Skocz do zawartości
Gabry

Stara Unitra :p

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Mam Stare Radio Unitry, Wraz z 2 Głośnikami. Chciałbym Podłączyć Do Komputera Moją Wieże i Te Radio. Czy Jest Możliwe Takie Coś ? Radio Ma z Tyłu 2 Wyjścia Na Magnetefon i Gramofon, Które Trzeba Przerobić na Czincze :P.

 

 

Jeżeli takie coś jest mozliwe prosze o krótka instrukcje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba nic przerabia na czincze, kup sobie kabelek may jack><din i kup sobie rozgaeziacz may jack(aby w jedno gniezdo w kompie podczy rwnolegle wie€ i unitr€)Ja te jestem posiadaczem polskiego sprzetu do kompa a mianowicie radmor 5102 i altusy 75, to jest sprzet creativy za 1000z nie maj takich basw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do unitr to racja dobre wzmacniacze, miałem od kumpla do naprawy, 2x20W ale basem wymiatał, bardzo głęboki i dynamiczny był bas

1572384[/snapback]

Tak wymiatają te wzmaki że szok, a co do atku to nie trzeba nic robic tylko kupic przejścówke bo ja takąkupowąłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha Spoko :) jak nic nie trzeba przerabiać, a może orientujecie sie w cenach tych potrzebnych kabelkow wraz z rozgaleziaczem ? jak tak to prosze o orientacyjne ceny :P

1577190[/snapback]

Zalezy jak chcesz długość :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem kabelki podlaczylem. I sie okazalo ze jeden glosnik lata jak glupi i zamiast dzwieku sa same basy :P . Podlaczylem drugi wszystko fajnie. Tylko, ze jak podlacze wieze i radio pod jedno gniazdo w kompie to:

z glosnika w radiu wydobywa sie szum, 0 dzwieku z kompa

a z wiezy szum + dzwiek :(

a jak ustawilem w kompie konfiguracje 4.1 a radio podlaczylem pod inne gniazdo to wszystko niby dzialalo tylko ze jak wlonczylem winampa to dzwiek tylko z 2 - uch gl od wiezy :/ co mam zrobic ?? czy da sie jeszcze cos zdobic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalować Foobara, on obsłuzy wszystkie głosniki. Też miałem ten problem, Winamp tylko dwa przednie zmuszał do grania...minuta, Foobar zainstalowany i jak ręką odjął.

Edytowane przez OCMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y0 y0 to znowu ja wam pomarudze :) jeden glosnik mi padl :( tzn membrana sie porwala albo nie wiem ale jest do dup.y na alllegro spotkalem takie cus:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59188115

 

czy wymiana jest latwa ?? aha i czy to pomoze w naprawie ?? czy glosnik bedzie sprawny >>??

zastanwiam sie tesh nad zakupem "nowego": glosnika , co jest lepsze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...