Skocz do zawartości
Grimlock

Tomb Raider: The Angel of Darkness (Tomb Raider 6)

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie przepadalem za tomb raiderem. Na razie nie zasysam moze pozniej. Ale nie mozliwosc sterowania mysza jest dla mnie smieszna :) ktos pisal ze gra jedzie konsolowka. Bardzo mozliwe, wrecz pewne kazda gra ktora najpeirw pokzala sie na konsole, jedzie tym shitem: GTA, MGS, RE. Inaczej sie nie da. ofkorz autoaiming jest. Mogli ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> przyklad z Splinter cell czy Max Payn w tych gierkach bardzo dobrze rozwiazano sterowanie. Ja sie szykuje na typowego TR z ciut lepsza grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dowiedzialem sie jak zrobic szybki restart dzieki tej grze

chcialem sobie zrobic quicksave (F5), robie F9 bo chyba to jest

quickload tego sie chyba nie dowiem bo jak wlasnie robie quickload nastepuje restart bez nieczego, tak jak bym nacisnal przycisk resetu LOL

nastepna wydana beta wersja po chrome, co za lole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dowiedzialem sie jak zrobic szybki restart dzieki tej grze

chcialem sobie zrobic quicksave (F5), robie F9 bo chyba to jest 

quickload tego sie chyba nie dowiem bo jak wlasnie robie quickload nastepuje restart bez nieczego, tak jak bym nacisnal przycisk resetu LOL

nastepna wydana beta wersja po chrome, co za lole

od kilku dni jest pacz ktory to podobno poprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ehh - szkoda slow - quick load zawshe byl przez f6 wiec na 100%jest f6 nie patrzna ta klawiszologie sieshna,jak gerales w poprzednie tr-y to napeno bedziesz wiedzial , f5 save f6 load

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos doszedl moze do "The Hall of Seasons" (jesli dobrze pamietam nazwe lokacji...) gdzie lata ten duch ;) i jest ta trumna, i te posagi...

Kompletnie nie wiem jak mam przejsc ta lokacje :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pograwszy troche w nowego tr musze stweirdzic iz jest to totalny kicz, lara porusza sie slamazarnie, gra toczy sie bardzo anemicznie a grafika w zadnym przypadku nie przypada do gustu a i jeszcze musialem (niestety) instalowac dx9.0 bo bez tego nie chcial odpalic, totalna porazka, mozna zasnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nowy TR się podoba, a w poprzednie części grałem razem ze 2 godziny 8)

Grafa bardzo fajna, ale Lara łazi jak koleś po 70-ce.

Tak ślamazarnie że hej.

Ogólnie jednak spox, choć Indy był lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tegez moj starszy sobie skombinowal bo jest fanem tra i zajebiscie mu sie nie podoba to ze sterowaniem. niby ustawil all na stare klawisze ale rozgladanie sie pod num 0 nie dziala ni cholery. help.

 

edit o moj 100 post na tweaku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tegez moj starszy sobie skombinowal bo jest fanem tra i zajebiscie mu sie nie podoba to ze sterowaniem. niby ustawil all na stare klawisze ale rozgladanie sie pod num 0 nie dziala ni cholery. help.

 

edit o moj 100 post na tweaku :D

min to rozgladanie chodzi ok

zato nie moge jakos biec sprintem hmmm wie ktos co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wreszcie ja mam i teraz kilka rzeczy : gre ogolnie oceniam na 8mke,tzn :

10tki nie dam bo za dloogo czekalem a 9tki nie dam bo jest klopot ze sterowaniem i ma doslownie leciutkie niedociagniatka,np sprint - choc zazwyczaj wychodzi kiedy naciska sie klawisz "sprint" (odpowiedzialny takze za rozgladanie sie :) ) i jednoczesnie naciska sie 2X kursor w kierunku miejsca gdzie sie lara porusza,pozatym piekna sprawa - widzieliscie gre na gf fxie? albo na radeonie 9100 w zwyz? zobaczcie podloge,wode i szczegoly, choc textury moglyby byc lepsze to powedzcie sami czy widzieliscie w jakiejs grze bardziej wykorzystany pixel shader??? a co do grywalnosci to jest na bardzo dobrym poziomie jesli juz sie opanuje ruchy i przejdzie pierwszy level.nastepna sprawa to muzyka i fabula, filmiki jakosci niczego sobie choc moglyby byc renderowane w czasie rzeczywistym co sie obecnie czesciej wykorzystuje w grach,a fabula? uwazam ze swietna bo przykywa do ekranu,wlaszcza fanow TRa,czyli ogolnie mowiac jest good.dzis pogralem doslownie niecale pol H bo nie mialem wiecej czasu (kwiestia przejscia levela z hakiem conajmniej) - ale jak sie rozkrece moze i podniose ocene za motywy ktore mnie pewnie spotkaja w grze - a jak bedziecie mieli problem to piszcie - postarm sie rozpykac bo narazie indiego i chroma odkladam do swojego klaserka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem fajna tylko niedopracowana do potegi powinni jak najszybciej jeszcze jednego patcha wydac normalnie wszedłem w tekstóry i nie mogłem sie juz wydaostac latałem po całym paryzu i widziałem go od dołu heheh albo po jakims czasie gdy stanie sie pod murem albo jaka kolwiek przeszkoąda to znika lewa noga lary hehhe ale gierka całkiem fajna tylko te niedorubki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co trzeba zrobic w tej dyskotece ?? byłem u goscia w kawiarni cos mi kazał mu przyniesc potem wszedłem do dyskoteki i nie moge wyjsc zabiłem wszystkich strazników zapusciłem muze i włączyłem swiatła nie wiem co dalej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK tylko jak na nie wskozyc jak ja nie dostane do niego !!

 

Update:OK juz sobie poradziłem ja myślałem ze tobie chodzi to rusztowanie co sie rusza ale ok juz rozkminiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wszystkie poprzednie czesci i nie mialem wiekszych problemow ale teraz naprawde sie zacielem i nie mam pojecia co mam zrobic :( a chcialem pograc przez nocke

 

 

 

p.s. jak dla mnie to gra jest super, im dalej sie dojdzie tym bardziej sie gra rozkreca choc szczeze powiem ze gra Indiana Jones And the Emperors Tomb bradziej mi sie podobal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzwiekiem 

kiedy lara mowi to mowi piskliwym glosem (jak w mafii ) a kiedy np: skacze nia i spada na ziemie oddaje glos jak jakis potwor 

help ludzie help

T.mc mam dokladnie to samo, a tak z ciekawosci masz moze plyte K7S5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z filmikami ... gdy wlacza sie intro to slysze dzwiek a widze czarny ekran :( co ciekawe gdy odpale je z dysku to wszystko chula normalnie .... czy to wina karty graficznej

 

RIVA TNT 2 :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie bo utkłem normalnie ... :cry:

 

Jestem w muzeum i a dokładnie przy obrazie MONA LISY i teraz jest wejście nad obrazem ale jak tam wejśc , jak tylko sie zbliże wskocze to wylatuje gaz i "i`m dead" . Może ten gaz trzeba jakoś wyłączyć ale czym ??

 

 

JUŻ DOSZEDŁEM , hyhyh proste było jak barszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z bosem w przedostatniej misji :(

taki duzy robal a ja jestem aktualnie Kurtisem i musze mu odstrzelic takie male skrzydla ktore zaslaniaja wyloty jakiegos zielonego gofna, no i udaje mi sie 2 odstrzelic ale zostaja jeszcze 2 i za cholere nie moge ich juz odstrzelic :( strzelem i strzelam i doopa :( jest tak jak bym praktycznie nie strzelal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...