Skocz do zawartości
sector

Razer Copperhead

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy juz widzieliscie nowe dziecko razera :) jesli to wszystko okzaze sie prawda to razer niezle odskoczy wszystkim firma produkujacym sprzet dla graczy.

 

ty macie link do zdjecia nowej myszki : http://sg.gunzhost.com/copperhead.jpg

tu prezentacje flash: http://www.razerzone.com/swf/copperhead-intro.swf

 

ciekawe tylko kiedy premera :rolleyes:

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wygląda na to że będę musiał sprzedać mojego Diamondbacka :) Laserówka od Razera na pewno zmiecie wszystko inne. Ciesze się, ze ksztalt identyczny jak Diamondback bo bardzo mi odpowiada. No cóż, cena pewnie bedzie ~350 zł wiec juz odkładam hajs :D

 

PS na czym ma polegać ten system zmiany masy ? Szkoda ze sprzedawany oddzielnie - pewnie nigdy nie wyprobuje. Mysle ze za miesiac powinna juz u nas być B)

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz widzieliscie nowe dziecko razera :)

Widzialem :P

Myszka prezentuje sie b. ladnie, a jej dane tech. jeszcze lepiej. Chociaz dla mnie to wciaz ten sam ksztalt, ktory mi tak raczej srednio odpowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do narcyza ten kształt był według mnie najlepszym jaki razer mógł dobrać bo starzy razerowicze są już do niego przyzwyczajeni ;) i dla mnie będzie on wręcz idealny :D

BTW oriętuje sięktoś kiedy premiera???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ksztaltu moze i bym sie przyzwyczail, ale po jakims czasie. A kladac pierwszy raz reke na MX mialem wrazenie, jakbym jej uzywal od zawsze. Chociaz nie twierdze, ze zupelnie skreslam tego Razera, sadze ze po jakims czasie bym sie przyzwyczail przeciez ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny znaczek ma na grzbiecie, bardzo mi sie podoba. Tylko szkoda bo ksztalt taki sam jak w poprzedniku co mi nie pasuje, przezwyczajenie do MX :) Tylko czekac na mysz ktora zbije tego razera na lopatki mowa o logitechu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym fleszu od góry dziwnie kojarzy mi się z mx 300, jakoś tak szeroko i pusto,klawisze przednie identyczne jak w plasmie, fajniuejsze te boczne są, ten znaczek też ciekawie wygląda, czyżby był wyższy od db ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje ze jest troche podobny do mx310 :) co do ceny to DB moza kupic za 165zl :lol: widzialem jakas edycje slim :) za tyle, jedyna roznica ze w malym pudelku jest lol?. co do myszki to mialem sobie kupowac DB ale poczekam bo szkoda kase teraz wydawac i zakupie sobie Copperhead'a :) ktory bedzie sycił :>

 

widzieliscie ze mysz ma 32kb pamieci ? :D pewnie na cfg buahhahah ! :D j/k

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie rozumiem, od kilku lat mam IntelliMouse Explorera 3.0 i NIGDY nie miałem sytuacji żeby mi się kursor nie poruszył, jakaś akceleracja wsteczna itp, a moja mycha ma 400dpi (chociaz niby to nie na tym polega "fajność" tego czujnika tylko na tym że robi 6000 odczytów podłoża na ileśtam czasu :) ) więc nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek różnicy gdybym się przesiadł z tej myszki na razera. Jak coś działa idealnie to jak może działać bardziej idealnie? Pamiętam że po przesiadce z kulki na 5zł na tą była ogramna różnica, zwłaszcza w grach, myślicie że jakbym się przesiadł na takiego razera to bym coś odczuł? (oprócz drastycznego ubytku kasy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeli Ci dziala mysz bez zadnych problemow to nie ma zadnego sensu, roznica moze i bedzie ale nie sadze zeby warta ponad 200zl. IE 3.0 to mysz ktora ma swoje lata ale i dalej ludzie ja uzywaja bo jest poprostu swietna. Niektozi kupuja nowe myszy mimo ze maja super w idealnym stanie tylko po to aby byc niby pr0 bo sie ma najnowsze dziecko. Dla mnie to juz jest chwyt marketingowy, bo te 800DPI co pokazal mx510 to juz w zupelnosci wystarczy, wyjatkiem jest wlasnie IE3.0 ktory ma swoje 400 i dziala bez zarzutow. Wazne zeby mysz nie miala akceleracji wstecznej i tegu bym sie tu teraz obawial przy najnowszym dziecu razera, nie wiadomo czy bedzie akcjeleracja wsteczna :) przy tych parametrach moze to byc calkiem mozliwe ze posiada bo to pierwszy produkt z takimi bajerami. Czas pokaze, wydaje mi sie ze wypusza ten produkt jakos w pazdzierniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol Tasslehoff zeby byc pro nie trzeba miec drogiej myszki \:D/

a co do zakupu to chodzi kasztal myszy, oto jak lezy w rece itp. mi wlasnie chodzi oto zeby lepiej lezala w rede od mojego mx'a. a jak cos kupowac to kupic cos dobrego :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja osobisci nigdy nie przepadalem za razerami

Poprosty dla mnie byly za plaskie. Mx jakos mi lepiej w lapie lezaly. Moze dlatego ze mam kawalek lapy :]

Ale tej mychy jestem ciekaw. Wydaje mi sie wyzsza i szersza co daje jej + w stosunku do poprzednikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki pomozcie wlasnie w tym czasie chcailem kupic razera plasme i podkladke od razera execmat czy cos takieog a tu patrze ma byc nowy razer ! :mur: lol pomozcie nie wiem co robic czy czekac czy brac plasme i podkladke ?

 

btw mysle ze ta podkladka jest najlepsza dla razera a co w o tym sadzicie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej podkladki razera, to nie mam zdania, bo sam nie mialem okazji korzystac, a nawet opine jakeikolwiek jeszcze trudno znalesc.

Jesli zas chodzi o myszke, to ja bym poczekal i wzial ta nowa. Chyba, ze dysponujesz ograniczonym budzetem i nie bardzo Cie interesuje jak sie prezentuje oraz jak dziala ten nowy wynalazek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie rozumiem, od kilku lat mam IntelliMouse Explorera 3.0 i NIGDY nie miałem sytuacji żeby mi się kursor nie poruszył, jakaś akceleracja wsteczna itp, a moja mycha ma 400dpi (chociaz niby to nie na tym polega "fajność" tego czujnika tylko na tym że robi 6000 odczytów podłoża na ileśtam czasu :) ) więc nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek różnicy gdybym się przesiadł z tej myszki na razera. Jak coś działa idealnie to jak może działać bardziej idealnie? Pamiętam że po przesiadce z kulki na 5zł na tą była ogramna różnica, zwłaszcza w grach, myślicie że jakbym się przesiadł na takiego razera to bym coś odczuł? (oprócz drastycznego ubytku kasy?)

1570306[/snapback]

lol, zalezy do czego uwazasz myszki- jak do przegladania netu to pewnie ze inna Ci niepotrzebna, ale jak grasz w gry typu BF, CSS, to gwarantuje ze Twoja myszka nie sprawdzala by sie za dobrze :mur:

 

 

Co do tej podkladki razera, to nie mam zdania, bo sam nie mialem okazji korzystac, a nawet opine jakeikolwiek jeszcze trudno znalesc.

Jesli zas chodzi o myszke, to ja bym poczekal i wzial ta nowa. Chyba, ze dysponujesz ograniczonym budzetem i nie bardzo Cie interesuje jak sie prezentuje oraz jak dziala ten nowy wynalazek ;]

1570534[/snapback]

 

Wszystko zalezy od Twoich funduszy, bo jestem pewny ze ta mysz nie bedzie tania :) Cena DB byla juz troche kosmiczna aczkolwiek kupilem i nigdy nie zalowalem.

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neonone1:

i tu sie mylisz, najlepszy bo tak chyba mozna na niego muwic pro gamer na swiecir Fatal1ty gra na IE3.0 mimo ze ma kasy po uszy moze miec mysz jaka chce nawet zupelnie limitowana wersje to i tak gra na starym IE3.0 niby dlaczego ?

Bo mysz sie sprawuje wysmienicie, jej ksztalt genialnie pasuje do praktycznie kazdej dloni i zarazem jest leciutka co daje komfort. Mow sobie co chcesz ale ta mysz puki co dalej bedzie zyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neonone1:

i tu sie mylisz, najlepszy bo tak chyba mozna na niego muwic pro gamer na swiecir Fatal1ty gra na IE3.0 mimo ze ma kasy po uszy moze miec mysz jaka chce nawet zupelnie limitowana wersje to i tak gra na starym IE3.0 niby dlaczego ?

Bo mysz sie sprawuje wysmienicie, jej ksztalt genialnie pasuje do praktycznie kazdej dloni i zarazem jest leciutka co daje komfort. Mow sobie co chcesz ale ta mysz puki co dalej bedzie zyla.

1571626[/snapback]

imo on na niej gra bo mu pasuje ksztalt. ale co by nie mowic ie jest duzy, a nie wszyscy luba duze myszy np. ja nie lubie :)

 

btw. co do twojej teori to koles co przez jakis czas byl najlepszy w q3 ZeRo4 ownowal na myszce kulkowej microsoftu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycha fajna, pewnie sprzedam db i doloze do nowej generacji ;]

 

cena mysle ze nie bedzie wieksza jak 250-269zl, bo np Viper (poprzedni model diamonbacka) kosztowal ok 200zl, teraz kilkadziesiat zlotych mniej, diamond back kosztowal 219, teraz juz spada i to znacznie wiec cena nowego cuda wysoka nie bedzie

Edytowane przez Dev-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, zalezy do czego uwazasz myszki- jak do przegladania netu to pewnie ze inna Ci niepotrzebna, ale jak grasz w gry typu BF, CSS, to gwarantuje ze Twoja myszka nie sprawdzala by sie za dobrze :mur:

1571594[/snapback]

Zapewniam cię że w grach myszka sprawuje się świetnie, więc nie pisz o czymś jeśli nie masz pojęcia. A tym bardziej nie używaj takich emotek jak :mur: bo tylko podkreślasz swoją ignorancję.

 

Co do tego :mur: to ludzie, ogarnijcie się trochę, widze go w każdym poście w którym ktoś pisze że się z czymś nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, zalezy do czego uwazasz myszki- jak do przegladania netu to pewnie ze inna Ci niepotrzebna, ale jak grasz w gry typu BF, CSS, to gwarantuje ze Twoja myszka nie sprawdzala by sie za dobrze :mur:

Wszystko zalezy od Twoich funduszy, bo jestem pewny ze ta mysz nie bedzie tania :) Cena DB byla juz troche kosmiczna aczkolwiek kupilem i nigdy nie zalowalem.

1571594[/snapback]

Mnie wk... kształt IE 3.0, używam tylko MX'a 300

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neonone1:

i tu sie mylisz, najlepszy bo tak chyba mozna na niego muwic pro gamer na swiecir Fatal1ty gra na IE3.0 mimo ze ma kasy po uszy moze miec mysz jaka chce nawet zupelnie limitowana wersje to i tak gra na starym IE3.0 niby dlaczego ?

Bo mysz sie sprawuje wysmienicie, jej ksztalt genialnie pasuje do praktycznie kazdej dloni i zarazem jest leciutka co daje komfort. Mow sobie co chcesz ale ta mysz puki co dalej bedzie zyla.

1571626[/snapback]

To tylko moja opinia mialem kiedys doczynienia z ta myszą i nie byla dla mnie wygodna - wole ksztalt np Razera. Poza tym mi się zepsuła i nie mam do niej zaufania.

 

Co do tego  :mur:  to ludzie, ogarnijcie się trochę, widze go w każdym poście w którym ktoś pisze że się z czymś nie zgadza.

1572092[/snapback]

Chyba normalne ze jak ktos sie nie zgadza to o tym pisze- kazdy ma prawo wygłosić swoją opinię- zasada działania forum :D

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...