Skocz do zawartości
Grimlock

Tomb Raider: The Angel of Darkness (Tomb Raider 6)

Rekomendowane odpowiedzi

ee...to trza by bylo jakis fimik zapodac... niestety nie mam warunkow... a propo .. jak wyjsc z tej dyskoteki po znalezieniu paczki ... jestem w jakims ssypie ;/ jakas mala winda co sie blokuje (towarowa) i drabinka .. a potem male pomieszczenie z 3 skrzynkami i nie wiem co dalej nie moge otworzyc tej klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to ten nowy TR jest kompletnie z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y :x

zero precyzji ruchow, a to chyba jest najwazniejsze :evil:

chociaz grafika ponad przecietna to jednak do Spliner Cell troszku brakuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee...to trza by bylo jakis fimik zapodac... niestety nie mam warunkow... a propo .. jak wyjsc z tej dyskoteki po znalezieniu paczki ... jestem w jakims ssypie ;/ jakas mala winda co sie blokuje (towarowa) i drabinka .. a potem male pomieszczenie z 3 skrzynkami i nie wiem co dalej nie moge otworzyc tej klapy.

wychodzisz drzwiami w pomieszczeniu z dzwignią (na samej górze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wa chodzi ta giera bo mnie totalnie wkurza

 

rwie sie jak dzika nawet w 800x600

 

mam catalysty 3.4 i win98se

 

normalnie idzie sie pochalstać

 

ps czy na początku wyświetla wam się filmik czy od razu jest menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem ze po 1 levelu laduje sie level "madame carvier aprtament" (czy jakos tak) i wtedy gra mi smierdzi o cd1. bez cd i z cd nie dziala. sciagnalem sobie save level dalej i.. dziala mi normalnie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzis zna cmentarz i po lewej masz ogrodzoną cześć. idzisz w prawo, wchodzisz na jeden z budynków a z niego skaszesz na lewą strone i za ogodzenie. na koncu na jednym z "sarkofagów" jest posąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wyjadaczem w Tomb Raidera , niezapomne tych 5-iu ostatnich części. Natomiast ta częśc ma w sobie sporo błędów które denerwują oko.

panowie programiści przez te 2 lata nie postarali sie o stworzenie zajebistej gierki. Nie twierdze że ta częśc jest total dno , ma w sobie coś co do niej ciągnie i niektóre motywy mi sie bardzo podobają. Grafika nie powala a w dodatku jest strasznie sprzętożerna , na moim konfigu jak widac poonizej w 1024x768x32 i max detale rwie w paryżu jak niewiem..

Moja ocena ogólna to 3 z minusem , ale gram dalej więc sie obaczy co jest puźniej , narazie po paryżu jestem niezadowolony..

.....pozdrawiam wyjadaczy :) ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie skacząc po dachach grobowców, musisz dostać do małej ogrodzonej części cmentarza (jest w rogu lokacji). Na miejscu zejdź na dół i odszukaj drzwi do krypty. Ich otwarcie podniesie nam parametr siły, co będzie za chwilę potrzebne. Ze środka zabierz amunicję, a następnie wyjdź i popatrz w lewo. Zobaczysz posąg. Podejdź do niego i pchnij go tak, aby ten swoim ciężarem rozwalił płytę grobowca. Larze do grobu chyba nie spieszno, ale wskakuj do środka. (Możesz jeszcze zabrać kilka przedmiotów, w miejscu równolegle do ramion anioła , którego przesuwa Lara, pod murem po lewej stronie - bandaże. Zdobycie bandaży i amunicji z wnętrza małej krypty wymaga więcej zachodu. Otóż po "doładowaniu siły" nie należy wchodzić od razu do podziemi. Najpierw wyjść z ogrodzonego placyku, pójść tam, gdzie patrzył anioł, pod sam mur, za ogrodzeniem jest krypta, w której silniejsza Lara będzie teraz mogła wyważyć drzwi.)

...włala :)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra z aniołem dałam sobie rade. A teraz mam pytanie:

Co trzeba zrobić (jestem już w podziemiach) i gadam z jakimś facetem, gadamy, gadamy, nagle on wyciąga spluwe i BOOM i po Larze... Co tam trzeba zrobić??

 

Za pomoc THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha , nie.....nie mozna skoczyć na główke i nie staje na rękach :);p

Mi tam staje na rękach, jak dawniej po staremu z "shiftem". :) Na główke skakać jeszcze nie próbowałem bo dopiero zaczynam grać.

 

I jeszcze jedno. Jak ktoś ma problemy z przyśpieszonym dżwiękiem i lara mówi piskliwym głosikiem. Można to rozwiązać wchodząc w panelu sterowania w "dźwieki i urządzenia audio" następnie w zakładke "audio" a potem w "zaawansowane właściwości" w dziale "odtwarzanie dźwięku". Tutaj należy tylko przejść na zakładke wydajność i zjechać górnym suwakiem od "przyśpieszenia sprzętowego" do samego dołu lub na pozycje pierwszą.

Można też wpisac w "uruchom" dxdiag i w zakladce "dźwięk" zjechać w dół takim samym suwakiem.

 

Pozdrowienia dla Tombraideromaniaków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Agaaaa :) czemu nie lukniesz sobie na opis ????http://www.traider.pl/ng/?Opcja=walk#l1

 

Nie jestes wcale taki dobry w ta gre skoro siegasz po solucje:) Pozatym co sciemniasz ze sie nie da skoczyc na glowke i stac na rekach jak sie ? Zeby stac na rekach uzywash klasycznej kombinacji czyli podskok akcja i shift a zeby skoczyc na glowke to w przeciwienstwie do innych czesci uzywasz sprintu/patrzenia.PS koniec jest niczego sobie - napewno sie troszke zdziwisz Aga. A jak przejdziesz gre to sie nawet z Toba umowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...