Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym oc nie bylbym tego taki pewnien ;]

dlaczego? z tego co widzę to te semprony z '05 (o ile są jakieś z '06) dobrze się kręciły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? z tego co widzę to te semprony z '05 (o ile są jakieś z '06) dobrze się kręciły...

Semprony z 05 kreciły sie słabo w porównaniu do tych z 06. A z 06 były i są, moj 0615 robił 2.6Ghz @ 1.35v. Kilka sztuk ładnych tez wyszukałem, wszystkie były z 06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semprony z 05 kreciły sie słabo w porównaniu do tych z 06. A z 06 były i są, moj 0615 robił 2.6Ghz @ 1.35v. Kilka sztuk ładnych tez wyszukałem, wszystkie były z 06.

spoko z tego co ja widziałem to zupełnie na odwrót ale to Ty prowadziłeś selekcje więc nie kwestionuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semprony z 05 kreciły sie słabo w porównaniu do tych z 06. A z 06 były i są, moj 0615 robił 2.6Ghz @ 1.35v. Kilka sztuk ładnych tez wyszukałem, wszystkie były z 06.

Semprony z 05 gorzej sie kręcą od tych z 06 najlepszym przykładem jest mój 0547 2,45 ghz do full stabilnosci potrzebuje 1.6V :lol2: (realnie 1.58V Epox 8KDA3I)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden przeriobony przeze mnie 05 nie był nawet mierny...to były same padaki. parę procków tak przerobiłem :) natomiast 06 są niezłe :) w sumie żadnej padaki nie mialem :D

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jak myślicie ile można ok (na allegro) dostac za sempa 2600 boxa, ok 1.5 miesiecznego, robi 2520 na stand napieciu (gb k8ne) boxowym coolerku i tez boxowym "condonie", bo to co widze w sklepach za ceny, to ciężko bedzie dobrą cene uzyskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytan odnosnie mojego sempa 64 s939 3000+. Chodzi stabinie tak jak w sigu na magistarali 275 ale jesli juz podjade wyzej nap. na 280 to komp staje w 3dmarku wczesniej lub poźniej:(Napiecie to max jakie daje plyta bez vmoda czyli 1,4 po modyfikacji mozna uzyskac 1,45 ale tego jeszcze nie rozbilem. Komp staje nawet jest pamięci ustawie na 133Hz a nawet na 100hz a potem dam to fsb 280. Temperatury to cos kolo 40 stopni. Czy zatem to 275 to max jaki moge uzyskac??Za male napiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odwaze sie na vmod to napisze ile wycinąłem z niego:D

ASRock świetna płyta pod 939, heh. Nawet napięcia nie można zmienić. A jak już można to tyle co nic. :D Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trafił się troszkę lepszy.

Kupiłem w środe i dzięki uprzejmości pana w apollo mogłem sobie wybrać jedną z czterech sztuk. 3 były z 0619 tylko różniły się batch'em i jeden z 0629. Wybrałem najniższego z 0619 i w sumie to nie żałuje. Z wstępnych testów wynika, że robi ok 2,6Ghz na def, może 1,4v to muszę jeszcze dokładnie sprawdzić.

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pod skalpel brać go :P Chociaż powiem że mój podobnie kręci...

 

Ale zawsze parę mhz ekstra :)

Takich "perełek" nie ma sensu brac pod skalpel, oc mało wzrośnie, nadal pozostanie na tragicznym poziomie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Farciaz ;] mpj ledwo 2.53 na 1.55 wyciaga :P ale co prawda tak jak juz pisalem jest z 2005r :-/

Nie narzekaj na te z 2005, mój jest z 34 tygodnia i jak lata ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mam dobre temperatury na procku (sempron 2800+ (8 x 350, 1,55 Vcore)

 

w idle na Katanie Cu (2000 rpm) mam tylko 27 stopni, po skręceniu obrotów do 1000 rpm temperatura rosnie do 29 stopni w idle.

 

Nie za niskie temperatury , płyta to k8ns 1.1 , czy płyta nie zaniża temperatur? w stresie narazie nie probowalem bo mam wszystko podłczone na pająka i musze nowy system postawić.

Edytowane przez romek-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...