Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zasady :D I tak zdąży 5 razy zmienić zanim zginie [;

Moj semp z podpisu to juz czwarta sztuka ;>

 

tak apropo czemu naprzyklad ustawiacie 8*330 aa nie 9*294 ?? przeciesz to praktycznie to samo ?? mozecie mi wyjasnic czemu tak ?? szybszy jest ?? wieksza wydajnosc lepioej sie kreci ??

A wiesz, że Sempy 2500/2600/2800 nie mają regulacji mnożnika w dół?

 

edit: hary był szybszy o 1min ;]

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jestem szybszy :D Mówcie mi spidi gonzales :lol:

Powiedz to swojej kobiecie :P

 

Co do mnożnika to wiem tylko iż na 10x mogą być jaja ze stabilnością - ale nie wiem czy ktoś tutaj wogóle ma modele z mnożnikiem 10x :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore cyferki w serii odpowiadaja za date produkcji?? :P Bede na dniach chyba lykac 28oo+ i wolałbym trafic na normalne oc , a nie na kolejną padake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore cyferki w serii odpowiadaja za date produkcji?? :P Bede na dniach chyba lykac 28oo+ i wolałbym trafic na normalne oc , a nie na kolejną padake.

 

W drugiej linijce po czterech literach np. takich jak LBBWE, CBBLE itp, bedzie cos takiego jak 0610,06-rok produkcji, 10-tydzien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore cyferki w serii odpowiadaja za date produkcji?? :P Bede na dniach chyba lykac 28oo+ i wolałbym trafic na normalne oc , a nie na kolejną padake.

Oj Grobel myślałem, że jesteś full pro, a wyskakujesz z takim pytaniem :D . Oznaczenie daty to cyferki w drugiej linijce na kapslu :) . Pierwsze dwie to rok, a kolejne to tydzień produkcji.

 

Edit: zamuliłem

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore cyferki w serii odpowiadaja za date produkcji?? :P Bede na dniach chyba lykac 28oo+ i wolałbym trafic na normalne oc , a nie na kolejną padake.

i tak Ci to za duzo nie da bo te procki z jednej serii potrafią się diametralnie roznic!

powiedzmy ze moze unikaj prockow z konca zeszlego roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leborg

 

Na dole po lewej takie okienko w które wpisujesz np. "data produkcji" i na 3 miejscu wyskakuje ci TO!... ehhh...

Moj post mial wywołac jakąkolwiek dyskusje na temat "alez wysmienicie ze zmieniasz procesor, uwazaj na serie taką i taką, ale podobno ta jest ok" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wpisał w tymże samym okienku hasło "seria" zobaczyłbyś TO a co za tym idzie jako 3 post od góry zobaczyłbyś TO i byś wiedział że seria nie ma znaczenia i nie ma na co uważać :P

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... że seria nie ma znaczenia i nie ma na co uważać :P

i trzeba po prostu liczyć na farta. Ja brałem na ślepo z pierwszego lepszego sklepu gdzie mieli najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wpisał w tymże samym okienku hasło "seria" zobaczyłbyś TO a co za tym idzie jako 3 post od góry zobaczyłbyś TO i byś wiedział że seria nie ma znaczenia i nie ma na co uważać :P

Wiem, aczkolwiek te z koncowki 2005 to padaki na ktore trzeba jednak uwazac, a te z 2oo6 podobno są fajne :P Wiec w jakis sposob seria sie liczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, aczkolwiek te z koncowki 2005 to padaki na ktore trzeba jednak uwazac, a te z 2oo6 podobno są fajne :P Wiec w jakis sposob seria sie liczy ;]

Nie zawsze fajne, ale mozna powiedziec ze sa lepsze niz te z koncowki 05 i ogolnie z 05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem nowego 2800+ mam nadzieje ze za ok 3-4dni wpadne z nowymi wyniczkami

Co nie chwalisz się tymi wynikami ;) 4 dni już dawano minely a tu nie widać i nie słychać jakiś wiadomości z placu bitwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może moje boje ;]

S64 2800+

2400mhz na 1.376V

Dołączona grafika

 

2600mhz na 1.408V

Dołączona grafika

 

Więcej nie daje bo zasiłka lipna. Zmienie PSU to jeszcze powalcze.

Przy 2600mhz temp wg Biosu 32C chłodzone BOXem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam zabawę z o/c więc wybaczcie błędy ;]

W jaki sposób mogę sprawdzić stabilność i być w 100% pewnien tej stabilności?

SuperPi to wiem, ale ile? 16M? do tego kilka godzin SP 2004 tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedys po 10,5h wywalilo... :P Nigdy nie ma 100%-owej pewnosci ze stable...

(mozna miec tylko lepsza lub gorsza pewnosc)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie chwalisz się tymi wynikami ;) 4 dni już dawano minely a tu nie widać i nie słychać jakiś wiadomości z placu bitwy ;)

procek juz jest :P

 

po wymianie mojego starego cpu zauwazylem ze w tych nowych boxach troche inne pudełka juz są :lol:

 

jutro obiecuje ze cos z niego wykrzesam ;) i sie pochwale procek nie dokonca nowy bo kupiony od forumowicza ale juz z 2006r

 

i pierwsze proby pokazują ze jest sporo lepiej niz wczesniej

Edytowane przez _zzzkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...