Skocz do zawartości
BiAłY

Jakim Jesteś Kierowcą?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.stopwariatom.pl/psychotest.php

 

Ja mam 23pkt :/, trzeba by się poprawić :/.

Popieracie tą akcje PZU? Z dwa dni temu mówili w telewizji, że paru kolesi zaczeło się buntować przeciwko wykorzystaniu w reklamie wizerunku wariatów :/. Co o tym sądzicie? Mi osobiście sama akcja,reklama bardzo się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24

Najczęściej przekraczasz dozwoloną prędkość - i to się właściwie sprawdza ostatnio jeżdzę trochę szybciej, ciągle mi się spieszy :wink: ale z drugiej strony jak widzę jak niektórzy jeżdzą ślamazarnie to mnie trafia, mówię tu o jeżdzie po mieście (bo tam najczęściej jeżdzę). Podobny wynik (też za szybko jeżdzę) wyszło mi w innym teście z Hołkiem (nie pamiętam już adresu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wynik to: 27 punktów, mieścisz się w zakresie 21-40 punktów

 

Jesteś uważnym oraz w miarę kulturalnym kierowcą i unikasz na drodze brawury i ryzyka. Jednak z uwagi na pośpiech i tempo codziennych spraw, zdarza Ci się świadomie łamać przepisy drogowe. Szczególnie często popełnianym przez Ciebie grzechem jest przekraczanie dozwolonej prędkości. Wierzysz, że Twoje umiejętności pozwolą Ci uniknąć na drodze niebezpiecznych sytuacji. Jest to jednak złudne poczucie, ponieważ Ty sam już przynajmniej kilkakrotnie przyczyniłeś się do powstania niebezpieczeństwa na jezdni! Dotychczasowy brak poważnych wypadków w Twoim życiorysie kierowcy osłabia Twoją czujność i czyni Cię nieuważnym i lekkomyślnym za kółkiem! Nie dostrzegasz, że Ty sam często popełniasz błędy, które krytykujesz u innych kierowców, a które mogą stać się przyczyną wypadku.

 

Pamiętaj, że pośpiech na drodze może być groźny nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich bliskich i innych użytkowników jezdni! Nie popadaj w samozachwyt nad swoimi umiejętnościami i nie zapominaj, że czasem wystarczy jeden błąd, aby doszło do nieszczęścia. Jeżeli każdego dnia "jedynie" przekraczasz dopuszczalną prędkość, to sam niepostrzeżenie zamieniasz się w "wariata na drodze", niosącego niebezpieczeństwo dla siebie i innych ludzi.

O dziwo prawie wszystko co napisali się zgadza (szczególnie to pogrubione)

 

Dziś jak wracałem do domu to przedemną dwa Stary urządziły sobie wyścig ślimaków no myślałem że mnie jasna cholera strzeli.

 

Rozwiązał ktoś qwiz?

Mój wynik:

Twój wynik to: 7 punktów

 

Mogłoby być lepiej. Twój wynik nie jest na tyle satysfakcjonujący, aby można było się czuć przy tobie, jako kierowcy, bezpiecznie. Popracuj trochę nad znajomością zasad ruchu drogowego i spróbuj przejść test jeszcze raz.

:oops: :mur: Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17. to co zaznaczałem to prawda. 1 kolizja, 1 mandat (za kolizję ;) ). Nie zwalniam w zabudowanym do 50.

 

Siostra stwierdziła że "szkoda, że nie ma przy pieszych opcji >>przyspieszam żeby ich specjalnie ochlapać<<" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...