Skocz do zawartości
Tasslehoff

Czym Skutecznie I Prosto...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, juz jakas godzine siedze nad szukaniem programu ktory w prosty sposob usuwa doszczednie sterowniki do karty graficznej nVidii. Otoz musialem sie pozbyc mojego 6600GT i obecnie mam x700pro puki nie kupie sobie nowej. Zainstalowalem sterowniki Catalyst 5.7 ale sie nie uruchamiaja bo wyskakuje blad cli.exe podczas proby uruchomienia Catalystow. Otoz jest to niewatpliwie problem spowodowany przez sterowniki nVidii ktore sie gryza z ATI. I tu jest problem bo w dodaj i usun programy nie ma mozliwosci usuniecia tylko sterownikiw graficznych, musial bym usuwac nforce czego nie chcce robic. Czy znacie latwy w obsludze program ktory by pozbyl sie tych sterow nvidii ? oczywiscie darmowy. Probowalem detonator destroyer 1.2 ale mowi ze nie mam karty ani sterownikow Nvidii i na dodatek jest to program do win98 ja zas mam XP. Probowalem nvidia remower ale tam mi wyszykuje osobno pliki nvidii i sam musze wybierac ktore on chce usunac. Licze na szybka odpowiedz i dziekuje za wszelka pomoc.

 

Dodam ze zmienilem w tym samym czasie plyte glowna na Asus A8N-SLI (tymczasowo) reszta tak samo w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...