Skocz do zawartości
Pichulec

Przesiadka Z 9800pro Na Coś Lepszego Do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - Potrzebuje karty na AGP (wymiana płyty i proca nie wchodzi w gre - są ok) w cenie do 1000zł, oczywiście z wyższą wydajnością. Preferuje ATI.... Jakieś propozycje??? ;) A przy okazji może jacyś chętni na R9800SE@PRO :P

Edytowane przez pichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakladalem podobny temat ale doszedlem do wnoisku ze na razie zwyczajnie nie ma sensu wymieniac. Do 1k zl nie dostaniesz od ati niczego sensownego na co oplacalo by sie przesiadac. Ja czekam az wyjda jakies nowe karty (wg chinskich wrozek x800gt moze byc niezlym kandydatem i to za sporo mniejsze pieniadze niz 1k, a wydajnosc ma byc prawie 2x taka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1000zł ciężko znaleźć coś z ATI (jedynie X800). W tej cenie znajdziesz albo modowalnego 6800LE, albo 6800. Miałem dokładnie taką kartę jak Ty. Padła (arty w 3D nawet przy 4 potokach), zmieniłem na 6600GT - różnica w prędkości nieznaczna, teraz mam ASUSa V9999LE (@16/6 jeszcze nie kręcony) i dopiero teraz różnica jest spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wg mnie nie ma sensu inwestwac w jakies 6600gt , tak jak mówi przedmowca

6800 nowe jest za 750zł najtaniej

a za 750-800 kupisz 6800le z gwarancja modu na 16potoczków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za 750-800 kupisz 6800le z gwarancja modu na 16potoczków

No i co z tego? Jest tez mozliwosc, ze np. po jakims czasie przestanie sie modowac i bedzie lipa. Poczekaj bo niedlugo wyjdzie fudu i karty poleca na leb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Jest tez mozliwosc, ze np. po jakims czasie przestanie sie modowac i bedzie lipa. Poczekaj bo niedlugo wyjdzie fudu i karty poleca na leb.

1580584[/snapback]

Po jakim czasie? Jeśli w czasie gwarancji to nie widzę problemu, a jeśli po, to i tak zazwyczaj właściciel się już nosi z zamiarem wymiany.

A co do cen, to na obniżki można czekać ciągle, bo ciągle coś nowego wychodzi.

A prawda jest taka, że dzisiaj do 1000zł NVidia nie ma konkurencji. I bynajmniej się z tego powodu nie cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

fudu :lol:

a moze dodo?

nie no ok, jezeli w kupi karte np z pcp to oni daja gwarancje na spranwe potoki bo takak kupujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys dostal x800xt to ejst dobra karta ale chyba jeszce drozsza od 100zl, Z nividi To mozesz zamowic modowalnego LE, ale ja go zamowilem i czekam juz miesiac :[ Lpeiej za 1000zl kupic juz 6800gt asusa pelna ale 128mb ram i sadze ze to bedzie najlepiej(chyba ze cchesz polowac na karty modowanlne) Ale na mouj gust to sadze ze ci na dzisiejsze gry i na przyszle(q4)smialo wystarczy 6600GT galaxy sa to najlepsze 6600gt na AGP!!

Edytowane przez tanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - Potrzebuje karty na AGP (wymiana płyty i proca nie wchodzi w gre - są ok) w cenie do 1000zł, oczywiście z wyższą wydajnością. Preferuje ATI.... Jakieś propozycje??? ;) A przy okazji może jacyś chętni na R9800SE@PRO :P

1580264[/snapback]

Tez stalem przed ttym wyborem.

Polecam

www.arche.net.pl

leadtek 6800 - pelne nie le 12 potokow jest za 750 zl.

Jak dla mnie za ta cene nie do przebicia, masz poza tym praktycznie

90% pewnosci pewnego moda na 16 potokow czego nie masz przy le.

obecnie karta zmodowala sie na 16/6 zegar 370/890 bez zmiany chlodzenia.

Za ta cene karta jest nie do pobicia. Jest duzo lepszym wyborem niz

6600gt

700pro

czy oczekiwany 800gt.

Na okres roku do czasu przejscia na pci i dwa jaderka styka do wszystkiego.

Swoja droga nie warto wsadzac 1000 i wiecej w agp.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam ciężki wybor.... jakoś nie mam zaufania do nvidii - głównie chodzi o jakość obrazu i problemy ze sterownikami..

1583842[/snapback]

:ploom:

 

zwłaszcza ze to ati zawsze daje [gluteus maximus] ze sterownikami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ploom:

 

zwłaszcza ze to ati zawsze daje [gluteus maximus] ze sterownikami  :rolleyes:

1583849[/snapback]

jakoś nigdy nie miałem problemów ;]

 

 

jestem ciekaw skąd macie siano na takie sprzęt :o

1583852[/snapback]

 

ano pracuje się ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz postanowiłem - moim nowym zakupem będzie Leadtek GeForce 6800 128 MB 256bit za 770zł myśle ze raczej da sie zmodować na 16@6 :) a cena atrakcyjna.

Edytowane przez pichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj 6800 okazal sie niemodowalny, ale prawde mowiac wolalbym dodatkowe 128MB RAM na karcie niz jeszcze 4 sprawne potoki. Taki F.E.A.R juz wymusza przestawienie tekstur na medium bo w maksymalnej rozdzialce sie nie mieszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwile obecna polecałbym Ci x800gt, ktory dzis ma premiere. Koszuje ok. 680zł a wyniki ma bardzo ciekawe :P No i prawdopodobnie bedzie sie w nim dalo odblokować potoczki :P

 

 

Tu masz linka z testami ===> http://www.hkepc.com/hwdb/x800gt-5.htm

Edytowane przez AceSkubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwile obecna polecałbym Ci x800gt, ktory dzis ma premiere. Koszuje ok. 680zł a wyniki ma bardzo ciekawe :P No i prawdopodobnie bedzie sie w nim dalo odblokować potoczki :P

1585843[/snapback]

a da sie w nim odblokowac agp? i pokaz mi sklep, gdzie mozna kupic x800gt za 680zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dozbieraj do 6800gt, albo czekaj na x800gt agp - z tym, ze tu mozesz "troche" poczekac...

1586261[/snapback]

 

a jednak miałem racje z tym x800gt ?? :P !! chocby sie potoków nie odblokowalo to i tak zrobisz lepiej jak kupisz x800gt bo w testach widac ze duzo lepiej pracuje szczegolnie po wlaczeniu AA i aniso :P ja sam sprzedaje mojego herculesa 9800 i zbieram na x800GT !!

 

pzdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak miałem racje z tym x800gt ??  :P  !!

jezeli ktos moze czekac nie wiadomo ile to tak, ale na dzien dzisiejszy nie ma x800gt agp i nie wiadomo kiedy bedzie, tak samo jak nie wiadomo jaka bedzie cena. jezeli bedzie ponizej 800zl, a do tego czasu 6800 256MB nie spadnie tez do tej wartosci - to brac x800gt, w przeciwnym razie 6800 256MB, albo dozbierac do 6800gt.

 

bo w testach widac ze duzo lepiej pracuje szczegolnie po wlaczeniu AA i aniso :P

zalezy od tytulu. ja powalajacych roznic nie widze...

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=1&id=1678

najwazniejsza jest cena i dostepnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...