Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

... zresztą EPoX na swojej mobo na PCB umieścił takie małe punkciki do których przykłada się miernik i się mierzy co chce...

A podpisał co do czego? :D Mnie sie wydaje ze te punkcik o o kroych mowisz to miejsca w ktorych nie zostaly przylutowane kondensatory :wink: Na DFI nF4 tez takie mjejsca sa :D

 

BTW: jak sie naprawa gwarancyjna mojego nowego dfi nie powiedzie nie daj boze to sie chyba na takiego epoxa przesiade, bo ludzkie mobo a na allegro za 130pln mozna wyrwac :wink:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpisał co do czego? :D Mnie sie wydaje ze te punkcik o o kroych mowisz to miejsca w ktorych nie zostaly przylutowane kondensatory :wink: Na DFI nF4 tez takie mjejsca sa :D

 

Tak tak, te miejsca są podpisane, np. vcore, vmem itd. Podczas pierwszego montazu płyty do kompa nie mogłem dojść do czego są te punkciki z tymi podpisami, dopiero pozniej w necie gdzies wyczytałem ze na nowych mobo EPoXa są własnie punkty do pomiaru napięć...swoją drogą, świetny pomysł.

 

BTW: jak sie naprawa gwarancyjna mojego nowego dfi nie powiedzie nie daj boze to sie chyba na takiego epoxa przesiade, bo ludzkie mobo a na allegro za 130pln mozna wyrwac :wink:

No ba :D

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...swoją drogą, świetny pomysł.

Fakt, ale i bez tego se poradzic latwo mozna :wink: Jak ktos juz umie cos mierzyc to se bez problemu znajdzie punkty pomiarowe, a jak nie umie to sie bedzie bal tego miernika do mobo zblizyc, taka prawda :wink:

 

A co do dfi to smutno by bylo jakby z serwisu nie wrocila, bo za 3 dni zabawy 285pln to troche drogo... nawet bardzo drogo, ale na druga sztuke juz mnie stac nie bedzie jakby co...

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale i bez tego se poradzic latwo mozna :wink: Jak ktos juz umie cos mierzyc to se bez problemu znajdzie punkty pomiarowe, a jak nie umie to sie bedzie bal tego miernika do mobo zblizyc, taka prawda :wink:

 

A co do dfi to smutno by bylo jakby z serwisu nie wrocila, bo za 3 dni zabawy 285pln to troche drogo... nawet bardzo drogo, ale na druga sztuke juz mnie stac nie bedzie jakby co...

 

Dla mnie te punkty to dobra sprawa bo miernika chyba nawet nigdy w ręce nie trzymałem :lol2: A co się Twojej DFI przydarzyło ;) ? Czyzby poległa w chwale podczas SPi :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poległa przez głupi błąd w sztuce... chesz wiedziec to sie na gygy ozwij, to ci powiem :P

wstydzisz się na forum napisa :E to musiało byc faktycznie coś głupiego :) :)

napisz mi jak mozesz na PW co zapisało twoje DFI, moze miałem taki sam przypadek kiedyś :E

Jest sens teraz kupować nowego Sempronka 2800+ ze sklepu?

Sprzedałem swojego 2800+ własnie ;)

zależy w jakim sklepie, jak masz pewność że żaden z panów s klepie nie testuje sobie prócków to mozesz brać większa szansa.

Ja ostatnio straciłęm aufanie do kilku dużych sklepów .. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens teraz kupować nowego Sempronka 2800+ ze sklepu?

Sprzedałem swojego 2800+ własnie ;)

może chcesz mojego starego 0603 :>?

 

 

EDIT:

 

Jeszcze jeden screen z 0615upmw :]

post-3788-1147512162_thumb.jpg

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz to zapodawaj na te 15-30 minut prime zamiast SPI . .

Jak testowac stabilnosc proca to ja wiem ;) spokojnie, prime bedzie, wczoraj wieczorem sie troche bawilem to 2830-2840 w PRIME powinien zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak testowac stabilnosc proca to ja wiem ;) spokojnie, prime bedzie, wczoraj wieczorem sie troche bawilem to 2830-2840 w PRIME powinien zrobić.

skoro wiesz to po co się bawisz w SPI bo nie rozumiem :)

Przecież na jedno Ci wychodzi zapodać Spi co prime na te 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim sklepie, jak masz pewność że żaden z panów s klepie nie testuje sobie prócków to mozesz brać większa szansa.

Ja ostatnio straciłęm aufanie do kilku dużych sklepów .. .

a konkretnie to o jakich sklepach mowisz?? ale oni chyba testowali oem'y bo boxy maja przeciez plomby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a konkretnie to o jakich sklepach mowisz?? ale oni chyba testowali oem'y bo boxy maja przeciez plomby..

Dokładnie - oemów się boje :D

 

esc.pl kiedyś sprzedawał selekcjonowane hynixy i venice z 21 i 17 tygodnia

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

mobo mi troche napięcie zawyza, jak obnize o -0.25v od default to jest równe 1.4v pod obciązeniem, SP2004 działa ale SnM krzaczy....dzis jeszcze pomierze napięcie czy faktycznie ten program podaje dobrze ;>

post-3788-1147629169_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na screenie widac

ale powiedział że ten programik może głupoty pokazywać :P

Wspomniałeś kiedyś mój drogi grzesiu, że masz punkty pomiarowe na mobo - kup miernik i sprawdź co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś kiedyś mój drogi grzesiu, że masz punkty pomiarowe na mobo - kup miernik i sprawdź co i jak ;)

Właśnie w tym momencie on to robi :P

 

BTW. widzieliscie kiedys programik ktory nie pokazuje głupot? :lol:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...