Skocz do zawartości
R.i.P.

Fahrenheit

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest absolutnie swietna! Genialna fabula, klimat, muzyka - graficzka moze nieco odbiega od standardow, ale to jakos nie przeszkadza (a twarze nadrabiaja z nawiazka za reszte oprawy graficznej) Pod koniec ocenie, jak z linia fabularna - jak to wlasciwie sie wszystko rozmota...

Ciekawi mnie jeszcze wplyw naszych decyzji na przebieg gry - czy faktycznie jest to tak istotne, jak sie wydaje, czy tylko zgrabnie wplecione w wydarzenia, ktore tak naprawde sie nie zmieniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee 1 dzień ? :o masz na myśli 24h grania ? czy jeszcze mniej :o i w ogóle tam masa dróg jest i podobno 3 zakończenia różne ;p Weź mnie nie strasz :=) Ale może taka w sam raz jest ? :P Bo przeciąganie na siłę też nie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbował ktoś zainstalowac demok na win2k3 ? bo ja własnie ściągnełem demko i cos nie moge bo mi instlator wywala mi takie cuś

<screen>

To nie jest napewno przez windowsa tylko przez zle sciagniecie.Ja np za nic nie moge zainstalowac patcha cenegi na lepsze spolszczenie FC.Na start pojawia sie podobnego rodzaju blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przegma. własnie dostałem list z ultimy:

 

Miło nam poinformować, że w związku ze zmianą planu wydawinczego dystrybutora została zmieniona cena na gre Fahrenheit (PC)

 

W związku z tym jesteśmy niestety zmuszeni podnieść cenę tego produktu do ceny 89.90zł

 

z jakiego powodu jest im k@#wa miło???!!! :mur: gre zamawiałem z 59.90 pln. mam nadzieję, że chociaż premiery nie przesuną :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przegma. własnie dostałem list z ultimy:

 

Miło nam poinformować, że w związku ze zmianą planu wydawinczego dystrybutora została zmieniona cena na gre Fahrenheit (PC)

 

W związku z tym jesteśmy niestety zmuszeni podnieść cenę tego produktu do ceny 89.90zł

 

z jakiego powodu jest im k@#wa miło???!!!  :mur:  gre zamawiałem z 59.90 pln. mam nadzieję, że chociaż premiery nie przesuną :blurp:

1660590[/snapback]

bueheheheeheheeheh..jaki lol.."miło nam" heheheeh..fajne..

 

a chciałem ta gierke kupic :/ ale 90 zeta to juz nie dam za nią :? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przegma. własnie dostałem list z ultimy:

 

Miło nam poinformować, że w związku ze zmianą planu wydawinczego dystrybutora została zmieniona cena na gre Fahrenheit (PC)

 

W związku z tym jesteśmy niestety zmuszeni podnieść cenę tego produktu do ceny 89.90zł

 

z jakiego powodu jest im k@#wa miło???!!!  :mur:  gre zamawiałem z 59.90 pln. mam nadzieję, że chociaż premiery nie przesuną :blurp:

1660590[/snapback]

Kłóć się i walcz! Nie maja prawa zmienić Tobie ceny, bo praktycznie Ty ten towar już kupiłeś, a teraz tylko czekasz na przesyłkę. Pisząc Tobie takie głupoty łamią prawo. Oni MUSZĄ Tobie sprzedać gre za 59.90zł i basta - postrasz ich sądem. Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłóć się i walcz! Nie maja prawa zmienić Tobie ceny, bo praktycznie Ty ten towar już kupiłeś, a teraz tylko czekasz na przesyłkę. Pisząc Tobie taki głupoty łamią prawo. Oni MUSZĄ Tobie sprzedać za 59.90zł!!!

1661083[/snapback]

 

dzięki boxster. masz rację. dla rozrywki zajdę jutro do miejskiego rzecznika konsumentów - po drodze mam w sumie do pracy. niech się koleś nagimnastykuje bo za biurkiem siedzi za nasze pieniądze. ja też im pismo wyślę, że mam to gdzieś i chcę starej ceny. nawet jak nie wywalczymy czegoś to może im krwi napsuję i nie będą chcieli dymać nastepnym razem innych graczy madafaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi, czy ci "biznesmeni" pożal się Boże nie podnieśli ceny wyłącznie dlatego, że gra została dobrze oceniona i mogą liczyć na grono osób "napalonych", gotowych do zakupu nawet jeśli cena podskoczy o 40%... fajny kraj :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki boxster. masz rację. dla rozrywki zajdę jutro do miejskiego rzecznika konsumentów - po drodze mam w sumie do pracy. niech się koleś nagimnastykuje bo za biurkiem siedzi za nasze pieniądze. ja też im pismo wyślę, że mam to gdzieś i chcę starej ceny. nawet jak nie wywalczymy czegoś to może im krwi napsuję i nie będą chcieli dymać nastepnym razem innych graczy madafaki

1661096[/snapback]

Szkoda że ja nie zamówiłem, chętnie też bym coski powalczył - lubie takie akcje.

Daj znać co tobie powiedział rzecznik, ale na moje łachy nie robią. Wydaje mi się, że liczą u kupujących na brak znajomości prawa. Kiedyś miałem podobny przypadek jak kupołałem przez net pamięci, na stronie było tylte i tyle, a za 2 dni dostałem maila, że mam im dopłacić 70zł... LOL Poszła zjebka, lekkie straszonko i pamięci dotarły w starej cenie. :lol:

 

Federacja Konsumentów: http://ww20.mediarun.pl/story.php?story=142 - kara od 1000€ do 5000€.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już demem się jaraliśmy :]]]]] Normalnie jakby w każdej grze na pc były takie animacje jak prezentują "porty" z ps2, klimat i serce wkładane w cały projekt to byśmy w raju byli ;) A takto pozostaje nam się cieszyć między innymi farenajt'em ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z preoredarami tak już bywa, bo preorder to jeszcze nie zakup

oni mogą zmienić cene a ty możesz bez problemu wtedy zrezygnować, żadne straszenie federacjami nie pomoże, nie ma to nawet sensu

 

ps. mój łączny czas gry to nieco ponad 6h

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to moja gra roku 2005.gram na hard,żeby jak najdłużej cieszyć się nią.szkoda że więcej nie pisze się takich gier jak ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, gram jednym tchem, dochodze do cmenatrza gdzie ide odwiedzic rodzicow trzymam kwiaty, wychodze z gry bo juz mi sie nie chce, a tu savy mam do 3 savu (czyli policjant przychodzi do naszego domu)

 

 

TO jakis obled !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Podeslijcie mi emaila po uprzednim napisaniu na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylem..gierka wypas..łatwa i przyjemna ale za to jaka nowatorska!!!

 

aha i co do skonczenia na rozne sposoby..hmmm..tzn ja nie wiem czy tak mozna..chyba koncowka jest zawsze taka sama..tylko podczas gry sa pewne niuanse, wybory..ale to raczej nie wplywa na gre..tak sadze przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...