Skocz do zawartości
romek

AMD Sempron 64 - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Heh, to jakieś lamy :lol: Ja tam do testów daje spod biosa 1,85V co daje w rzeczywistości jakieś 1,9V :D

nie mam miernika ale tyle jest na dfi max? no to ja max dawałem jak już miałem dość tego proca i za nic nie chciał umrzeć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu dodwania napiecia powyzej 1.6 nie dodaje juz niestety skrzydel ;/

No u mnie powyżej 1,7V nie za bardzo pomaga, przynajmniej w aktualnych temperaturach, musze pozatym coś pokombinować z dociskiem bo się proc gorzej kręci przez to że kupiłem ninje.

 

nie mam miernika ale tyle jest na dfi max?

U mnie 1,85V@bios = [(1,86V@idle)^(1,9V@stress)]@real Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na 1,5V bo więcej papu mu nie trzeba :) Niestety maxymalnie podkreciłem go na 2780Mz bo dalej płyta juz nie wyrabia <_<

 

full stable :

http://img241.imageshack.us/my.php?image=r...perpi16myw4.jpg

 

Prawie stable :-P :

http://img135.imageshack.us/my.php?image=122qw4.jpg

Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dołączona grafika

Tak na szybko, system trochę zasyfiony, ale nowa płyta i nowe oc ;] Na LP NF3 miałem powyżej 15 minut na 2700 (link w sigu) a tu spokojnie 14, ale jeszcze powalczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos na 1,7V ?? bo ja mam ochote tylko nie wiem czy to bezpieczne:) proc jest caly czas obciazony w 100% chlodzenie to wc ?? procek ma zdjetego ihsa ?? myslicie ze mozna ??

moj kumpel pol roku jedzie na 1,85V z Venice 2,7Ghz i chłodzeniem freezer 64 i jakos nic sie nie dzieje złego :) Temp max 54*C w stresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

orientuje sie ktos moze jak to jest z gwarancja bo rozwalilem boxowy wiatrak, a dokladniej ta ramke na ktorej byl zamontowany, pekla na 3 czesci

co teraz bedzie bo chcac ja skleic i tak bedzie widac ze bylo klejone, myslalem zeby na allegro dokupic boxowy wiatrak (koszt ok 30zl) ale narazie sie z procesorem nic nie dzieje zlego, chcialem sie po prostu dowiedziec na przyszlosc

 

ps.

zalozylem na stand radiator wiatrak AC PRO 2 TC i bardzo ladnie trzyma niska temperaturke, przy 2.4GHz i napiecu 1.325V temp nie przekracza 42stopni podczas testu prime, oczywiscie mam wreszcie wzgledna cisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ale jeszcze powalczę :)

Dołączona grafika

I mamy mniej niż 14 minut ;] Komentarz jak do posta wcześniejszego, może 2800 jest w zasięgu, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy mniej niż 14 minut ;] Komentarz jak do posta wcześniejszego, może 2800 jest w zasięgu, zobaczymy :)

Wyniczek bez polotu

klik

 

U mnie proc nizej, single i winbondy, ale IMO na swoich ustawieniach powinienes miec conajmniej tyle samo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale Ty masz fajne, elo, pro ramy, a ja zwykłe twinmosy ;] Może niedługo zakupie jakieś fajne 2x 1gb co by sie ładnie kręciły-ma ktoś na sprzedaż?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł, planuje zakup AMD Sempron 2800+ 754 B) i sie chcialem sie zapytac czy moze wiecie jak sie nowe sztuki kreca B) 8*325 to minimum, zrobi tyle? <_<

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale ty masz dual ;) Dual daje coniemiara w SPi.

 

KLIK2

 

Nadal twierdzisz że twój wynik z dualem na 2,7 jest dobry? ;]

No to mało coś te moje 2.7, wszystko że system nie skonfigurowany tak jak trzeba, zrobię w nlicie małego i wynik będzie jak marzenie ;) (może ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

to jak powiecie mi czy moge na codzien na wc jechac na 1,7 V ?? czy troszke przy duzo ??:icon_wink_smile.gif

Na wc imo spokojnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł, planuje zakup AMD Sempron 2800+ 754 B) i sie chcialem sie zapytac czy moze wiecie jak sie nowe sztuki kreca B) 8*325 to minimum, zrobi tyle? <_<

Szukasz na allegro/w dziale sprzedam na naszym forum i kupi się. A nowego sempa to już chyba mało osób kupuje bo wolą inwestować w a64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to te nowe procki to z reguły padła. Chyba najlepiej mozna było trafic kupujac w wakacje.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjne to dobre sztuki, mam jedną :mrgreen:

 

ale....

 

no właśnie, możliwe że przy 240 MHz już kontroler pamięci pada? Przy 1,4v to ok 220 a przy 1,55v przy 240 wywala się. Pamięć jest spoko ( na k7 robiłem na niej ponad 250) a tu takie cyrki... timingi to 3-3-3-8. Jeszcze alphami się pobawie ale wątpie aby to coś pomogło...

 

P.S. przy okazji mam błąd w sygnaturce :D ma być 530MHz przy pamięci ;)

 

P.S.2 nie wiedziałem, że box potrafii utrzymać sempa puszczonego na 2,73GHz przy 1,5v w temp ok 50*

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

semprony są tak mało wymagające, że na boxie ciagnać taki wynik to żaden wyczyn :P co do kontrolera, wszystko zależy od procka, może być i tak że wysiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma na sempie "Assembled in China"?

Dlaczego teraz wszystko musi byc chinskie - nawet CPU :lol:

 

Być może niedlugo bede mial sporo coolerow na am2, wiec zobacze co ten semp naprawde potrafi :twisted2:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma na sempie "Assembled in China"?

Dlaczego teraz wszystko musi byc chinskie - nawet CPU :lol:

 

Być może niedlugo bede mial sporo coolerow na am2, wiec zobacze co ten semp naprawde potrafi :twisted2:

Mozesz zapodac fotke jak to wyglada i gdzie jest :?: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...