Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być dostępnym a się nie ukrywać na GyGy :lol:

A jak trzeba bylo screeny zhostowac to wiedziales ze jestem na "niedostepnym" ? Zreszta czy ja przez ostatni miesiac bylem kiedykolwiek dostepny ?

Zawsze możmy zrobić porónanie twojej celiny z moim sempem takt w takt :D :D

Aha... chyba takt w 2xtakt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka cena to gwozdz do trumny s754 i DDR1 (w tym najukochanszych Winbondow :P) B-)

 

Cena jest bardzo fajna.

AMD musi skusić jakoś ludzi aby kupowali nowe procki na am2. Jeśli nie przekonuje wydajnością to choć ceną stara się nadgonić.

 

 

EDIT/////

Mój błąd, nie patrzyłem, że to jest właśnie am2. sorki :oops:

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Swoją drogą Panowie, to te Sempy obsługują SSE3 w końcu czy nie, bo co nie przeczytam recenzji zagranicznych to mówią, że TAK, a u nas, że NIE. CPU-Z mówi, że obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, powiedz to cieciom z pisilabika :D

tylko te stare nie miały zaimplementowanej tej funkcji - testowałem kieedyś na takim dziwnym pi po rusku które korzysta z sse3 - na sempie była spora róznica, na athlonie xp 2000+ nie było żadnej

 

btw: semp 2800+ nowy s. 754 box - 179zł proline :P

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko te stare nie miały zaimplementowanej tej funkcji - testowałem kieedyś na takim dziwnym pi po rusku które korzysta z sse3 - na sempie była spora róznica, na athlonie xp 2000+ nie było żadnej

 

btw: semp 2800+ nowy s. 754 box - 179zł proline :P

Niedługo to te procki bedą w cenie worka ziemniaków :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ładne ceny, na apollo było taniej, ale ostatnio byłem osobiście i mieli różnicę 20 zł w porównaniu ze stroną.

 

tylko te stare nie miały zaimplementowanej tej funkcji - testowałem kieedyś na takim dziwnym pi po rusku które korzysta z sse3 - na sempie była spora róznica, na athlonie xp 2000+ nie było żadnej

 

btw: semp 2800+ nowy s. 754 box - 179zł proline :P

Te stare nie miały SSE3, jednak na pisilabiku nadal leci plota, że te nowe też nie posiadają i żeby ich nie kupować, zresztą co wymagać od nich skoro recka "konroła" była u nich pisana jakby była sponsorowana :lol2: i jeszcze wielce się obrażają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze sse2 i sse3 w amd nie daje tego wzrostu wydajnosci co w intelach bo nie moga zrobic takiej implementacji. tak naprawde mozna powiedziec ze sse2 i 3 gowno daje amd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo to te procki bedą w cenie worka ziemniaków :lol2:

i wtedy można je będzie obierać jak ziemniaki ;) bez stresu w kwadracik :D

 

Ładne ceny, na apollo było taniej, ale ostatnio byłem osobiście i mieli różnicę 20 zł w porównaniu ze stroną.

Te stare nie miały SSE3, jednak na pisilabiku nadal leci plota, że te nowe też nie posiadają i żeby ich nie kupować, zresztą co wymagać od nich skoro recka "konroła" była u nich pisana jakby była sponsorowana :lol2: i jeszcze wielce się obrażają :lol:

ehh, tam się wychowałem ;) Ale to co piszesz jest prawdą :mur: Pozatym poządne chłodzenie miało być już u nich w redakcji jeszcze przed ukazaniem się arta, tymczasem do dzisiaj o vapo milczą

 

prawda jest taka ze sse2 i sse3 w amd nie daje tego wzrostu wydajnosci co w intelach bo nie moga zrobic takiej implementacji. tak naprawde mozna powiedziec ze sse2 i 3 gowno daje amd...

w spi było widać róznicę, faktem jest że nie taką jak na moim cedar millku ;) Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale superpi ma ponad 10 lat wiec zysk wydajnosci nie koniecznie mogl wynikac z dodania sse3 ale np po drodze wykorzystali mmx itp itd. jakis tam zysk jest ale daje to raczej malutko. Niektorych patentow obejsc sie nie da :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

prawda jest taka ze sse2 i sse3 w amd nie daje tego wzrostu wydajnosci co w intelach bo nie moga zrobic takiej implementacji. tak naprawde mozna powiedziec ze sse2 i 3 gowno daje amd...

Oj nie wiem, to właśnie Athlony miały przewagę w multimediach i grach, a to dzięki SSE2 i teraz dzięki SSE3. Optymalizacji już jako takich nie ma, zauważ, że w konsoli każdej znanej gry występuje inicjacja procesora i druga rzecz to szukanie instrukcji SSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w proline sa X2 za 579zl..... juz chcialem mojego sempa na allegro wystawiac.... ale zobaczylem to :

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=AMD+SEM+3000%2B+64+939

 

chyba nie ma sensu nawet go sprzedawac............

raczej nie ma po co kupowac sempa po takich obnizkach.....

 

Teraz opis aukcji z allegro......

sprzedam semprona dobre oc 2,5Ghz cena kup teraz 130zl....... paranoja

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy nie sprzedają teraz swoich procków lub dopiero są na etapie kupna powinni się cieszyć tak drastycznym w ostatnim czasie spadkiem cen.

 

Wychodzi, że za małe pieniądze można mieć całkiem sensowny i wydajny zestaw.

 

Ja, jak tylko kupię grafikę i twardego zmieniam sempa na dwa jajka (AMD oczywiście :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cenach to juz mi nie jest szkoda mojego proca ... mozna go katowac do woli, bo i tak nie jest nic warty :)

Sprzedawanie takiego sprzetu teraz to juz sie mija z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...