Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

standardowych ? tzn? Chyba nie powiesz że masz 1800 mhz na 0,85v ?

Własnie tak mam (tzn miałem) bo mam teraz nowe mobo i smiga na 2800mhz na 1,55V, mysle ze 1,55V nie jest przesadą do codziennej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie ustawienia htt i przy jakim napieciu dla chipsetu? u mnie 325 stabilne (na 1,5v i zalmanie niebieskim z lekkim nawiewem) :) (nie licząc tego sprime ale to chyba nie przez płyte bo zmiana napiecia na chipset nic nie daje)

350MHz stabilne SuperPi 1m(na wszelki wypadek dałem 1,6v). Wiecej nie wiem nie testowałem.

Ja wyciągłem na swojej mobo 420MHz i przez tą chwile co go testowałem był stabilny: net, kilka programów, przeliczyl 1M, więcej mi się nie chciało, bo tylko sprawdzałem na ile wyciągnie.

 

Ale wiem, że Xtreme Addict wycisnął na tej mobo kilka dni temu HTT 465MHz :zonk:

 

Oczywiście s.939 czyli mnożnik proca obniżony, bo mam jedną ze słabszych sztuk :sad:

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na asrocku jakiego mam w opisie trzeby bylo zrobic vmoda zeby zrobic wiecej niz 1.45v na tym sempie ? czy zmienic bios bo teraz mam ocwb1 ? a jak vmoda to w jakio sposob?

jest topic o tej płycie, zapytaj tam <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

to na asrocku jakiego mam w opisie trzeby bylo zrobic vmoda zeby zrobic wiecej niz 1.45v na tym sempie ? czy zmienic bios bo teraz mam ocwb1 ? a jak vmoda to w jakio sposob?

:huh: Nie wiedziałeś o tym?? :blink: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=186254 faq o płycie, http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=149147 a tu temat o płycie, tam zapytaj <_<

 

EDIT: grzesiu ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy 3GHZ i 1,525V na codzien to jest bezpieczna granica?

Płyta gigabyte K8NE proc Semp 3000+

przy dobrym chłodzeniu tak :] w sumie do 1,55V można jechać spokojnie 24/7 ;)

Tylko cz aż tyle Ci potrzebne ? :D bo 2,7GHz spokojnie wystarcza do gg i winampa :P

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągłem na swojej mobo 420MHz i przez tą chwile co go testowałem był stabilny: net, kilka programów, przeliczyl 1M, więcej mi się nie chciało, bo tylko sprawdzałem na ile wyciągnie.

 

Ale wiem, że Xtreme Addict wycisnął na tej mobo kilka dni temu HTT 465MHz :zonk:

 

Oczywiście s.939 czyli mnożnik proca obniżony, bo mam jedną ze słabszych sztuk :sad:

kurcze gdybym miał możliwośc z zejsciem mnoznika to bym sprawdził ile potrafi :)

może kumpel będzie miał 3000+ to zobaczymy co umie Abit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój gigabyte po zejsciu mnoznika na najnizszy czyli 4x na biosie F5 wycisneła 380HTT na maxymalnym napięciu chipsetu, Płyta reV1.0

Procka bede uzywac jednak na codzien na 2700mhz i 1,45V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnego masz tego sempa mkwd40... <wow>

 

A co do htt... to 465 to nie problem bo to przecież pełnowartościowe nf4 i 939 ;)

 

W moim sigu też masz dosyć duzę htt i ht, ale to na 754 i nf4x :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stabilnośc próbką 16mb spi testuje... ;) A napiecia ht podnieśc nie moge, bo nie mam takiej opcji w biosie :)

ej tam mało ;) SPI przejdzie ale SP już nie ;) conajmniej 1h SP 2004 Cpu test :) i można mówić o jakiejś stabilności... Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej tam mało ;) SPI przejdzie ale SP już nie ;) conajmniej 1h SP 2004 Cpu test :) i można mówić o jakiejś stabilności...

na HTT dobrym testem jest 3dmark, bo jak za mocno się przekręci to sa krzaki w grafice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba nie bo mój max idzie na 2340Mhz na ASRocku :(. Możliwe że to przez moje pamięci Samsung 133??

Witam w klubie - na MSI K8N Neo3 też nie wyskoczę wyżej ze swoim :(

 

Cześć

Nie było mnie tu od 30 stron ;] Sempki754 nadal żyją i kręcą sie na 3ghz ? czy już wszyscy przeszli na 939 ;-)

Się już nie kręcą wszystkie - chyba będę musiał obczaić tydzień produkcji...

 

Przy okazji - nowy Core Center (2.0.1.2) nie działa dobrze z MSI Neo3. W ogóle nie obniża wartości mnożnika HTT ani napięcia (wróciłem do starej wersji z CD dołączonej do płyty i jest znów OK (2.0.0.5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.apollo.pl, w komputroniku ale tam trzeba kupic z mobo;F

Było troche sklepów gdzie mieli sempa na s.939

Ale jak teraz patrze, to u niektórych już znikł z oferty, a u reszty braki na stanie. Tam gdzie podałeś nie mają :-|

 

Ja kupiłem w apollo i to za 380zł - teraz 420 :mad:

 

Chyba faktycznie AMD nie wysyła już tych sempów do naszego kraju <_<

 

deuz pisz meile do sklepów, może uda Ci się jeszcze coś zdziałać, może trafisz na jakąś zagubioną sztuke na magazynie. A może jeszcze dotrze jakaś dostawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było troche sklepów gdzie mieli sempa na s.939

Ale jak teraz patrze, to u niektórych już znikł z oferty, a u reszty braki na stanie. Tam gdzie podałeś nie mają :-|

 

Ja kupiłem w apollo i to za 380zł - teraz 420 :mad:

 

Chyba faktycznie AMD nie wysyła już tych sempów do naszego kraju <_<

 

deuz pisz meile do sklepów, może uda Ci się jeszcze coś zdziałać, może trafisz na jakąś zagubioną sztuke na magazynie. A może jeszcze dotrze jakaś dostawa.

normalnie to nie ma ich w polsce:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dejot-> no ja testuje Pi16mb bo po 1sze to taki wynik htt & ht do pokazania mozliwości mobo... nie bede przecież ani działał na takich ustawieniach, a rekordy to na wyższym mnożniku... ;)

Po 2gie także mam s3, wiec 3dmarki jakoś nie bardzo :lol:

Po 3cie 1h w SP 2004 to też nic szczególnego ;) (jak sam napisałeś)

 

A próbka 16mb jest zaliczona i wg mnie to wystarczy do pokazania możliwości :P

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale sprzedają tylko z zestawami komuterowymi...

 

EDIT: I tak jest niedostępny http://www.gral.pl/preview/AMDSempron/AMDS...3964-bit_01.php

czyli sie moge cmoknąć, przelokałem juz z 20 sklepów internetowych i nic, w jednym znalazlem cos takiego ze musze kupic 3 przedmiotu(a wlasnie chce kupic;d)aby dostac sempa,napisalem maila moze cos ztego wyniknie,tylko ze zaś tam nie ma ceny tego semprona - nie zla jazda z tym sempronem jest,bo kurde no nie widzi mis ie brac jakiegos szita gygabytta z sempem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli sie moge cmoknąć, przelokałem juz z 20 sklepów internetowych i nic, w jednym znalazlem cos takiego ze musze kupic 3 przedmiotu(a wlasnie chce kupic;d)aby dostac sempa,napisalem maila moze cos ztego wyniknie,tylko ze zaś tam nie ma ceny tego semprona - nie zla jazda z tym sempronem jest,bo kurde no nie widzi mis ie brac jakiegos szita gygabytta z sempem:(

Wejdz na gliwicka strone www.baq.com.pl

 

Tam jeszcze byly (przynjemnije w czwartek byly :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...