Jump to content
Trendzik

Zasilacz Do 80 Zł ... Jaki ? 350w

Recommended Posts

potrzebuje zasilacza do takiego kompa:

Athlon 2200+

Pentagram QC 80 Cu

Abit NF7-Sl rev.2

2x512 Ram DDR 400 MHz

Dysk 40GB WD

2x Napędy DVD i CDRW

Radeon 9500 Pro

Potrzeba do tego zasilacza 350W jakiegoś żeby utrzymał ten sprzęt i dobrze się sprawował. Sprzęt nigdy nie będzie kręcony.

Sam mam ten zasilacz kupiony właśnie z allegro od tego usera :] znaczy userki bo to Pani :]

Zasilacz bdb jaki i cena w porównaniu z tą:

http://zenfist.pl/z.php/products_id/202

tylko tu jakiś Rev.A ale chyba się nie różni tyle żeby dawać taka cenę albo na allegro jest super tanio :]

Edited by qura16

Albo ten Fortron co podaja wyzej, albo ta DELTA http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58611431 . Ja polecam DELTE, bo sam ja mam i wiem co potrafi, a potrafi naprawde WIELE :blurp: , przy tym jest praktycznie nieslyszalna. To jest dokladnie ta sama zasilka co Chieftec 350W, tylko ze z naklejka DELTY, bo dla Szefa tez robi DELTA. Aha i DELTA jest ciezsza od Fortrona :-P

Edited by DziubekR1

a dlugo juz masz ta delte?

ma odpowiednia ilosc zlaczy? pewnie nie ma 24pin i pci-e zasilania?

1578715[/snapback]

Mam juz ja od kilku miechow i chodzi jak zloto. Co do zlaczy, to wszystkie standardowe, przy tej cenie nie bedziesz mial cudow niewidow :) Ma standardowe ATX 20pin i osobna 4pin, 4 molexy, 2 FDD (wszystkie te same co ten Fortron ze stony Zenfista). Nic szczegolnego jesli chodzi o zlacza, ale mi spokojnie wystarczaja i nie mam przynajmniej balaganu w obudowie. A co do zlacza PCIe to raczej w tym przedziale nie dostaniesz zasilki z tym na "pokladzie" :wink:

Edited by DziubekR1