Skocz do zawartości
dick

Nagrywarka Dvd Lg 4160b Niewidzi Płyt

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nagrywarka Lg to juz druga z kolei, poprzednio mialem Liteona ale padł po tygodniu, wymienilem na LG, wszystko bylo wporzadku do teraz minelo jakies 5 miechow...wyjechalem na dwa miesiace komp nie byl wlanczany...nagrywarka dzialala dobrych kilka godzin ...po wyjeciu plytki i wlozeniu nastepnej mie bylo juz zadnej reakcji...dziwne, nagrywarka nie reaguje na zadna plytke, a windows pokazuje ze w napedzie niema nic, mam najnowszy fimware i takie cos zdarzylo sie pierwszy raz....oczywsice mam gwarancje ale nudzi mnie juz bieganie po sklepach i czekanie na sprzet po 2 tygodnie....moze ktos ma pomysla.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy po włożeniu płytki nagrywarka obraca nią kilkakrotnie? Miałem kiedyś podobne objawy i przyczyną był...mocno zanieczyszczony laser. Po puszczeniu kilkakrotnie płyty czyszczącej napęd ruszył jak nowy. Być może tu leży przyczyna.

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włozeniu plyty nagrywarka łypie swiatelkiem radosnie z dwa razy, i gdy nadchodzi moment rozpoznania plyty (objawialo sie to szumem silniczków) naped nic nie robi...mam plyte czyszcącą ale jak mam jej uzyc jak naped nie widzi nic .... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się tu wszyscy czujecie? Płyty czyszczące w napędach komputerowych?

Uruchomcie szare komórki i wyobraźcie sobie co robią szczoteczki na płycie z laserem przy rozkręceniu płyty do maksymalnej prędkości kątowej (czyli ok. 24x na środku płyty).

Daj ten bubel na gwarancję a nie będziesz kombinował z takimi wynalazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...