Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

jesli ma sie choc troche wiecej kaski to lepiej am2, ceny są śmieszne 275zł za a64 3000 na am2, 580zł za x2 3800 na am2 do tego 250złza asrocka am2xli (mialem i powiem ze dobra płytka) o za wsumie grosze mamy dobry sprzet

prosze nie trujcie, jakie to te ddr2 są daremne a jak dobre to drogie, przeciez vitest za 100złtez nie kupicie, ja dałem 80zł za kosc 512 mb ddr2 która z 5333 bez problemu przbiłą 700mhz

 

kurcze wqrzyłem sie troszeczke bo tydzien temu kupłem sempa 2600 za 195 w proline, 2800 były za 270zł, teraz patrze na cennik pyk 2800 za 180zł, 3000 za 220......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

2x754? Nie rozumiem...?

wcześniej pisałem, że tylko dlatego chcę kupić drugiego procka bo w 2 kompie pada mobo a nie będę ładował kasy w sA tylko do gorszego sempka dokupił bym jakieś mobo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. u mnie na 2600(1,5v) 2700(1,65v)

 

a u mnie 2600 na 1.37v ale i tak zmieniam na AM2 ;)

hehe nie pytalem Was wszystkich bo jak idzie 754 to wiem :P

pytalem ecikmen bo jesli np ma wypas sztuke to nie warto ryzykowac a jesli ma sredniaka albo taka juz troche lepsza (ala moj) to warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. u mnie na 2600(1,5v) 2700(1,65v)

Podobnie jak mój stary sempron (~1,62v - 2,723Ghz) - pozatym... DLACZEGO PODWALIŁEŚ MI KOTKA!!!

 

A niechcesz sprzeDAC SWOJEGO PROCKA MI?

Niech lepiej powie ile za niego chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważając na ostatnie ceny to raczej niewiele :lol:

hhe no ostatnio nic nie warte są sempki (oczywiście mowa o cenie), nie długo będą je za darmo oddawać patrząc na dzisiejsze ceny :)

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Zmiana na AM2 to duży koszt, ja na przykład musiałbym zmienić płytę, procka, pamięć i jeszcze kartę graficzną. Nie opłaca się, a przyrost i tak niewielki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez narazie jestem zadowolniony z 754, czlowiek sie starzej i z czasem nie gra sie tyle co dawniej a do neta i mp3 wystarczy to co w podpisie co najwyzej dysk sie zmieni na wiekszy i szybszy bo to jest podstawa szybkiego dzialania kompa w winie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ja tez narazie jestem zadowolniony z 754, czlowiek sie starzej i z czasem nie gra sie tyle co dawniej a do neta i mp3 wystarczy to co w podpisie co najwyzej dysk sie zmieni na wiekszy i szybszy bo to jest podstawa szybkiego dzialania kompa w winie ;]

To co w opisie wystarczy też do nowych gierek, już nie przesadzajmy i nie róbmy z Sempa i Radka 9800 Pro komponentów do sapera :)

 

a co myslicie o zmianie proca na Turion ML -30 1 mb cache:)

A gdzie takiego można dostać? Na S754 jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie tak zastanawiałem czy kupić... ale ostatecznie się nie zdecydowałem.

 

http://allegro.pl/item118124474_procesor_a...800_mobile.html

 

Ale nie byłem pewien czy...

a.) będzie chodzić na zwykłej płycie 754 :?:

b.) Mobile Sempron to to cpu 32 bit :?:

c.) podobno procki "low voltage" mają problem ze startowaniem przy wyższych V prawda :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie tak zastanawiałem czy kupić... ale ostatecznie się nie zdecydowałem.

 

http://allegro.pl/item118124474_procesor_a...800_mobile.html

 

Ale nie byłem pewien czy...

a.) będzie chodzić na zwykłej płycie 754 :?:

b.) Mobile Sempron to to cpu 32 bit :?:

c.) podobno procki "low voltage" mają problem ze startowaniem przy wyższych V prawda :?:

a) Powinno chodzić

 

b) Tak

 

c) Nie wiem, ale niby czemu miałby mieć problem ze startowaniem na wyzszym vcore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ecikmen

Ja znalazlem cos kiedys na jakims zagranicznym forum

i na niskim napieciu robil 2300 a pozniej niezaleznie od napiecia kicha:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez narazie nie widze potrzeby zamiany Sempa na cos szybszego. Nawet do grania spokojnie wystarcza, potencjał oc ma wiec tym bardziej jestem z niego zadowolony. SuperPI az tak mnie nie kręci, żebym tylko dla tego jednego programu wydawał kilka stów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kupowal ostatio Athlona pod 754 jak z oc

Ja nie kupowałem i nie wiem, ale mam tylko jedno zasadnicze pytanie! Jak to k...a jest, że A64 na 754 jest przeszło 100zl drozszy od A64 na 939? :lol: Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...