Skocz do zawartości
Sabo^

3500+ Venice Vs. Pentium 4 D 2.8 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej poleccie mi procesor do GIER w 99% !!!

 

AMD Athlon 64 3500+ Venice /2.2 GHz/ BOX CZY Intel Pentium 4 D 2.8 GHz /Smithfield/ FSB800 2x1MB cache

 

 

chce zauważyć ze ten intel to nie prescott - smith to nowa wersja obydwa procki maja taka samo cene (+- 100zł :P ) wiec co radzicie?

 

 

a i takie male pytanko - nie bede juz nowego tematu zakladal

Czy tylko karty Nvidii mozna podpinać razem ? ( SLI )

Edytowane przez Sabo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sli to łączenie dwóch kart graficznych ze sobą

 

Dlaczego nie intel? czytalem ze AMD oskarża intel o to że przepłaca zeby robili takie gry zeby lepiej działały na Intelach niż AMDach - nie pochwalam tego no ale kto im to udownodni... co o tym myslicie? procek na minimum 3 lata do gier ma starczeć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko AMD i wycznie do gier jak i do wsyzktiego innego!!!!!!!!!

Teraz mam venica jak w sygnaturce i kr€ci si€ na 4100+!!!! i gry dzialaja naprawde dobrze zandych ziwech zadnych spakdow fps-ow do codziennego uzytkowania jest o wiele szybszy w porownaniu z moim poprzednim P42,8 533 ktory podkrecal sie az do 3,2ghz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole pentium nie polecany :D Ja tam jestem uzytkowinikem AMD od 4 lat i nie narzekam. Dbrze mi sie gra na AMD - duzoo gram - zadnych skokow, zwiech. Tylko i wylacznie AMD !

Edytowane przez duke48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odświeżyć temat.

Patrząc na benchmarki wygrywa raz jeden raz drugi (tzn 3500 kontra P4 D 2.8 ) czyli można powiedzieć że wydajnośc podobna. Ale pentium ma dwa rdzenie, dlatego czy P4 nie będzie sie lepiej sprawował gdy odpalimy dwie różne aplikacje?

Dzieki za pomoc.

Edytowane przez Deks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...