Skocz do zawartości
SILENT...

Problem Z Instalacją Canon Ip 3000

Rekomendowane odpowiedzi

No więc sprzęcik nówka. Najpierw włóżyłem głowicę drukującą, później jeden zbiornik-czarny zdecydowałem że nie będą używał kolorowych zbiorników bo i tak raczej nic nie będę na razie rysował/malował jeżeli obowiązkowo trzeba włożyć wszystkie zbiorniki to powiedzcie bo według mnie nie powinno się nic złego stać gdy jest tylko "black". Wszystko pięknie tylko kiedy zaczynam instalować drukarkę przy 28 procentach trzeba włączyć drukarkę więc ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m po okooło trzech minutach wyskakuje błąd że program nie może \zlokalizować drukarki, sprawdź czy kabel Usb jest dobrze podłączony- mniejwięcej o to chodzi dodam że na pasku zadań czy menu czy jak mu tam wyskakuje chmurkaże zlokalizowano nowy sprzęt :mur: i instalator nowego sprzętu

 

Macie jakieś propozycje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukarka napewno miga diodami ze nie ma kolorych tuszow..proponuje mimo wszytko wlozyc tusz eraz na jakis czas tylko druknij test glowic a kolor nie wyparuje i tak :) ,teraz odinstaluje stery odlacz drukarke i zacznij od nowa..mam identyczny sprzet wiec mysle ze trafilem w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny problem przy Canon i445, czasmi podczas instalacji po wlaczeniu drukarki pokazywalo ze jej nie wykryto, jedyny sposob ktory dzialal to bylo odpiecie kabla USB i ponowne wpiecie .

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś inne propozycje bo robiłem wszystko jak mówiliście (między innymi włożyłem tusze kolorowe) i nic dalej to samo :mur:

 

Edit: Udało się

 

Ale działałem przeciwko instrukcji: na początku Instalowania stera drukarki pisze że kiedy pokaże się ekran "Found new Hardware wizard" macie kliknąć na Cancel(anuluj), robiłem tak jak pokazywano w instrukcji z sto razy a 101 razem zamiast Cancel w tym okienku kliknąłem na dalej, później wystarczyło już tylko kierować dalszymi instrukcjami i gotowe!!!

Może się moja rada komuś przyda :wink:

Edytowane przez SILENT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...