Skocz do zawartości
smart

CDRW X 48

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcąc obniżyć cenę komputera postanowiłem kupić tańszą nagrywarkę. Więc, jakie jest wasze zdanie na temat:

- CD-RW LG GCE-8480B IDE BOX 48X/16X/48X -------- 309ZŁ

- CD-RW LITEON LTR-48125S BOX 48X/12X/48X---------355ZŁ

-######## CD-RW TDK CYCLONE IDE BOX 48X/24X/48X----------459ZŁ#########

Chętnie kupiłbym TDK CYCLONE CD-RW 32X, ale nigdzie nie mogę go znaleść w cennikach. Bo nie jest mi potrzebny napęd 48x. (A w tym moim sklepie nie ma modeli x32 :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz www.komputronik.pl , moze beda. te nowe nagrywarki to sciema, miedzy 48a 40 jest min. roznica. wiem, ze do liteona 40 (nie wiem dokladnie jakiego) wgrywasz bios 48ki i masz drozszy model 50zl taniej. polecam 40 za max 250zeta, nie warto wydawac wiecej moim skromnym zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz www.komputronik.pl , moze beda. te nowe nagrywarki to sciema, miedzy 48a 40 jest min. roznica. wiem, ze do liteona 40 (nie wiem dokladnie jakiego) wgrywasz bios 48ki i masz drozszy model 50zl taniej. polecam 40 za max 250zeta, nie warto wydawac wiecej moim skromnym zdaniem

na www.cdrinfo.pl jest dokladny opis "przerobki" nagrywarki - jednak nienakazdej 40 to dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj LITEONA ale ceny podales duze bo ja wczoraj na www.gral.pl kupilem Lite-On'a 48x BOX'a za 299 zl :))

Mi by wystarczył jakiś LITEON x40 BOX, ale nie mogę czegoś takiego doastać :-). Nie ma dla mnie różnicy w nagrywarce x40 czy x48.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na TEAC 40x OEM [bo nie było BOXów :)]. Właściwie to szukałem nargywarki >=24x ale ponieważ nie było wolniejszych...

 

Bardzo przydały mi się opisy na www.cdrinfo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEAC obsługuje Mount Rainer a Litek??? a sprawa jest przyszłościowa.

Z tego co się orientuję to tak, a nawet jeśli nie to na pewno wystarczy nowy bios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj LITEONA ale ceny podales duze bo ja wczoraj na www.gral.pl kupilem Lite-On'a 48x BOX'a za 299 zl :))

i jak Liteon z zabezpieczeniami?? Aha i płytki > 800MB
litek znakomicie radzi sobie z wszelkimi zabezpieczeniami (sam mam wiec wiem:))

plytki 800/870mb odczytuje/zapisuje bezblednie jak chcesz wiecej to polecam opisy na www.cdrinfo.pl 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...