Skocz do zawartości
Hubert

Baza Danych I Www

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Moja rodzina zalozyla firme posrednictwa pracy... Wsyztsko cacy, ok, serwer kupiony, domena rowniez a ja sie tym wsyztskim zajmuje...

Mam w zwiazku z tym pare pytan:

 

 

1. chcielibysmy, aby na stronie mozna bylo wypelnic formularz do CV i przerzucic do nas(via mail, do bazy danych lub jakis upload na serwer o ile taka mozliwosc istnieje). chodz tez o to,abysmy my mieli wglad, mozliwosc modyfikacji i, co najwazniejsze, druku tego CV. jak mozna to zrobic? PHP nie znam, bazy dancyh tez niezbyt...jedynie HTML:/

 

2. te wszyskie CV najlepiej jakby samoczynnie dorzucaly sie od wspolnej puli/bazy,abysmy my mogli wydobyc z nich poszczegolnych ludzi i sie z nimi skontaktowac.

 

prosze o jak najdokladniejsze wypowiedzi...

serwer obsluguje PHP, MySQL (www.ibc.pl )

 

z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chcesz żeby ktoś ci zrobił gotowy silnik do bazy danych? :>

Ja tu widzę dużą kasę ;)

 

Ad. 1.

via mail się da. Ale jest dużo potem roboty przy Np. edycji.

najprościej w Waszym przypadku byłoby zrobić bazę i silnik pod php.

Ludzik wypełnia i wysyła. Wy otrzymujecie i robicie z tym cokolwiek chcecie- przeglądanie, wyszukiwanie, edycja, usuwanie, duplikowanie, drukowanie, etc.

Ad. 2.

Php +mySQL. Jeżeli serwer sobie z tym radzi, to szkoda szukać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...