Skocz do zawartości
sector

Razer Copperhead

Rekomendowane odpowiedzi

a co w tym takiego super ze laserowa :P ?

1573494[/snapback]

To, ze porownaj chociazby z ceną laserowego logitecha mx 1000 ....

 

@Tasslehoff:

 

Jeszcze kilka dni temu byles przeciwnikiem myszy Razera a za najlepsza mysz uwazales IE 3.0, a teraz chcesz kupować Copperheada z eBaya ... :D Ciekawe co wpłynęło na Twoją zmianę poglądów :)

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensor jest chyba droższy w produkcji... a copperhead to całkiem nowa produkcja, diamondback niewiele różnił się od vipera więć można się spodziewać zaporowej ceny na copperheada ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Razery nigdy nie pasowały. Niewyprofilowane, jakieś takie "zwyczajne"... No Offence oczywiście - ale bardziej mi przypadła do gustu MX 510 / 518. Bardziej intuicyjna wg mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo razer jest dla pr0 :P a nie tam jakieś wygodne mxy, taki kształt to do pracy w biurze ;) razer jest dla prawdziwych hardkorowców a niewierni będą się smażyć w piekle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kształt razera moze na pierwszy rzut oka wydawać się nieprzystepny, jednak jak się przyzwyczaimy (kilka godzin) to ta myszka czyni cuda :D Potwierdzi to chyba kazdy kto ją ma. Mi zaś nigdy nie podobały się mxy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sie tak beszczelnie spytam. Jakie cuda mze wyczyniac Razer? Lubie serie MX i nigdy nie powiedzialem, ze moze wyczyniac cuda. Moze jednak warto zainwestowac w Razera, jakies ukryte cheat'y czy cus ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka jak myszka nie ma się co podniecać.... Skilla na 100% wam od tego nie przybędzie ... no chyba ze graliście kulkowymi albo jakimis optykami po 30zł :] ...

Logitecha sam nigdy nie lubiłem... od czasu kiedy to ludzie mówili że DUAL-OPTICAL NIE GUBI.... kupiłem i załamałem się.... poźniej był MS 3.0 i nie zawiodłem się... w zasadzie to "wystarczy" do wszystkiego... aczkolwiek może jeszcze kiedys się skusze na razera... (miałem kulkowego ;) )

 

PS. Co do pada RAZER'a to ja widziałem miałem w lapkach i powiem tylko tyle że jak dla mnie to on jest za mały i jakiś taki nie wygodny w użytkowaniu... zabawka dobra dla ludzi z sensem 10 :) tylko po co wtedy ten razer :}}}}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The mouse will be available in late August with an MSRP of $79.99."

 

Znalezione tutaj

 

Czyli 80*3=240, no to u nas pewnie 299 :blink:

 

edit: imo PRAWDZIWY laser tutaj moze miec jakies znaczenie... ale niekoniecznie, sie zobaczy jak bedzie z dokladnoscia B)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem wlasnie artykul gdzies w necie ze ma byc u nas jeszcze w tym miesiacu  :D Czekam z niecierpliwoscia az go przetestuje  :) Moze oplaci sie zamienic na niego mojego diamondbacka

:D

1587141[/snapback]

Mysle ze nie masz co zamieniac Diamondback'a jest to swietna mycha (mam :P ), no chyab ze ci bardzo zalezy na wydaniu ok. 300 zl, nowym wygladzie i 2000dpi lecz i tak uwazam ze nie ma po co bo bedziesz mial ;minimalnie' lepsza mycha od tej ktora masz teraz... jednak moge sie mylic [;

 

P.S. Nowa mycha (laser @ 2000dpi) nie da ci skilla : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE ,Mx i razer to kompletnie to samo.Kupujesz ta ktora ci do reki pasuje,mi pasuje akurat Mx 518 wiec wlasnie taka mam.razer jest jakis taki maly i plaski jak rozjehana zaba z reklamy heyah :).Bawi mnie owczy ped pewnej garstki graczy i rzekoma elitarnos razera.To tylko myszka a nie obiekt kultu ,zreszta o to za elYte produkt ktory lezy na polce we wszystkich kolorach w "nie dla idiotow" ? :) Ludzie to tylko myszka,a nie obiekt czci i kultu :) Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE ,Mx i razer to kompletnie to samo.Kupujesz ta ktora ci do reki pasuje,mi pasuje akurat Mx 518 wiec wlasnie taka mam.razer jest jakis taki maly i plaski jak rozjehana zaba z reklamy heyah :).Bawi mnie owczy ped pewnej garstki graczy i rzekoma elitarnos razera.To tylko myszka a nie obiekt kultu ,zreszta o to za elYte produkt ktory lezy na polce we wszystkich kolorach w "nie dla idiotow" ? :) Ludzie to tylko myszka,a nie obiekt czci i kultu :) Peace...

1615977[/snapback]

Sory ale kto ją czci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa wiekszy niz viper/diamondback, jakos sie nie moge przestawic, poprzednie mi tak idealnie w rece lezaly ;/ 2 sprawa dodatkowe przyciski naresznie pod paskiem antyposlkizgowym (a nie na nim) teraz dodatkowo sa wieksze niz poprzednio

podswietlenie = niebieskie cudo ;] i to logo razera na srodku co chwila przygaszajace... bajerancki efekt... sama rolka oprocz swiecenia Razz ma dodatkowo bardzo przyjemne wyzlobienia ulatwiajace scrollowanie, choc w diamondbacku chyba (chyba) chodzila troszke lzej

2 glowne przyciski to juz istna perfecja, troche bardziej chropowate w porownaniu do poprzednikow, ale ciagne przemile w dotyku

sterowniki to istny kombajn... zaraz bede testowal

no i sama praca myszki, jak zawsze bardzo czula... a jade na standardzie, zaraz zmienimy port na 1000hz i rozdzielczosc wskoczy na 2000 dpi ;]

ide odpalic css! ;]

 

 

po jakims czasie...

troszke pogralem i pierwsze wrazenia sa takie ze nie moge dobrac sensa ;/ to juz przegiecie jak schodze pod 1... chyba 0.75 bedzie optymalne... gra sie bardzo przyjemnie, juz nie czuje dyskomfortu z powodu zwiekszonej obietosci myszki

 

 

teraz...

myszka dzis pojechala na servis ;/ miala skopane slizgacze - nie dopasowane, stawialy wyrazny opor przy ruchy w lewa strone, po odklejeniu bylo widac ze sa za duze

na szczescie mmv to firma w pelni profesjonalna i jutro dostane nowy egzemplarz :)

badz co badz przy ewentualnym zakupie copperheada radze sprawdzic slizgacze

 

to tyle na teraz, jak mi sie cos waznego uda dostrzec to dam znac ;] pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kover:

 

zakoczyles mnie z tym sensem i ze slizgaczami  :D

Napisz jak sie sprawuje sprawna wersja jak bedziesz mial ....

1685994[/snapback]

no sam sie nie tylko zaskoczylem ale takze zdenerwowalem lekko... czlowiek tu czeka z utesknieniem na to jedyne, niepowtarzalne dzieciatko od razera a tu taka klapa... jednak z tego co sie pomeczylem na zamieniochych slizgaczach (od icemata) to myszka jest genialna...

reszta spostrzezen jak przyjedzie next egzemplarz (mam nadzieje ze jutro)

btw. widzieliscie "slizgacze" g5 od logitecha? :/ gorny slizgacz to 1/3 powierzchni myszki ;/ + mniejszy na dole i maly z boku... calkiem niezle rozwiazanie, szkoda ze razer ma takie malutkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zal, przyszedl drugi egzemplarz... to samo ;/ ten ma jeszcze gorszy prawy gorny slizgacz ;/

pewnie ta pierwsza seria jest trafna :( poczekam na nowa dostawe... uwazajcie jak kupujecie :]

Edytowane przez kower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...