Skocz do zawartości
touchthis

2x 512mb Twinmos Twister + Abit Kv8-pro 3rd Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś DDR 2x 512MB Dual PC-400 TwinMos Twister CL 2 na płycie głównej Abit KV8-Pro 3rd Eye ?

 

W adnotacji do pamięci na komputronik.pl nasmarowali "pamięci mogą pracować niestabilnie z płytami firmy Abit" a ja sie napaliłem żeby je kupić bo znajomy nieźle je kręcił na abicie nf7s v2. Teraz jestem w stanie uczuć nieokreślonych co do kupna tej pary :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje ze chodizło im o serie abita na nf2

1579130[/snapback]

 

Tia czyli moge kupować :P

 

btw. Poskładałem sobie takie coś (niech ktoś umiejętny powie mi czy nie ma jakichś sprzeczności):

 

Abit AV8 3rd Eye

 

DDR 2x 512MB Dual PC-400 TwinMos Twister CL 2

 

Radeon 9800SE 128 MB DVI / tv-out (256-bit)

 

Zasilacz do obudowy Chieftec (GPS-350EB-101A) 350W bulk

 

AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 939) Winchester

 

Zbyt wiele lat siedziałem na jednym sprzęcie i jestem do tyłu w praktyce z nową technologią.

Edytowane przez touchthis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja bym pomyslal na zmiana zasilki choc na troche mocniejsza np ta: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15406. Miałem ja i spokojnie ciagnela to co mam w sygnaturce. Bo jesli nie teraz to sie domyslam ze w przyszlosci bedziesz chcial krecic ta maszynke.. i przyda sie troche wiecej watów, a jesli mozesz pare groszy dolozyc (nie oszczedzaj na zasilce... wiem to z doswiadczenia.. zreszta jak wielu na tym forum).... to bierz cos mocniejszego z rodziny topowera lub tagana.

 

Pozdrawiam Szem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

btw. Poskładałem sobie takie coś (niech ktoś umiejętny powie mi czy nie ma jakichś sprzeczności):

 

1579280[/snapback]

Trzeba było brać Venice :wink:

Tańszy i lepszy.

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, serio AMD Athlon 64 3000+ BOX (Socket 939) Venice jest lepszy od  Winchester ??  Podaj różnice między nimi poza ceną

1580328[/snapback]

Venice ma SSE3 i o ile dobrze pamietam niższe napięcie rdzenia czyli mniej ciepła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...