Skocz do zawartości
Rosio

Jak Testowac Nagrywarke Dvd?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

napiszcie jak testujecie swoje nagrywarki, jakimi programami to robicie i jakich metod uzywacie?

Moje pytanie bierze sie stad, iz przedwczoraj kupilem Lg 4163B i wzialem sie za nagranie obrazu gry, wypalem plytke programem Nero na jakis TDK x8 (max dla tych plytek) i niby wszystko ok. Po wlozeniu plytki, sama startuje i rozpoczyna sie instalacja gry i do konca przebiego poimyslnie ale postanowilem przetestowac ta plytke progrmamem Nero cd/dvd speed i zalkadka benchmark ale po wcisnieciu 'poczatek' pojawia sie blad UNRECOVERED READ ERRROR. Wypalilem plytke tez programem Alcohol ale to nic nie pomoglo (gra sie instaluje ale wyskakuje ten sam blad w nero) i nie wiem o co chodzi czy ten obraz jest jakis wlasniety czy nagrywarka fiksuje dlatego chce ja sprawdzic i miec w 100% pewnoosci ze jest wszystko ok

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz problemy... przeciez działa. Może gra ma zabezpieczenia błędnymi sektorami albo co...

1578808[/snapback]

hmm moj problem nie musi byc dla Ciebie problemem ale chcialbym to wyjasnic dlaczego nero nie moze przetestowac plytki choc plytka sie spoko instaluje, chodzi mi glownie o sprawnosc nagrywarki czy jest ok czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...