Skocz do zawartości
sector

Razer Copperhead

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja zauwazylem ze nie aktywne sa funkcje special keys w drivers Copph?Nawet dystrybutor nie wiedzial o co chodzi

z tym fantem.Jednak chopaki z RAZERA odpisali na mojego emila.Na razie nie dzialaja te funkcje ale wkrutce powinno to sie zmienic.

Ja rozumiem ze tej myszy uzywaja gracze ale zeby nie wiedziec co w driverach piszczy :lol: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ktoś napisać jak mu wychodzi test w Mouse Rate Checker? Mam dziwne skoki... a najdziwniejsze jest to, ze port USB ma 125Hz... a ja tam grubo ponad 125Hz... czytaj około 250 jak normalnie ruszam myszką.

I może mi ktoś napisać... lakonicznie jak dla chłopa ze wsi jak zrobić upgrade firmware? Bo albo mam coś skopane albo już podstaw angielskiego nie znam :/

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

bardzo się te gumy ścierają ? czy tylko jak się pomoczą ? bo się wacham między copperem a diamondem. Kase mam - po prostu nie chce mieć zonka z gumami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo się te gumy ścierają ? czy tylko jak się pomoczą ? bo się wacham między copperem a diamondem. Kase mam - po prostu nie chce mieć zonka z gumami....

Przymierz najpierw obie myszki do dłoni. Moim zdaniem diamondback jest mniejszy. Copperhead bardziej mi pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś może problem z copperhead'em podczas uruchamiania kompa ? Wisi mi w momencie kiedy powinien zacząć ładować się system ( z pięknym okienkiem WinXP ). Problem znika przy którymś z kolei restarcie, bądź podłączeniu mychy w samej windzie. Wersja drivera to 6.09, firmware'u 6.17. (nie aktualizowałem, lecz myślę, że jeśli w sofcie do mychy jest napisane 6.17 - bez "b" to jest to ta najnowsza wersja beta ...) Z płytą główną jest wszystko ok (ASUS A8N-SLI Deluxe, A64).

 

Dajcie znać bardzo proszę, bo nie mam ochoty wysyłania świeżo zakupionej mychy do serwisu. Co prawda nie miałem okazji przetestować jej na drugim kompie, ale podejżewam że problem się powtórzy ...

 

Poza tym MYCHA WYPAS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

mam Copperheada już tydzień... nadal nie wiem jak go trzymać, myśle że za 1-2 tygodnie się przyzwyczaję... pierwsze godziny to był koszmar... mimo wszystko i tak warto z powodu przycisków, rolki i niesamowitej dokładności. Ale kształt jest koszmarny dla kogoś kto siedział na profilowanej myszce.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca. Tez nie moglem sie przyzwyczaic do ksztaltu Coppera po profilowanym a-4techu. Pomaga gel pod nadgarstek.

A jesli chodzi o nie dzialajaca mysz w WinXP tez z nia walczylem 1h zanim zainstalowalem prawidlowo.

Po pierwsze najnowsze drivery,po drugie firmware. I tak w pelni nie mozna cieszyc sie w 100% opcjami driverow.(macra,multimedia)

Nie rozumiem po co wydawac mysz tak szybko(drivery w pierwszej wer.to byl koszmar,lagi itd).ta mysz nalezalo by kupic w 2008:).

A jesli ktos liczy na czulosc w grach to tak ale reszta :(.

Copper jest wiekszy od poprzednika a reszta bez zmian.Zalezy jakie masz dlonie.

W moim przypadku Copper to dobre rozwiazanie.Corka jest leworeczna i nie ma problemow z mysza.(logit.G5 odpada)

Kabel jednak nie jest wcale taki gietki i przy tak lekkiej myszy troche ja zciaga(opaska zaciskowa rozwiazala problem).

Wydaje mi sie ze wiecej placimy tu za logo niz za mozliwosci ale nie wyobrazam sobie logitecha na biurku.

psuł by mi IMAGE i klimat jaki panuje na pulpicie biurka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja zauważyłem taką przypadłość w moim copperheadzie, iż nawet po podniesieniu myszy na ponad pół centymetra (na oko gdzieś do 7-8 mm), czujnik laserowy nadal czyta powierzchnię podłoża. Może komuś wyda się to śmieszne, ale widzicie: podczas pracy w systemie, czy też grając, mam nawyk podnoszenia myszy od czasu do czasu (a wręcz często). W efekcie, nieważne czy podniosę i położę myszkę szybko, bądź wolno, podczas tej czynności kursor lata po ekranie bezwładnie jak szalony. Odpowiednie skonfigurowanie opcji ograniczyło skalę tego efektu, ale i tak pozostaje dziwne wrażenie, kiedy uniesiona mysza nadal wszystko czyta (i to dokładnie). Możecie mi powiedzieć, jak to wygląda u was? Czy to jest typowe dla tego modelu tudzież wszystkich myszy laserowych?(myszy optyczne tracą kontakt z podłożem już na wysokości 2-3 mm z tego, co zauważyłem). Dzięki z góry za wszelkie wyjaśnienia.

Edytowane przez copler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja zauważyłem taką przypadłość w moim copperheadzie, iż nawet po podniesieniu myszy na ponad pół centymetra (na oko gdzieś do 7-8 mm), czujnik laserowy nadal czyta powierzchnię podłoża. Może komuś wyda się to śmieszne, ale widzicie: podczas pracy w systemie, czy też grając, mam nawyk podnoszenia myszy od czasu do czasu (a wręcz często). W efekcie, nieważne czy podniosę i położę myszkę szybko, bądź wolno, podczas tej czynności kursor lata po ekranie bezwładnie jak szalony. Odpowiednie skonfigurowanie opcji ograniczyło skalę tego efektu, ale i tak pozostaje dziwne wrażenie, kiedy uniesiona mysza nadal wszystko czyta (i to dokładnie). Możecie mi powiedzieć, jak to wygląda u was? Czy to jest typowe dla tego modelu tudzież wszystkich myszy laserowych?(myszy optyczne tracą kontakt z podłożem już na wysokości 2-3 mm z tego, co zauważyłem). Dzięki z góry za wszelkie wyjaśnienia.

Wiekszosc lepszych optykow ma taka zdolnosc i mozna to wykozystac w pracy / graniu. Niektorzy sterujacy mysza palcami (nadgarstek na padzie) przy "nawrotach" podnosza lekko mysz caly czas posiadajac pelna kontrole :wink: Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Podnoś mysz trochę wyżej, albo przechyl ją w jedną ze stron. Ja grając w cs:s miałem sporo problemów na początku - bo mam tylko pada qck mini 25 cm, a żeby się obrocic 360 stopni potrzebuje 50 cm ruchu. teraz juz naturalnie podnosze myszke na tyle wysoko ze nie ma problemow. a wyjscia sa dwa

 

1. kupic pad np. qck+ - 45 cm

2. przyzwyczaić sie do duzej czulosci i operowac bez podnoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem przesyłke od MMV z Nowym Razerem :D

W starym jak stwierdzili padla elektronika i dostalem nowego :D

 

Super servis :P Polecam :]

 

Wszystko szybko i sprawnie dobry kontakt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...