Skocz do zawartości
Jenot

Tagan 480w

Rekomendowane odpowiedzi

Tagan 480W - U22 2Force Series - cena ok. 470 zł. Czy w tej cenie to dobry wybór czy można znaleźć coś lepszego? Sprzęt jak poniżej:

 

MSI K8T Master1 FAR (K8T800)

Opteron 142 (Sledgehammer, 1MB cache, 1,6GHz)

2x512MB RAM (Kingston ECC Registered)

Winfast 6600GT TDH (od jutra ASUS V9999LE - do zmodowania)

2xHDD (Seagate 80GB i WD 80GB, obydwa ATA)

Audigy 2 ZS

DVD-RW x8 LiteOn

SCSI Tekram DC395 i do tego streamer HP 4/8GB

 

Według kalkulatora, jaki znalazłem gdzieś na sieci, minimalna moc zasilacza to 343W, lepiej mieć jednak jakiś zapas (może coś jeszcze się zmieści ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagany U22 to kicha, Kup lepiej Topowera P6 i lepiej na tym wyjdziesz.

1578658[/snapback]

Chodzi Ci o to, że się grzeje? Bo przeczytałem trochę opinii w necie i to oraz łatwą do zarysowania obudowę wymieniano jako jedyne wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zamówiłem Tagana i Topowera, potestuję i wybiorę. :)

Teraz mam jakiegoś linkworlda 430W (ale to chyba jest tylko "niby" 430W), bo grafika często się pluje, że za mało mocy dostaje, poza tym ma wiatrak jak odkurzacz. Założę dzisiaj asusa V9999LE, i zobaczę jak całość warczy z obydwoma zasiłkami i sprawdzę temperatury (pirometrem, bo czujniki kłamią ;)). Poza tym miernikiem sprawdzę napięcia.

I jeszcze jedno pytanie odnośnie Topowera - czy ma wtyczki do sasilania płyt serwerowych (na mojej płycie nazywają to zasilaniem SSI)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam Tagana (Topower jeszcze nie przyszedł) i chyba zostanie. Zasilanie serwerowe (gdy wtyczki są złączone), napięcia stabilne jak skała niezależnie od obciążenia (5.12 i 12.06). Jest bardzo cichy, i wcale się nie nagrzewa, jak na niektórych stronach czytałem. Dodatkowo na ASUSIE V9999LE (zmodowany 16/6) założyłem CoolerMastera CoolViva i komputera praktycznie nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...