Skocz do zawartości
kucyk

Gorąco

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy kleje sie do wszystkiego, ale zarabalem z innego pokoju wentylator wiec da sie wytrzymac :] do tego montuja klime wiec spox.

 

W domyu nie wiem :]

 

PS: zostawilem dzisiaj pod sklepem samochod, wracam i mnie az cofnelo, patrze na termometr 65C dobrze ze w aucie jest klima :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki totalnie nasłonecznionego mieszkania:

 

mam nadzieje ze ten termometr sciemnia... a w zasadzie jakie to ma znaczenie, mam dosc...

1572339[/snapback]

u mnie to samo, nie do wytrzymania! w samych bokserkach siedze :))

 

P.S. sir Afeen w tle widze Guitar pro :) czyżbyś pogrywał ? :]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie burza jak rypnelo az mi sie komp zresetowal. zaczelo miotac drzewami komus z balkonu doniczke zdmuchnelo i frowa teraz po okolicy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile moj termometr siprytusowy(taki zwykly) dobrze wskazuje to w sloncu mam ~53 stopnie ;] Ogólnie nie narzekam bardzo ;] Siedze sobie prawie na golasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. sir Afeen w tle widze Guitar pro :) czyżbyś pogrywał ? :]

1572453[/snapback]

aa nic mi sie niechce, siedze w domu więc postanowiłem zawalczyć z children of bodom. Mam nadzieje, że naucze sie Lil ' Bloodred Ridin ' Hood zanim mi sie totalnie odekce wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Wawie tajfun, nawet największe drzewa powala jak zapałki. Jedno wylądowało mi przed samochodem. Przed wichurą było koszmarnie parno, trudno było oddychać.

A potem zaczęły fruwać gałęzie, skrzynki (z targowiska), ławki i co tam popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Kaliszu podobne upały, ale dla mnie to ektsra pogoda, po prostu marzenie :wink: jeszcze wczoraj zrywałem 6h ogórki od 7, trochę przypiekło bo jedną osobę musieliśmy 'znieść'. ale 24zł zarobiłem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od godziny 13 do zachodu slonca mam slonko w calym mieszkaniu , mieszkam na 9 pietrze dzis w sloncu okolo godz 15 na termometrze za oknem mialem 39st ale to nic u mnie w pracy na hali temp dochdzi do 45st , urok pracy na wydziale twozyw sztucznych gdzie linia wtryskarek jest najgoretsza strefa na hali , kazda wtryskarka grzeje agregaty z twozywem od 200 do 280 st a forma od 200 do 250 st + obieg wody od 60 do 90 st , stanowisko jest metr od wtrykakri :) , jak dobrze ze pracuje ten tydzien na noc :D

pozdrowienia z goracej hali Magneti Marelli Automotive Lighting w Sosnowcu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wam dobrze, w zeszły piątek do niedizeli byłem w wawie, robiliśmy okablowanie w przyszłym dojcze banku na mysiej i pogoda byla spoczko... 20stopni

...przy okazji, spaliśmy w hotelu REST w morach na poznanskiej. polecam, jak na 2 gwiadki to bardzo dobry hotel, zaplacilismy ok 260zl na 2 noclegi dla 2 osob, rano śniadanko itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że raport z Bytomia zdany na 1 stronie :)

u mnie max za oknem w słońcu to 42 stopnie

w mieszkaniu 28, a za oknem w cieniu 32 stopnie :/

ale na biurku mam bajerancki wentylator biurkowy Optimum o wartości 30zł non-stop wiejący na mnie, i da się żyć

Btw.1

BLANTMEN -> jaka dzielnica bytka? ja centrum (Wrocławska)

Btw.2

mam 2 takie termowentylatory (z funkcją chłodzenia) jak sigard, bardzo ciekawa rzecz, kupowane w Praktikerze za 60zł (około)

Edit

Aha i zapasy mineralki w lodówce :) choć zajebiście orzeźwia także Maślanka :)

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje wam ;p Ja mieszkam w starej kamienicy a pokoj mam od strony nieslonecznej ;p Dzieki temu mam... nie wiem ile ale nie czuje goraca;p zakladam ze jest to cos kolo 24 stopni :wink: No a sciany jak zawsze zimne:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację BLANTMEN, czyżby burza u nas będzie ?? Jak tak to mam nadzieję że jutro net będzie a nie jak ostatnio po burzy :/

chociaż chmur burzowych nie widzę, jak u Ciebie ?

1572721[/snapback]

Na sójczym juz ciemno to nie widze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...