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Trespassera grałem jak tylko wyszedł, bo mi ciotka przysłała (naprawdę ciotka :P) bo nie było go w Polsce. I nie wiem jak to jest, ale ja w niego grałem na P133, 32mb RAM, Voodoo1 i siakoś chodził, nawet nie było jakichś dużych zacinek, tylko loadingi troszkę trwały :] Ale graaałem ostro :-) Cóż to była za gierka... te możliwości jakie ona dawała... gdyby teraz powstał Trespasser2 i był tak dobry, jak kiedyś była jedynka... przecież to by przebiło wszystkie Riddicki, HL2, Far Crye, Stalkery itp. razem wzięte :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gierka byla a raczej jest strasznie niedopracowana zainstalowałem patcha 1.1 nie wiem może to nie wina gierki tylko sprzętu ale cóż nie wnikam.

Albo wnikne te najgorsze bylo to ze przedmioty oddalone w sumie nie tak bardzo były 2D i to jeszcze mialy okrąpną jakość i wyglądały jak by sie unosily nad ziemią dla mnie to bylo przegięcie. Do tego tekstury gadów były niskiej jakości.

Ale to chyba u mnie jest coś zle bo tutaj wygląda to ładnie

http://dynamic.gamespy.com/~trescom/screen.../2005-03-27.jpg

 

P.S.

Chial bym jeszcze dodac ze gierka w sumie jest rozczarowaniem po twórcy zapowiadali coś o wiele lepszego a włyszła tylko dobra gra. Ale wraz z zapowiedziami wychodziły takie skriny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z tego co pamietam w secret service pisali ze to nie zadne rendery tylko grafika z gry ale jak widac to nieprawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacje z pola walki. ;]

 

Screen po zapodaniu opcji na 1024x768, packa z lepszymi tetsturami, modzie na 'map'.

 

Dołączona grafika

 

Ogolnie po tym zabiegu gra troche przymula: proc def. (1,6ghz).

 

Pozatym te mody dodaja takie cos jak: difficulty level (w org. nie ma takiego czegos), matrix mode (mozna wlaczyc spowolnienie : ) i ogolnie naprawie jakies tam bledy orginalu.

 

To tyle sprawdzilem, przetestowalem, zdalem relacje, odinstalowalem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

 

Windows® 95 or Windows® 98

 

Pentium 166Mhz

 

32 MB RAM

 

120 MB free disk space

 

Direct X 6.0 (included)

 

Windows® compatible mouse

 

Windows® compatible sound card

 

4x CD-ROM

 

1 MB Video Card

 

jest dobrze :) Nie wiem tylko czy pojdzie bo mam DVD-rom nie CD-ROM :(

 

A tak na powage, to kurde, lubie te klimaty. Pamietam jakie wrazenie na mnie zrobily wszystkie 3 czesci JP. Przeszedl ktoś tą grę? Moze się wypowiedzieć coś na temat klimatu jaki w niej panuje? Czy dinozaury atakuja z nienacka moze, strasza, czy widzimy je i poprostu strzelamy i ze nie ma momentow ze podskocze przed monitorem? Wolałbym opcje nr 1 :D

 

Troche smiesznie wyglada jak ten dinozaur diplodokus stoi na tej pochylni :D

Nogi rowne, jedna w powietrzy ale co tam... to zeszła era ;]

 

Ale czyzbym zauwazył prekursora bumpmappingu? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka czasami potrafi niezle wystraszyc dinozaury potrafią sie skradac i czasami pojawijają sie z nikąd fajny jest też schemat że nie wiesz kiedy amonicja ci sie skonczy. Ogolnie IQ dinozaurów jest bardzo wysokie bo np: kiedy zranisz jakiegoś gada to on ucieka i po chwili wraca z kumplem czasami same sie zagryzają.

 

P.S. Podajcie jakieś nazwy fajnych modów nieoficjalnych patch'y i upiękrzaczy grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczelasz w klocki na którym stoi ten biały kontener on wtedy sie stacza i ty zeskakujesz na ten kontener.

Edytowane przez pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jakies linki, bo chetnie bym zobaczyl odswierzonego tressa. ;] (googlowalem, ale bez sqtq)

 

EDIT: slabo googlowalem

 

1570363[/snapback]

Stronke z dodatkami juz podawalem.

 

Co do 'prekursora bumpmappingu' to sa to poprostu pixele (zludzenie), gierka jest na tyle niedopracowana, ze filtering nie obejmuje wszystkich elementow... ;]

 

Ogolnie gra nie zyskala popularnosci ze wzgledu na slabe wykonczenie, fizyka na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błaaagaaam heeeeelp meeee :(

jak w tej grze sie save'uje ? :| no bo najnormalniej nie mozna Oo klaikam w menu na save robi sie na momencik czarny ekran i wraca do gry ;\ a save'a jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...