Skocz do zawartości
tomek176

Voip Buster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnimi czasy zaroiło się w kraju od rozmaitych wynalazków telefonii IP. Wiele z nich daje naprawde wielkie kożyści.

 

Ja ostatnio testowałem wiele z nich. Efekt podobny przy różnych cenach, ale do rzeczy. Testowałem też program Voip Buster. Co on potrafi? Rozmowy na stacjonarne za darmo! Niemożliwe? Hmm sam nie wierzyłem puki telefon nie zadzwonił.

 

Jakie są wasze doświadczenia z tym programem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystalem z VopiBustera i co tu duzo pisac. Rozmowa jak kazda inna...

Darmowo mozna bylo gadac tylko 2 minuty i ponownie sie polaczyc.

Podzwonilem troche i pozniej sie juz nie dalo. Moze ograniczenie na 1 konto bylo takie.

Pamietam jeszcze jak za darmo dzialalo Babble to bylo cos. Rozmowy nielimitowane i wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Za free.. Faktycznie...

 

Działa mi tylko że ja słysze innych a oni nie słyszą mnie - albo bardzo słabo. Chyba, że to moje ustawienia mikrofonu. ALe jutro z domku setstuje - bo może być fajne - naprawdę! THX za odkrycie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Dziwne... Pisałem o tym temat jakiś miesiąc temu no, ale cóż...

To, że Cię nie słychać to wina na 99% łącza ja jak miałem osiedlówkę wlana to mnie nie słyszeli wymieniłem na neo+ i słyszą (możliwe, że trzeba posiadać własny zew. adres. IP bo to protokół voip), a co do dzwonienia, że się nie da to należy jak ma się taką możliwość zmienić sobie adres IP (w przypadq neo+ można tak) i zresetować program klika razy, ale 2. minuty robią swoje.

Takie dzwonienie nie jest nawet takie złe acz rozmawiać z kimś na wysyłce dajmy na to 5 kB/s bym się nie podjął.

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Rejestracja przebiegła bez problemu, natomiast po próbie zadzwonienia na tel. komórkowy wystąpił błąd i napis, że to połączenie nie jest bezpłatne. Niestety nie mam możliwości przetestowania i dzwonienia na tel. stacjonarny. Czy program po prostu nie łączy za darmo z komórkami, czy wogóle już nie łączy?

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program łączy się tylko na tel stacjonarne. Patrzyłem na cennik i telefonowanie na komórki jest płatne.

 

Co do dzwonienia na stacjonarny: jakość jest super. Rozmówca słyszy mnie dobrze a ja słysze rozmówce jeszcze lepiej. Szkoda, że limit na jedną rozmowę jest 1,5 min ale zawsze można się rozłączyć i połączyć jeszcze raz.

 

Ogólnie bardzo polecam programik. W końcu darmowe rozmowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUT: To counter the misuse of our network and to reserve capacity for our genuine testers, we have limited our Free-Calls policy to 1 minute per call. If you want to enjoy UNLIMITED free calls, just register and buy 1 euro worth of credit.

Chętnie bym zapłacił, ale zbytnio nie mam jak ;] Moze ktoś moze za mnie zaplacic przez Paypal? Kase zwróce oczywiscie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to dobrze zrozumiem, za 1 euro (miesiecznie czy wogule?) mogę dzwonić sobie bez limitów na wszystkie stacjonarne?

 

Bo na dole strony bustera jest napisane "NOTE: This is a BETA release. If you experience any bugs, problems or have any questions, please visit our feedback page." Mam nadzieję ze full będzie tez tak działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez dokladnie nie wiem jak to jest. 12 zł jest za przelew systemem SWIFT (czyli za granice) a za przelew do innego banku jest 1 zł. Czyli to się chyba sumuje. Trza by to sprawdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos juz wplacal to 1 e ? BO ja bym tak zrobil, ale trzeba chyba zrobic przelew na zagraniczne konto. Ktos ma mozliwosc wykonania takiego przelewu bez oplaty (dla banku ) lub do 5 zl ??

1580886[/snapback]

Jak chcesz to pomoge ci (mam karte kredytowa) Przelejesz mi na konto 1.1E a ja Ci wykupie pakiet.

 

 

Ps. 1 Euro i gadasz max 2godziny po czym rozlacza ale mozna sie laczyc nielimitowana ilosc razy.

 

Nie miesiecznie tylko jednorazowo 1 E ale po testach juz bedzie platne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to pomoge ci (mam karte kredytowa)  Przelejesz mi na konto 1.1E a ja Ci wykupie pakiet.

Ps.  1 Euro i gadasz max 2godziny po czym rozlacza ale mozna sie laczyc nielimitowana ilosc razy.

 

Nie miesiecznie tylko jednorazowo 1 E ale po testach juz bedzie platne :(

1581601[/snapback]

 

Ok, thx za propozycje CMX - odezwe się. A skąd wiesz ze 2 godziny max ? ;/

Ciekawe do kiedy bedą testy... ale z tego co widac program nie uruchamia się dosc czesto na niektorych komputerach (nie da sie rejestrowac itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę działa gdy nie zapłacisz .....

 

Ja wpłaciłem to 1 euro - i na razie działa spoko - rozmawiałem po kilkanaście minut (USA -> Polska) i jest gites - jakość super. Na razie więc olewam skypeout i karty VOIP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jakość dźwięku bardzo słaba, mam 2 minuty bo się wcześnie rejstrowałem. dzwoniłem do siebie do domu, słychać było nie najgorzej, ale w telefonie, prawie wcale nie było mnie słychać :( (mikrofon dobrze ustawiłem;) )

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

na neo+ 128 u mojego ziomka dzialalo ale byly opoznienia niestety jak jest lacze slabe z badziewnym routingiem do serwa voipbustera to bedziecie mieli lipe ja mam neo+ 512 i jest fajnie acz te limity są dobijające ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Buster nie obsługuje za darmo Polski... chyba się za bardzo rozdzwoniliśmy :D

 

Ale najbardziej mnie rozwalił ten news na ich stronie:

 

"Great news: As from today, VoipBuster is available again for all Beta testers! And on top of that we have added some popular destinations to our list of free countries as well. "

 

Dodanie popularnych państw to znaczy usunięcie Polski? N/C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...