Skocz do zawartości
R.i.P.

Fahrenheit

Rekomendowane odpowiedzi

BoBi, czy soundtrack na Waszej stronie to ten sam, ktory wrzucil Jankes na mininova? (55mb, 14 sciezek?)

 

btw. wlasnie poznalem 3 zakonczenia... niestety sporo kwesti sie powtarza, co troche nudzi... np. "what are you thinking about lukas? nothing... nothing at all", albo, ze carla jest w ciazy i lukas zaplodnil ja w czasie nocy o bogarta, gadka o chromie itd.

 

wlasnie, czy ktos sprawdzal, czy zmienia sie cokolwiek podcza gry, jezeli tyler zostaje w miescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik po polsku pojawił się dzisiaj na Gry-Online, niestety jest to propozycja płatna :( Ja gierkę będę miał dopiero za kilka dni i nie mogę się już doczekać, bo opinie graczy oraz recenzje w prasie o grach, są po prostu fantastyczne ! Martwi mnie tylko sterowanie, wszędzie piszą że bez pada nie da się grać. Pada na pewno nie kupię, przeszedłem MGS2 na klawiaturze, przejdę i Fahrenheita :) Mam taką nadzieję przynajmniej.. Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodów nie ma jest tylko trainer który zapobiega ubywaniu życia i specjalnie na twoje życzenie został wrzucony na www.fahrenheit.xt.pl, co prawda nikt go jeszce nie sprawdzał ale w necie jest tylko jeden taki więc powinien działać

1730174[/snapback]

Jak to kodow nie ma:

Wpisz J8OL14FD jako imię aby włączyć cheat mode.

niech ktos to sprawdzi

 

Ja i tak w nic nie gram na kodach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przegladam w szkole CDA [of kors kumpla, bo sam sie nie znizam do poziomu kupowania tego szmatławca :P ] i widze recke FAHRENHEITA.... "niesamowita gra przygodowa"[ nie wiem skąd oni wzieli tą przygodową.... :lol: ]

w minusach to że gra ma za duzo elementów zrecznościowych....nie ma to jak ludzie nie mający pojecia czym sie zajmują ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z padem.Wiadomo ze w grze sa wibracje...zdaza sie ze pad zaczyna wibrowac i nie przestaje.wiem ze jest opcja wylaczenia ale to dodaje smaczku grze.mial ktos moze taki problem? wdzieczny za info.pzdr

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukonczona(bez wibracji ;( ) 6h watek troche krotki i rzeczywiscie mozna odniesc wrazenie ze chlopaki spieszyli sie z koncowka.Poczatkowo sytuacja ladnie sie rozwija a tu nagle:

 

SPOJLER

dziewczyna ci umiera, ledwo co poznales policjatke i juz jechane,ciazaitp.

 

Gra mnie zmiotla.Dawno nie czulem sie tak podczas grania-ostatnio w Metal Gear solid-chyba ze wzgledu na mysli(ktore slyszymy) glownych bohaterow czy ich rozterki i nie pewnosc oraz wstawki filmowe(zawsze tego zazdroscilem konsolowcom). Bardzo dobra pozycja.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

dziewczyna ci umiera, ledwo co poznales policjatke i juz jechane,ciazaitp.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
chyba coś niewyraznie słuchałes , mineło przecież troche czasu zanim on spotkał sie z policjantką, i jeszcze wiecej zanim poczuli do siebie mięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl ten kawalek pod Cool?

Jak tak to to zajefajnie wyszlo :D

 

A tak wogole to jaki jest wasz ulubiony moment z gry?

 

Chyba nie bedzie spoilera kiedy napisze ze moj to kiedy mozna sobie pograc na gitarze i powalczyc z workiem Lucasem oraz

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kiedy Lucas ucieka policji a szczegolnie poczatek, i schowanie sie za oknem w tym hotelu
Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kodow nie ma:

 

niech ktos to sprawdzi

 

Ja i tak w nic nie gram na kodach :P

 

Kod został sprawdzony i nie działa ...

 

 

Jeśli chce ktos sound track, poradnik ze screenami ( nie pelny ale jest w trakcie tworzenia ) zobaczyc to zapraszam na www.indigo-prophecy.com

 

Qn'ik napisał :

Jeśli ktoś wie skąd ściągnąć heory of a dead man - Santa Monica tylko że w dobrej kopi bo to co ja mam to jest fatalna dry.gif

Oczywiście z legalnego źródła

nigdy nie bedziesz miał z legalnego źródła jeśli nie bedziesz miał oryginału, ale mozesz sciagnać z www.indigo-prophecy.com w dobrej kopi

Edytowane przez KaneFahrenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uh. wreszcie dane bylo mi ukonczyc te grę. (kłopoty z padem, oczekiwanie na nowego, skasowane savy przez format... itp itd). powiem którko:

 

ta gra jest po prostu absolutnie całkowicie odjechanie GENIALNA!

 

komu bym jej nie polecił - dziękuje mi za to :]

ah... ja kce wiecej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Gre mam od wczoraj i wszystko ładnie gra,tylko dzisiaj pojawił się problem... ;/ :((

Otóż po spotkaniu z przyjacielem i uratowaniem dziecka które wpadło do rzeki,gra się tą babeczką.No i gdy dochodzę tą babeczką do jej biura,wykopuje mnie do Windowsa

Gra jest orginalna,patch nic nie pomaga

Ludzie pomocy...

Jakieś sugestie?

Zapodam swojego sejva,jakby ktoś był taki dobry i przeszedł te biuro byłbym ogromnie wdzięczny.

Pozdrawiam.

 

 

PS.Dodam że przy instalacji ŻADNYCH BŁĘDÓW nie było,więc nie wiem co jest :-| :angry:

 

Tutaj jest link do mojego sejva :

 

http://www.megaupload.com/?d=XWQJ8SHY

Edytowane przez KurtCobain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja kupie najtaniej?

jak kupie od kogos na allegro kto ja juz mial i przeszedl to ja na tym nic nie trace?cena 49zl?

 

i co wym z tym padem?Gra na PC na ktorej trzeba grac padem?Bez jaj!!!

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja kupie najtaniej?

jak kupie od kogos na allegro kto ja juz mial i przeszedl to ja na tym nic nie trace?cena 49zl?

 

i co wym z tym padem?Gra na PC na ktorej trzeba grac padem?Bez jaj!!!

Wcale nie trzeba.Ja przeszedlem spora czesc gry na klawie.Potem juz nie gralem bo mi savy poszly i 2 raz mi sie juz nie chcialo,ale znam kogos kto skonczyl gre na samej klawie i nie mial z tym zadnych klopotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja kupie najtaniej?

jak kupie od kogos na allegro kto ja juz mial i przeszedl to ja na tym nic nie trace?cena 49zl?

hmm, możesz stracic...kiedys kupiłem na allegro dooma3 i okazało sie ze poprzedni własciciel pozbawił gre filmików, dwóch poziomów i shotguna...widocznie chcial jakas pamiątke...

 

 

 

i co wym z tym padem?Gra na PC na ktorej trzeba grac padem?Bez jaj!!!

:lol2: :lol2: :lol2:

a co jest dziwnego w graniu na pc padem? ja sie dziwie ludziom którzy grają na klawiszach, bo tylko psują sobie zabawe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ja przeszedlem spora czesc gry na klawie. znam kogos kto skonczyl gre na samej klawie i nie mial z tym zadnych klopotow

we Flight Simulatora tez mozna "grac" na klawie i jakos "latac"

podobnie w Richard Burns Rally

albo w Pro Evolution Soccer

z tym, ze klawiatura to jednak sluzy do czego innego generalnie rzecz ujmujac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Przestwiamy ruch na WSAD ze strzałek , bieganie na lewy shift i normalnie można grać , przeszedłem całą gre na klawiaturze bez odczuwania żadnego dyskomfortu.

fajnie wibrowala klawiatura w niektorych momentach, nie?

:mur:

ta gra zostala stworzona z mysla o obsludze jej za pomoca pada. tak jak napisalem powyzej: we Flight Simulatora tez mozna "grac" na klawiaturze i nie odczuwac dyskomfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wibrowala klawiatura w niektorych momentach, nie?

:mur:

ta gra zostala stworzona z mysla o obsludze jej za pomoca pada. tak jak napisalem powyzej: we Flight Simulatora tez mozna "grac" na klawiaturze i nie odczuwac dyskomfortu.

 

Człowieku, z uporem maniaka piszesz te swoje bzdety, które nic nie wnoszą ciekawego do dyskusji nie wspominając już o jakiejkolwiek pomocy. Tylko ps2 i ps2. Czytam Twoje posty już długo i zastanawiało mnie kiedy w końcu ktoś zwróci Ci uwagę.

Ze swojej strony mogę zaproponować Ci pewien mały eksperyment a mianowicie włożenie pada z wibracjami w odbyt i delektowanie się burnout'em.

 

A żeby nie było, że nie na temat to wspomnę tylko, że przeszedłem grę na klawiaturze i nie miałem z tego powodu żadnych wyrzutów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam taki problem. Kiedy jest filmik, gdy lucas dochodzi do swojego mieszkania za jego plecami stoi policja, i zaczyna się zręcznościówka. Wszystko O.K. ale gdy dochodzi do wciskania klawiszy przy helikopterze "<-" , "->" to mi sie gierka na moment zawiesza i cały pasek mi spada a lucas zlatuje na dół. Mogę prosić o sejva albo jaką rade ? Zmniejszyłem nawet wymagania do najniższych, ale nic to nie pomogło :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ze swojej strony mogę zaproponować Ci pewien mały eksperyment a mianowicie włożenie pada z wibracjami w odbyt i delektowanie się burnout'em.

Kultura osobista na wysokim poziomie sie klania.

Tylko PS2? W ktorym miejscu? Bo w wiekszosc gier, w ktore gracie na piecach ja gralem kilka miesiecy (jak w San Andreas) na PS2? Jak cos co mnie interesuje wychodzi najpierw na XBoxa, gram na Xie - jak na PC - gram na PC. Ale jesli jest to zrecznosciowka (czy jakakolwiek gra poza FPP/strategia) to nie uzywam klawiatury, tylko pada. Na PC takze.

Poza tym od kiedy Flight Simulator jest na PS2?

Ze swej strony polece Ci maly eksperyment i wyjscie na dwor i ochloniecie. EOT z mojej strony. Znizac sie do Twego poziomu dyskusji nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura ... nie zamierzam.

 

Słuchaj chłopcze Jasiu. Post był napisany zanim Ty dołączyłeś do grona użytkowników tego forum, więc co się wcinasz między wódkę a zakąskę? Ja zdążyłem już o nim zapomnieć a Ty go jeszcze cytujesz w dodatku zdanie wyrwane z kontekstu całej wypowiedzi. Nie zauważyłem by ktoś się tak przejął jak Ty. Wystarczy mieć choć troszkę poczucia humoru.

A tak poza tym to co ciekawego chciałeś w tym temacie napisać? Chciałeś może pomóc koledze, który pisał posta wcześniej? Czy powciskać trochę swoich farmazonów, które z taką zaciętością rozsiewasz po forum. A może jesteś upierdliwą małolatą i masz w głowie dokładnie tyle co Twoja ksywka na tweak'u?

 

Belfegpr napisz mi na priv adres na jaki Ci podesłać save ale ostrzegam, że zawiera on wszystkie możliwe etapy i nie wiem czy tak wypada.

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Słuchaj chłopcze Jasiu. Post był napisany zanim Ty dołączyłeś do grona użytkowników tego forum, więc co się wcinasz między wódkę a zakąskę? Ja zdążyłem już o nim zapomnieć a Ty go jeszcze cytujesz w dodatku zdanie wyrwane z kontekstu całej wypowiedzi. Nie zauważyłem by ktoś się tak przejął jak Ty. Wystarczy mieć choć troszkę poczucia humoru.

Tez z rownym Twemu poczuciem humoru odpisalem na Twa zabawna riposte. Co z tego, ze dolaczylem do forum pozniej? Jakie to ma znaczenie? A co jesli czuje sie dotkniety tym, ze osoby posiadajace wylacznie blaszaka sa w niego zapatrzone jak w oltarzyk i nie dopuszczaja do siebie mozliwosci innego grania niz na klawiaturce + myszce?

Moze jestem przejmowalski i czepliwy - ale akurat tego watku wczesniej nie widzialem, wiec odpisuje teraz. Gdybym go widzial miesiac temu - odpisalbym wtedy. Gdybym zobaczyl za miesiac - odpisalbym za miesiac. Ogolnie: mierzi mnie takie zapatrzenie w komputerek jakby to byl oltarzyk - i widze, ze kazdy kto ma inne zdanie jest tu tepiony.

Rozumiem, ze to forum milosnikow komputerow, podkrecania i wyciskania siodmych potow, ale co wam takiego zrobily konsole, ze kazdego, kto ma inne zdanie na temat sterowania w grach (czy wrecz osmieli sie wymienic PS2 albo XBox na glos) jedziecie jak najgorszego wroga?

Watek wyskoczyl dzisiaj na gorze, akurat gralem w ta gre, skonczylem ja na PS2 (chociaz koncowka byla nudna jak flaki z olejem) - przeczytalem wszystkie posty w watku i rzucilo mi sie w oczy poparta licznymi argumentami i napisana w sposob wielce zartobliwy porada o wsadzaniu w tylek wibrujacego pada. Ja nie miejscu samodobro zareagowalbym znacznie ostrzej - a na bank zglosil do moderacji Twojego posta.

A skoro czepiasz sie zawartosci merytorycznej mojego posta - przedstaw jakaz to ukryta wartosc merytoryczna mial Twoj post o wkladaniu sobie w tylek roznych przedmiotow. Chyba, ze chciales zasugerowac, ze Tobie dobrze sie gralo z myszka w tylku i ze byc moze jeszcze lepsze efekty mozna uzyskac grajac z wibrujacym padem - bo chyba tak to nalezy rozumiec, jesli twierdzisz, ze Twoj post byl taki pelen tresci.

Poza tym cytowalem Ciebie - a nie kogos innego. Ogolnie nie znosze chamstwa, a chamstwa polaczonego z napastliwoscia juz w szczegolnosci. I jak widze jak kopie sie staruszke, to chocbym mial stracic polowe zebow - reaguje. I to samo bylo w tym przypadku. To zle?

 

edit: ten post jest ironiczny, z elementami humorystycznymi i parodystycznymi. /edit

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...poczuciem humoru...mozna...To zle?...

Nie "szurasz", więc Ci napiszę tak:

Już myślałem, że jesteś bardziej dotknięty tym co napisałem a Ciebie dotknęło "ze osoby posiadajace wylacznie blaszaka sa w niego zapatrzone jak w oltarzyk i nie dopuszczaja do siebie mozliwosci innego grania niz na klawiaturce + myszce?"

:huh:

W dodatku ta uwaga jest chybiona bo nie należę do grona takich osób a jeżeli tak uważasz to przytocz którąś z moich wypowiedzi. Poza tym to nie ja w kolejnym temacie nawijam właśnie o tym zamieniając go w bezsensowne przepychanki. A odpowiedziałem Tobie w taki a nie inny sposób ponieważ wskoczyłeś na mnie ze swoją kulturą. Kolejną sprawą jest schładzanie się, zapewniam Cię, że jestem wystarczająco schłodzony a powodem i przyczynkiem moich wypowiedzi nie są zszargane nerwy i wyrwane włosy. Lubię sobie czasem...ekhm, ekhm...

Zacząłem się teraz zastanawiać dla czego się tak tłumaczę? Zaraz zresztą sobie odpowiedziałem. Bo Cię nie atakuje. Sam zresztą jakoś tak grzecznie pisałeś więc nie ma sensu dalej się nad tym rozwodzić.

 

A na zakończenie chcę napisać, że wcale bym się nie obraził jeśli któryś z moderatorów wykasował by ostatnie posty. Albo mogę nawet o to poprosić.

 

Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...